Wróć do listy doradców

Magdalena Chowańska

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

ZAWODOWO

Ze sprzedażą i pracą z ludźmi jestem związana, od kiedy tylko rozpoczęłam szkołę średnią. Satysfakcjonuje mnie, gdy widzę, że klient darzy mnie zaufaniem, a ja spełniłam jego oczekiwania. Agentem w branży nieruchomości zostałam całkiem przypadkowo, nie do końca zdając sobie sprawę, z czym wiąże się jego praca. Niemalże od razu poczułam jednak, że jest to zawód moich marzeń – to, czego szukałam, znajdowało się na wyciągnięcie ręki. Każda nieruchomość i każdy klient to inna historia zasługująca na szczególną uwagę. W pracy cenię sobie głównie szczerość oraz sumienność, co przekłada się na komfort współpracy dla obu stron.

PRYWATNIE

Jestem spełniona w najtrudniejszej, a być może i najważniejszej roli życia – roli mamy.

Czas wolny jest dla mnie bardzo ważny, bo spędzam go z rodziną, która jest dla mnie najważniejsza. W przeszłości realizowałam się jako tancerka, natomiast od kiedy posiadam rodzinę, skupiam się na rozwijaniu pasji moich dzieci. Jestem pedantyczną perfekcjonistką, co bywa uciążliwe dla moich bliskich, lecz w pracy okazuje się dużą zaletą.

Napisz do mnie

Jadwigaa Bayer , 28.05.2019

profesjonalna obsługa i doradztwo, w razie wątpliwości Pani Magdalena zawsze służyła pomocą bądź poradą. Osobiście polecam

Maria Ludynia, 25.05.2019

Pani Magdalena Chowanska pomogła mi w sprzedaży domu . Była to profesjonalna pomoc mogłam do niej dzwonić z każdym problemem a Ona uprzejmie wszystko mi wyjaśniała . Dziękuję za miłą współpracę .

...

śląskie, Częstochowa, Lisiniec

Białostocka

Powierzchnia350 m2
Pow. działki200 m2
rok budowy1999
pokoje 5
...

śląskie, Konopiska

Powierzchnia196 m2
rok budowy2019
pokoje 4