Wróć do listy doradców

Radosław Magierski

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Zdecydowany w swoich działaniach, konsekwentnie dąży do celów i lubi wyzwania. Od początku pracy zawodowej podnosi swoje kwalifikację, by sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę przy maksymalnej optymalizacji czasu.

W kontakcie z klientem stawia przede wszystkim na uczciwość, jasną komunikację oraz profesjonalizm. Zawsze wyciąga pomocną dłoń, służy swoim klientom wiedzą i doświadczeniem.

Od 2020 roku licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 25760)

Swój czas wolny poświęca głównie na samorozwój i sport.

Napisz do mnie

  Paulina Kowalczyk, 12.05.2021

  Polecam Sverum z całego serca! Wszystko sprawnie, szybko. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Ponadto współpraca z Panem Radosławem Magierskim przebiega bardzo dobrze. Zawsze wyraża chęć pomocy. Pełne zaopiekowanie się klientem.

  Mariola Marek, 31.01.2021

  Serdecznie polecam współpracę z tym biurem, a w szczególności Pana Radosława Magierskiego! Niesamowicie rzetelny i profesjonalny człowiek. Kultura osobista na najwyższym poziomie

  Kamil Słabosz , 21.05.2020

  Chciałbym polecić współpracę z biurem nieruchomości Sverum. Poszukiwaniem biura zajął się pan Radosław Magierski. Co najbardziej mi się podoba agent wysłuchał najpierw starannie naszych wymagań i oczekiwań i dopiero na ich podstawie dostaliśmy przedstawione propozycje, co pozwoliło uniknąć niepotrzebnego zasypywania nas ofertami. Bardzo duża elastyczność w czasie - mogliśmy obejrzeć wybrane pozycje w niemal dowolnym czasie. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie, umowa była czytelna i zrozumiała. Gorąco polecam.