Wróć do listy doradców

Anna Imiołczyk

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Zawodowo

„Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.”

Spontaniczna, komunikatywna i pewna siebie, a przy tym kreatywna, oryginalna i niezależna. Energiczna optymistka kochająca nowe wyzwania. Nieustannie pragnie podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Ciekawa świata i skłonna do ryzyka wizjonerka, która otwartością na nowe idee oraz swoimi niebanalnymi pomysłami zaraża cały zespół. Pozytywne nastawienie, uśmiech na twarzy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów sprawiają, że praca z ludźmi jest dla niej prawdziwą przyjemnością.

Z rynkiem nieruchomości związana od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, jako doradca ds. nieruchomości. Od niedawna pasjonuje się home stagingiem i wprowadza go przy sprzedaży nieruchomości. W ten sposób podwyższa jakość usług i proponuje klientom interesujące rozwiązania.  Czas prywatny spędza w gronie Rodziny i przyjaciół. Chętnie bierze udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych.

Swój talent i kreatywność wykorzystuje podczas przygotowywania nieruchomości do sesji fotograficznej. Posiada wiele ciekawych i ambitnych pomysłów na realizację swoich celów. Ceni sobie szacunek ludzi.

Napisz do mnie

Karolina Milczarek, 22.10.2019

Serdecznie polecam Panią Annę Imiołczyk wysoki profesjonalizm:)

Sylwia Guła , 25.04.2019

Dziękujęmy Pani Annie Imiołczyk za profesjonalną sprzedaż mieszkania i kompleksowe zajęcie się wszystkimi sprawami z tym związanymi ?

Aleksandra Nadrowska - Huchrak, 19.04.2016

Profesjonalna obsługa, szybka sprzedaż. Gorąco polecamy i bardzo dziękujemy p. A. Baran.

...

śląskie, Rudnik Wielki

Powierzchnia530 m2
Pow. działki150 m2
pokoje 6
...

śląskie, Gruszewnia

Powierzchnia270 m2
rok budowy2006
pokoje 8
...

śląskie, Częstochowa, Wrzosowiak

Powierzchnia48.87 m2
rok budowy2021
pokoje 2