Proces sprzedaży

Działamy według sprawdzonego klucza

Sprzedaż nieruchomości nie ogranicza się do wystawienia oferty. Trzeba jeszcze wiedzieć, jak ją wypromować i sprawić, że przyciągnie uwagę kupujących. Szczególnie dziś, na wymagającym i konkurencyjnym rynku. I właśnie tym się zajmujemy. Znajdujemy klucz do sprzedaży. Podobnie, jak domu nie buduje się od dachu, tak i sprzedaży nie zaczyna się od wizyty u notariusza. Ważny jest plan i odpowiednia strategia.

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy proces sprzedażowy, który oparliśmy o 3 fundamenty:

Analizujemy rynek

Zaczynamy u podstaw. Czyli wizyty w twojej nieruchomości. Oglądamy, analizujemy, szacujemy. Dzięki temu poznajemy wartość lokalu, jego mocne i słabe strony i możemy zwizualizować sobie potencjalnego kupca – osobę, która będzie skłonna nabyć twoją nieruchomość. To majętny biznesmen czy raczej student na początku kariery zawodowej?, kobieta czy mężczyzna?, rodzina czy singiel? Analiza daje nam wyobrażenie na podstawie, której możemy budować naszą przyszłą ofertę.

Opracowujemy strategię marketingową 24/7

Kiedy mamy już zarys konstrukcji opracowujemy strategię, czyli mówiąc innymi słowami dobieramy narzędzia i metody, które posłużą nam do sprzedaży twojej nieruchomości i przyciągną uwagę kupujących. Dokonujemy profesjonalnej sesji foto, projektujemy billboardy i banery, przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu (home staging), pozycjonujemy ofertę na portalach internetowych, ba! czasem nawet kręcimy filmy. Wszystko zależne jest od wypracowanej strategii i twoich potrzeb.

Przystępujemy do działania

Potraktuj punkty 1 i 2 niczym “projekt” i “budowę”, w tym punkcie przechodzimy do sedna – uchylamy drzwi nabywcy. Z pełnego asortymentu narzędzi sprzedażowych wybieramy te, które najszybciej i najskuteczniej zadziałają na kupca.  Proces ten działa , bo zatrudniamy wykwalifikowanych ludzi i mamy jedną z największych sieci sprzedaży. Dzięki temu twoja  nieruchomość błyskawicznie znajduje nabywcę, a ty zyskujesz kwotę, która spełnia twoje oczekiwania.