Wróć do listy doradców

Agnieszka Felikowska-Zatoń

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

W życiu kieruje się zasadą „Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”.
Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży, co pozwala jej łatwo nawiązywać kontakty z klientami i budować z nimi dobre relacje. Praca z ludźmi to dla niej czysta przyjemność. Daje jej wiele radości i satysfakcji. Uczciwa, wrażliwa i zawsze otwarta na współpracę. Pracowita i uśmiechnięta, nie przejmuje się trudnościami, lecz wytrwale dąży do celu.

 

Całkowicie angażuje się w powierzone zadania. Uważa, że nie ma sytuacji bez wyjścia, są tylko trudne rozwiązania, których zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym nie boi się podejmować. W ludziach najbardziej ceni sobie szczerość i otwartość.

Napisz do mnie

  Kasia Gorajec , 01.09.2020

  Polecam usługi tego biura. W szczególności doradcę Agnieszkę Felikowską Zatoń. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza z zakresu prawa i praktyk związanych z nieruchomościami. Życzę sukcesów.

  Katarzyna Walczak , 18.03.2018

  Gorąco polecam Biuro Nieruchomości Sverum. Firma jest rzetelna i profesjonalna. Przy pomocy Pani Agnieszki - Felikowskiej Zatoń transakcja przebiegła bezproblemowo. Życzę dalszych sukcesów.

  Martyna Kocerba, 28.02.2018

  Korzystałam z usług biura Sverum. Rzetelna i godna polecenia firma. Ogłoszenia zamieszczone na Internecie czytelne, z dużą ilością zdjęć. Bardzo szybka odpowiedź w sprawie obejrzenia mieszkania. Chciałabym również podziękować i polecić Panią Agnieszkę Felikowską-Zatoń, za profesjonalne podejście, oraz cierpliwość. Wybór tego biura, jak i agenta nieruchomości jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie orientują się we wszystkich formalnościach i potrzebują osoby, która pomoże przejść przez wszystko bez większych problemów. Polecam do skorzystania z usług Sverum.

  Katarzyna Dynus, 27.02.2018

  Bardzo profesjonalne biuro agentka Agnieszka Felikowska-Zatoń spisała się na medal polecam ją w 100 procentach sumienna oddana sprawie pomogła w znalezieniu domku i spełnieniu marzeń

  Aleksandra Kuś, 12.02.2018

  Pani Agnieszka Felikowska - Zatoń szybko znalazła odpowiednią ofertę dla mnie. To z pewnością zasluga dobrego rozeznania na rynku nieruchomości, zaangażowania w naszą transakcję oraz dyspozycyjność. Nowoczesne podejscie do klienta, miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Serdecznie dziękuję i polecam panią Agnieszkę!

  Bea RD, 26.02.2017

  Jestem bardzo zadowolona z usług biura. Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki Zatoń :) pełen profesjonalizm, opieka i fantastyczny kontakt. Pozdrawiam Beata i Tomek D.

  ...

  śląskie, Kalej

  Ogrodowa

  Powierzchnia459 m2
  Pow. użytkowa218 m2
  Pow. działki738 m2
  pokoje 6
  ...

  śląskie, Częstochowa, Północ

  Starzyńskiego

  Powierzchnia47.7 m2
  Pow. użytkowa47.7 m2
  rok budowy1980
  pokoje 2
  ...

  świętokrzyskie, Brzozowa

  Powierzchnia200 m2
  Pow. użytkowa200 m2
  Pow. działki23700 m2
  rok budowy1990
  pokoje 5
  ...

  śląskie, Częstochowa, Północ

  Powierzchnia64 m2
  Pow. użytkowa64 m2
  rok budowy1984
  pokoje 3