Wróć do listy doradców

Agnieszka Motyl

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Motto: „Największą satysfakcją z mojej pracy jest zadowolenie moich klientów’’.

Ponad 10 lat pracy w sprzedaży, gdzie tak ważny jest kontakt z klientem, dało mi duże doświadczenie oraz solidny fundament do wykonywania zawodu agenta ds. nieruchomości.

Przełomem w moim życiu był zakup własnego mieszkania. Kiedy kilka lat temu zdecydowałam się na ten krok, poznałam branżę nieruchomości od strony klienta. Przeglądanie ofert, przedzieranie się przez wszystkie formalności i kontakt z doradcami doprowadziły mnie do wniosku, że to jest właśnie praca, o której zawsze marzyłam. Wyrwałam się więc z objęć korporacyjnych firm i podjęłam nowe wyzwanie – spełnianie ludzkich marzeń w znalezieniu upragnionego miejsca na ziemi. W pracy, którą wykonuję z pasją, zawsze dokładnie słucham klienta oraz biorę pod uwagę jego potrzeby, tak aby na koniec móc z uśmiechem uścisnąć mu dłoń i podziękować za współpracę.

Prywatnie jestem miłośniczką zwiedzania świata oraz wszelkiej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, szczególnie jazdy na rowerze, joggingu oraz pieszych wycieczek.

Napisz do mnie

Przemek Drab, 27.03.2019

Serdecznie polecam biuro nieruchomości Sverum, a w szczególności Panią Agnieszkę Motyl. Rzetelnie i skrupulatnie wypełnia obowiązki agenta nieruchomości, co przekłada sie na poczucie bezpieczeństwa klienta. Jestem bardzo zadowolony z zakupu mieszkania, wszystko przebiegło sprawnie i szybko, na czym mi zależało. Pozdrawiam

Monika Desperak, 11.11.2018

Polecam firmę Sverum. Miałam przyjemność współpracy z Panią Agnieszką Motyl. Miła, profesjonalna obsługa. Zaangażowanie od momentu pierwszego kontaktu przez kolejne etapy finalizacji transakcji.Dziękuję Pani Agnieszko!Życzę dalszych sukcesów:)

Ewa Przeździecka, 12.10.2018

Polecam agencję Sverum a w szczególności panią Agnieszka Motyl.Bardzo sympatyczna , ciepła kobieta , konkretna i profesjonalna.Potrafi słuchać i stara się w pełni dopasować do wymagań klientów.Polecam serdecznie

Michał Chatys , 08.06.2018

Polecam biuro Sverum, łatwy kontakt, profesjonalna obsługa a co najważniejsze skuteczność, zarówno przy najmie jak i sprzedaży nieruchomości. Polecam szczególnie współprace z Panią Agnieszką Motyl. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jak tylko będzie okazja to skorzystam jeszcze raz.