Rynek pierwotny

Jeden adres, setki ofert

Sverum to nowoczesna przestrzeń handlu nieruchomościami. W naszej bazie znajdują się setki ofert domów, mieszkań i lokali użytkowych, wśród których z łatwością znajdziesz ten wymarzony. Współpracujemy z kilkunastoma największymi deweloperami na rynku i ciągle trzymamy rękę na pulsie, dlatego zawsze możemy złożyć ci najlepszą ofertę. Gwarantujemy murowaną satysfakcję!

Pewna i bezpieczna transakcja

Zakup domu lub nieruchomości to żmudny proces i spora ilość  dokumentów. Dlatego warto mieć do pomocy kogoś, kto świetnie orientuje się w gąszczu przepisów i przeprowadzi cię przez cały proces . Nasi doradcy to eksperci w swoim fachu, możesz być pewien, że będą z tobą na każdym etapie zakupowym. Od wyboru oferty i jej zakupu, po pomoc w uzyskaniu kredytu, formalności prawne, a na wręczeniu kluczy kończąc. W Sverum stawiamy na twoje bezpieczeństwo!

Mieszkanie w najlepszej cenie - kup bez prowizji

Tak, jak u dewelopera, bez ukrytych kosztów i dodatkowej prowizji. Kupując w Sverum, nabywasz nieruchomość dokładnie po tej samej cenie jak u dewelopera. Co zyskujesz? Opiekę doświadczonego doradcy podczas całego procesu zakupowego i pomoc w wyszukaniu oferty.

Doradzamy w negocjacjach z deweloperem

Setki transakcji, dziesiątki adresów, jeden cel. Znaleźć lokal, który odpowiada twoim oczekiwaniom. Także w kwestii cenowej. Nasze doświadczenie i lata praktyki na rynku sprawiają, że wiemy jak rozmawiać z deweloperem i uzyskać najbardziej korzystną cenę dla ciebie lub twojej firmy.

Bezpłatna pomoc przy kredycie

Potrzebujesz wsparcia finansowego przy zakupie nieruchomości? Możesz na nas liczyć! Nasz doradca przedstawi ci bezpłatnie oferty kilkunastu największych banków i pomoże w uzyskaniu kredytu, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. To proste jak dwa plus dwa.