Wróć do listy doradców

Piotr Gabryś

Doradca ds. nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

PRYWATNIE
Jestem wiecznym optymistą. Uważam, że dobro powraca ze zdwojoną siłą!
Ogrodnictwo jest pasją, dzięki której jestem w stanie naładować moje baterie. Kocham góry, rower i piesze wycieczki.

ZAWODOWO
Ze sprzedażą, a przez to z pracą z ludźmi, jestem związany od 5 lat.
Lubię to, co robię, ponieważ czuję ogromną satysfakcję, widząc, że spełniłem oczekiwania klienta. Uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia, dlatego praca w branży nieruchomości jest dla mnie idealna. Każdy dom, działka czy mieszkanie to inna, ekscytująca historia.
W pracy cenię sobie partnerstwo oraz szczerość, co przekłada się na komfort współpracy dla obu stron.

Napisz do mnie

Kamil Dutkiewicz , 02.12.2019

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Sverum a konkretnie Pana Piotra Gabrysia 👍 Doradca, który od pierwszego telefonu po finalizację był zawsze gotowy do pomocy i profesjonalnie przygotowany do pośredniczenia w transakcji. Do tego bardzo miły i empatyczny a to coraz rzadsze zjawisko w niestety każdym obszarze codzienności. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam

Agnieszka Syrek, 31.10.2019

Ostatnio miałam przyjemność współpracować z P. @Piotr Gabryś. Bardzo dobry kontakt, duza wiedza i pomoc w każdej sytuacji. Serdecznie polecam współpracę z tym agentem nieruchomości.

Magdalena Dzieża , 21.08.2019

Bardzo polecam Pana Piotra Gabrysia, ponieważ rzetelnie wykonuje swoją pracę, jest osobą kontaktową i doradza w każdej sytuacji.

Barbara Cuber, 31.05.2019

Polecam Sverum Nieruchomości. Agent Piotr Gabryś to odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Kontakt świetny i miła współpraca.