Wróć do listy doradców

Monika Trzepizur

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Osoba o dużym doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, z licznymi sukcesami oraz wieloma zadowolonymi klientami. Kieruje się profesjonalnym podejściem, szuka szybkich i skutecznych rozwiązań. Liczy się dla niej głównie uśmiech na twarzach klientów. Pracuje z pełną pasją i zaangażowaniem, a każdą sprawę traktuje indywidualnie. Pracowita, pomysłowa, pogodna, zarażająca uśmiechem osoba, dla której branża nieruchomości to źródło nieustającego samorozwoju i zadowolenia z pomocy ludziom. Pracę traktuje jak misję, ponieważ sądzi, że „dach nad głową” to nie przywilej, ale potrzeba każdego człowieka, którą warto spełnić.

 

Prywatnie lubi podróżować i poznawać nowe miejsca, pogłębiać znajomość języka hiszpańskiego, tańczyć oraz chodzić do teatru.

Napisz do mnie

  Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

  Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam😊

  Kamila Kamczewska, 01.12.2019

  Bardzo udana współpraca. Ogromne zaangażowanie ze strony Pani Moniki Trzepizur. Polecamy i dziękujemy.

  Paulina Graczyk, 29.07.2018

  Do biura nieruchomości Sverum trafiliśmy dzięki internetowej ofercie, która przykuła naszą największą uwagę. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Monice Trzepizur za jej pełne zaangażowanie, szeroki zakres kompetencji i profesjonalizm. Jest to osoba godna zaufania, służąca radą i pomocą w każdym aspekcie. Gorąco polecamy współpracę z Panią Moniką oraz z biurem Sverum.

  Tomasz Świercz , 23.07.2018

  Kilka miesięcy temu byłem na etapie poszukiwania mieszkania w Częstochowie, skupiłem się na ofercie Sverum dzięki czemu miałem przyjemność poznać Panią Monikę Trzepizur. Współpraca z Panią Moniką była wzorowa, pomogła mi wybrać odpowiednie mieszkanie, w którym obecnie mieszkam. Na uwagę zasługuje znakomity kontakt z Panią Moniką, zaangażowanie i elastyczność w godzinach oglądania mieszkań, czasami to były naprawdę niestandardowe godziny. Pani Monika służyła pomocą od samego początku szukania mieszkania aż do finalizacji zakupu. Wspólne wizyty w kancelarii notarialnej, pomoc w tematach doradztwa finansowego ze strony Pani Moniki pozostają nieocenione. Mieszkanie które kupiłem za pośrednictwem Pani Moniki spełnia wszelkie moje oczekiwania, a poziom obsługi, zaangażowania Pani Moniki zdecydowanie je przekroczyło. Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie

  Łukasz Sówka , 17.07.2018

  Pani Monika to atut firmy, polecam!

  Justyna Kucia, 09.09.2016

  Dziękujemy za pośrednictwo w sprzedaży. Szybko, miło, profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, którą otoczyła nas Pani Monika Trzepizur. Pomogła we wszelkich formalnościach, rozwiała wszelkie wątpliwości, odpowiedziała na każde pytanie.100 % satysfakcji.