phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Wróć do listy doradców

  Doradca ds nieruchomości

  Monika Trzepizur

  0
  Sprzedanych nieruchomości
  0
  Wynajętych nieruchomości
  0
  Rekomendacji

  Osoba o dużym doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, z licznymi sukcesami oraz wieloma zadowolonymi klientami. Kieruje się profesjonalnym podejściem, szuka szybkich i skutecznych rozwiązań. Liczy się dla niej głównie uśmiech na twarzach klientów. Pracuje z pełną pasją i zaangażowaniem, a każdą sprawę traktuje indywidualnie. Pracowita, pomysłowa, pogodna, zarażająca uśmiechem osoba, dla której branża nieruchomości to źródło nieustającego samorozwoju i zadowolenia z pomocy ludziom. Pracę traktuje jak misję, ponieważ sądzi, że „dach nad głową” to nie przywilej, ale potrzeba każdego człowieka, którą warto spełnić.

   

  Prywatnie lubi podróżować i poznawać nowe miejsca, pogłębiać znajomość języka hiszpańskiego, tańczyć oraz chodzić do teatru.

  Napisz do mnie

   Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

   Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam😊

   Kamila Kamczewska, 01.12.2019

   Bardzo udana współpraca. Ogromne zaangażowanie ze strony Pani Moniki Trzepizur. Polecamy i dziękujemy.

   Paulina Graczyk, 29.07.2018

   Do biura nieruchomości Sverum trafiliśmy dzięki internetowej ofercie, która przykuła naszą największą uwagę. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Monice Trzepizur za jej pełne zaangażowanie, szeroki zakres kompetencji i profesjonalizm. Jest to osoba godna zaufania, służąca radą i pomocą w każdym aspekcie. Gorąco polecamy współpracę z Panią Moniką oraz z biurem Sverum.

   Tomasz Świercz , 23.07.2018

   Kilka miesięcy temu byłem na etapie poszukiwania mieszkania w Częstochowie, skupiłem się na ofercie Sverum dzięki czemu miałem przyjemność poznać Panią Monikę Trzepizur. Współpraca z Panią Moniką była wzorowa, pomogła mi wybrać odpowiednie mieszkanie, w którym obecnie mieszkam. Na uwagę zasługuje znakomity kontakt z Panią Moniką, zaangażowanie i elastyczność w godzinach oglądania mieszkań, czasami to były naprawdę niestandardowe godziny. Pani Monika służyła pomocą od samego początku szukania mieszkania aż do finalizacji zakupu. Wspólne wizyty w kancelarii notarialnej, pomoc w tematach doradztwa finansowego ze strony Pani Moniki pozostają nieocenione. Mieszkanie które kupiłem za pośrednictwem Pani Moniki spełnia wszelkie moje oczekiwania, a poziom obsługi, zaangażowania Pani Moniki zdecydowanie je przekroczyło. Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie

   Łukasz Sówka , 17.07.2018

   Pani Monika to atut firmy, polecam!

   Justyna Kucia, 09.09.2016

   Dziękujemy za pośrednictwo w sprzedaży. Szybko, miło, profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, którą otoczyła nas Pani Monika Trzepizur. Pomogła we wszelkich formalnościach, rozwiała wszelkie wątpliwości, odpowiedziała na każde pytanie.100 % satysfakcji.

   Magdalena L., 2021

   Polecam serdecznie panią Monike Trzepizur, przesympatyczna osoba z bardzo dużą wiedzą, konkretna i bardzo cierpliwa. Pomocna również po zakończonej transakcji, pierwszy raz kupywalam mieszkanie i poprowadziła mnie od,, A do Z", wszystko dokładnie wyjasnione. Moglam liczyć na pomoc w każdej chwili zarówno w wyborze mieszkania jak i kredytu. Takich doradców potrzeba! :)

   Sylwia Lada, 2021

   Z całego serca polecam Panią Monikę Trzepizur! Cudowna osoba z ogromnym doświadczeniem! Bardzo cierpliwa, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Pani Monika posiada ogromną wiedzę i z pewnością z każdym się dogada! Polecam w 100%! 😊 Pełen profesjonalizm 😉

   Katarzyna Jaworska, 2021

   Firma godna polecenia. Pani Monika Trzepizur, zajmującą się sprzedażą mojego mieszkania, jest w 100% profesjonalistką. Zawsze można było na nią liczyć, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Z Panią Moniką można było kontaktować o każdej porze i zawsze mogłam liczyć na to, że wyjaśni mi wszystkie moje wątpliwości związane ze sprzedażą mieszkania. Służąca dobrą radą, przemiła i bardzo serdeczna osoba.

   Joanna Pawlik, 2021

   Bardzo dziękuję Pani Monice Trzepizur, która z należytą starannością, wyczuciem i zaangażowaniem zajęła się wynajęciem mojego mieszkania. Znalazła miłych lokatorów, minimalizując mój stres i szanując mój czas. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

   Agnieszka Dobosz, 2021

   Pani Monika Trzepizur to profesjonalistka wysokiej jakości. Kultura osobista na wysokim poziomie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem. Zdecydowanie polecam

   Katarzyna Kołodziejczyk, 17.02.2022

   Gorąco polecam. Współpraca z biurem przebiegła wzorowo, i to nie pierwszy raz. Na szczególną pochwałę zasługuje Pani Monika Trzepizur. Profesjonalna, dobrze przygotowana, dbająca o wszystkie szczegóły i zawsze uśmiechnięta. Jeszcze raz serdecznie polecam.

   Katarzyna Kołodziejczyk,

   Gorąco polecam. Współpraca z biurem przebiegła wzorowo, i to nie pierwszy raz. Na szczególną pochwałę zasługuje Pani Monika Trzepizur. Profesjonalna, dobrze przygotowana, dbająca o wszystkie szczegóły i zawsze uśmiechnięta. Jeszcze raz serdecznie polecam.

   ... Sprzedane

   śląskie, Miedźno

   Powierzchnia106 m2
   Pow. działki1294 m2
   rok budowy1981
   pokoje 6
   ... Sprzedane

   śląskie, Częstochowa, Stradom

   Powierzchnia110 m2
   Pow. działki630 m2
   rok budowy1932
   pokoje 4
   ... Sprzedane

   śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz

   Powierzchnia39.77 m2
   Pow. użytkowa39.77 m2
   pokoje 2
   ... Sprzedane

   śląskie, Mykanów

   Powierzchnia137.34 m2
   Pow. użytkowa137.34 m2
   Pow. działki2103 m2
   rok budowy2019
   pokoje 6
   ... Sprzedane

   śląskie, Częstochowa, Wyczerpy Aniołów

   Powierzchnia84 m2
   Pow. użytkowa84 m2
   Pow. działki338 m2
   pokoje 4
   ... Sprzedane

   śląskie, Częstochowa, Parkitka

   Powierzchnia204.1 m2
   Pow. użytkowa204.1 m2
   Pow. działki962 m2
   rok budowy2012
   pokoje 5