Częstochowa, Dźbów, Powstańców Warszawy

Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
700 m2
Cena
2 500 000 PLN
Cena za m2
3 571 PLN
Powierzchnia
700 m2
Dostępne od
2019-08-10

Opis

Biuro Nieruchomości Sverum poleca do sprzedania Firmę -warsztat samochodowy auto-serwis o powierzchni całkowitej 700 m2 położony na działce 2773 m2.
Firma znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji , przy połączeniu ulic które prowadzą do Częstochowy - Konopisk i Blachowni.Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach Częstochowy ze świetnym wyjazdem do trasy zarówno w stronę Warszawy jak i Katowic.

OFERTA KUP BEZ PROWIZJI.

Budynek w pełni funkcjonalny z dwoma dużymi stanowiskami garażowymi,wysokość bram 4,5m2 , wysokość stanowisk 7m2, jedno stanowisko przelotowe -pomieści samochód ciężarowy.
Nieruchomość składa się z parteru, gdzie mamy pomieszczenia socjalne, biurowe i części w której znajduje się mechanika pojazdowa, oraz pietra na części budynku gdzie znajdziemy pomieszczenie magazynowe i pomieszczenia reprezentacyjne.
Ponadto firma prowadzi wypożyczalnię samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, zajmuje się mechaniką pojazdowa, diagnostyką mechaniczną i komputerową , jak również wymianą oleju, prowadzi serwis ogumienia, posiada również automatyczną myjkę ciśnieniową.
Stanowiska myjni obsługują i są przystosowane do obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i autokarów - wysokość stanowisk 5m2 i szerokość 6m2.
Myjnia nowa funkcjonuje 2,5roku, posiada podpisaną umowę z Firmą liniowa autobusową.
Elewacja nowoczesna, reprezentacyjna, całość budynku wykończona wysokiej jakości materiałami - obiekt doskonale wyeksponowany z dużym i łatwo dostępnym parkingiem.
Firma istnieje od 1995 roku,działalność dochodowa.
Sprzedaż możliwa w wariantach jako Firma i jako obiekt - cena zawiera kwotę brutto.


Kupujący nie płaci prowizji.Wynagrodzenie dla biura ponosi strona sprzedająca.

Zapraszam na prezentację i po więcej informacji.

Biuro Nieruchomości SVERUM Częstochowa
Małgorzata Majewska

Pozycja na Mapie