Adrian Dąbrowski – manager Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Adrian Dąbrowski – manager Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Rynek nieruchomości ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Powstają nowe budynki, osiedla, inwestycje. Obserwuje jego tendencje od lat i potrafię znaleźć klienta na nieruchomość każdego rodzaju. Świetnie doradzam moim klientom w wyborze najlepszej nieruchomości.

Profesjonalizm doradcy nieruchomości w każdym calu

Moja ścieżka zawodowa od początku jest związana z obsługą klienta i sprzedażą. Lata doświadczenia sprawiły, że czuję się profesjonalistą w tym co robię. Sprzedaję mieszkania, domy, działki rekreacyjne, inwestycyjne. Grafik pracy doradcy nieruchomości bywa napięty. Wieloletnie kształtowanie organizacyjnych nawyków pozwoliło mi na obecnym etapie mojej kariery na swobodny i elastyczny styl pracy. Umiejętne zarządzanie czasem. Dogodnie dla klienta planuję spotkania i swoje zadania. Cenna i pomocna bywa praca zespołowa, jednak odpowiedzialność o której nigdy nie zapominam spoczywa na każdym doradcy, który staje się indywidualnym opiekunem klienta.

„Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanego zawodu to klucz do sukcesu zawodowego”

Wciąż podnosze swoje kwalifikacje. Bacznie kształtuje tzw. umiejętności miękkie, które są niezbędne w pracy z klientami. Otwartość, komunikatywność, uczciwość to podstawa w zawodzie doradcy nieruchomości. Bez tych cech nie da się budować dobrych relacji. Wychodzę z założenia, że klienci muszą widzieć moje zaangażowanie w ich sprawę. Dlatego właśnie robię wszystko co w mojej mocy by spełnić ich oczekiwania względem potencjalnej nieruchomości do zakupu. Panuję nad formalnościami, wyjaśniam nieścisłości i rozwiązuje problemy. Efekt końcowy współpracy powinien dawać możliwe maksimum zadowolenia, a to właśnie ono staje się dla mnie skuteczną zawodową motywacją.

Obalam mity, że pośrednikowi zależy tylko na sprzedaży nieruchomości

Powszechnie każdy uważa, że doradca ds. nieruchomości spotykając się z klientem ma przed oczami wizję prowizji jaką otrzyma za udaną transakcję. Nie jest tak do końca. Poszukiwania upragnionego lokum bywają dla ludzi żmudne i długotrwałe. Oczekiwania, priorytety i gusta w wyborze nieruchomości są przeróżne. Zakup własnego mieszkania czy domu jest najczęściej spełnieniem swojego marzenia dlatego musi być najlepszy z możliwych opcji. Uczestnicząc w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości poznałem rzeczywistość częstochowskiego rynku nieruchomości. Skracam czas poszukiwań i pomagam w doborze nieruchomości. Wyzwania pogodzenia interesów obu stron – kupującego i sprzedającego nieruchomość są dla mnie codziennością.

Doradca ds. nieruchomości Częstochowa

Inne pasje doradcy poza nieruchomościami

Przyznam, że zawodowe poznawanie kolejnych nieruchomości to nie wszystko. Fascynacja odkrywania nowych powierzchni użytkowych ma u mnie szerszy zasięg. Zdobywanie nowych punktów na mapie towarzyszy mi odkąd pamiętam. Uwielbiam podróże. Zawsze znajduję nowe wyzwania. Nuda jest mi obca. Towarzyszy mi kreatywność. Często serwuje sobie sporą dawkę pozytywnie nastrajającej muzyki. Wpływa to korzystnie na mój relaks. Daje przysłowiowego powera do kolejnych działań, których jest wiele. Przykładem kolejnego może być znalezienie nieruchomości spełniającej Twoje oczekiwania lub.. znalezienie kupca na sprzedawaną przez Ciebie nieruchomość. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza.

– Adrian Dąbrowski