śląskie, Częstochowa, Parkitka

  Wyślij znajomemu

   

  Szczegóły oferty

  Numer oferty:

  CZE-350588

  Typ nieruchomości:

  Mieszkanie

  Typ oferty:

  Sprzedaż

  Cena:

  457 545 PLN

  Cena za m2:

  5 900 PLN

  Powierzchnia:

  77.55 m2

  Liczba pokoi:

  4

  Piętro:

  1

  Ilość pięter:

  3

  Opis

  Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Parkitka.

  OFERTA !!! 0% KUP BEZ PROWIZJI 0% !!!
  Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży DEWELOPERA.
  Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą inwestycję - luksusowe osiedle zlokalizowane w Częstochowie w pobliżu Alei Brzozowej.

  Deweloper w ramach inwestycji oferuje sprzedaż mieszkań o metrażu od 36,39 m2 do 101,53 m2 ( 2, 3, 4 pokojowe, każde posiada duży balkon lub taras ) wraz z komórką lokatorską o powierzchni od 2,94 m2 do 5,47 m2. Proponujemy również możliwość zakupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

  Przedstawiane mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 77,55 m2, składa się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wc oraz balkon o powierzchni 10,62 m2 wraz z komórką lokatorską (cena 1 m2 komórki lokatorskiej to 4000 zł.)

  W ramach inwestycji powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny z wydzielonymi architektonicznie segmentami A i B do których prowadzą 4 klatki schodowe. Dla wygody mieszkańców w każdym bloku zostały zaprojektowane cichobieżne windy z poziomu garażu. Wykończenie zewnętrzne budynku zostało zaprojektowane w taki sposób, aby harmonijnie komponowało się z otoczeniem.

  W garażu podziemnym zaprojektowano pomieszczenie na rowery.
  Dla mieszkańców korzystających z aut elektrycznych przewidziano możliwość instalacji gniazda do ładowania samochodu bezpośrednio przy miejscu postojowym w garażu podziemnym, które będzie zintegrowane z licznikiem prądu w mieszkaniu.

  Inwestycja wyposażona będzie w instalację fotowoltaiczną, która pokrywać będzie zapotrzebowanie na prąd dla części wspólnych osiedla, dzięki czemu zmniejszymy wysokość czynszu.

  Jedną z największych zalet naszej nowej inwestycji jest doskonała lokalizacja, gdzie z jednej strony mamy dużo terenów zielonych, a z drugiej bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W sąsiedztwie mieszkań zostanie zaaranżowana powierzchnia zieleni dostępna dla mieszkańców osiedla, to idealne rozwiązanie dla osób szukających wytchnienia oraz odpoczynku na świeżym powietrzu.

  Wszystkie plany i rzuty mieszkań dostępne w Biurze Nieruchomości Sverum
  Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z Doradcą
  Agnieszka Motyl

  Lokalizacja oferty

  457 545 PLN

  5 900 PLN /m2
  Zadzwoń