Szczegóły oferty
Numer oferty:
CZE-212547Typ nieruchomości:
BliźniakTyp oferty:
SprzedażCena:
1 160 000 PLNCena za m2:
6 967 PLNPowierzchnia:
166.50 m2Pow. użytkowa:
141.2 m2Liczba pokoi:
5Rok budowy:
2018Ilość pięter:
1Ilość Sypiali
4Ilość łazienek
2Opis
Garaż w bryle budynku.
W skład domu wchodzi:
PARTER: salon z kuchnią i jadalnią, oraz kominkiem, spiżarnia, gabinet, łazienka, hol-wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garaż z antresolą,
PODDASZE: 3 sypialnie, garderoba, duża łazienka- / pokój kąpielowy/ wyposażona w wannę i prysznic, umywalkę i WC.
Do budynku przynależy taras i balkon łączący 2 sypialnie.
Media: Prąd, woda, gaz, kanalizacja.
Działka o wymiarach: ok. szer. 21 i dł. 23,80 m
Działka ogrodzona. Ogrodzenie metalowe.
BUDYNEK :
Ściany zew.: pustak ceramiczny docieplony styropianem pokryte tynkiem
Dach: blacho-dachówka
Okna: PCV , na parterze rolety zewnętrzne.
STANDARD WYKOŃCZENIA :
Drzwi zew. : antywłamaniowe
Podłogi: panele, gres, płytki,
Ściany wew.: gładź gipsowa
Ogrzewanie: gazowe/ parter podłogowe, piętro grzejniki/ oraz kominkowe
Zabezpieczenia: domofon, monitoring
Rok oddania: 2018
LOKALIZACJA
Okolica charakteryzująca się ciszą i spokojem. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinnych domów. W niedalekiej odległości szkoła, przedszkole, sklep.
Odległość od centrum Częstochowy ok 12 km (ok 15 min)
Komunikację zapewniają : linie autobusowe miejskie,
Rekreacja: łatwy dostęp do jury Krakowsko-Częstochowskiej
Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.
Zapraszam na prezentację!!
Małgorzata Majewska