Wróć do listy doradców

Anna Imiołczyk

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Zawodowo

„Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.”

Spontaniczna, komunikatywna i pewna siebie, a przy tym kreatywna, oryginalna i niezależna. Energiczna optymistka kochająca nowe wyzwania. Nieustannie pragnie podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Ciekawa świata i skłonna do ryzyka wizjonerka, która otwartością na nowe idee oraz swoimi niebanalnymi pomysłami zaraża cały zespół. Pozytywne nastawienie, uśmiech na twarzy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów sprawiają, że praca z ludźmi jest dla niej prawdziwą przyjemnością.

Z rynkiem nieruchomości związana od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, jako doradca ds. nieruchomości. Od niedawna pasjonuje się home stagingiem i wprowadza go przy sprzedaży nieruchomości. W ten sposób podwyższa jakość usług i proponuje klientom interesujące rozwiązania.  Czas prywatny spędza w gronie Rodziny i przyjaciół. Chętnie bierze udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych.

Swój talent i kreatywność wykorzystuje podczas przygotowywania nieruchomości do sesji fotograficznej. Posiada wiele ciekawych i ambitnych pomysłów na realizację swoich celów. Ceni sobie szacunek ludzi.

Napisz do mnie