phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Zgrany zespół profesjonalistów

  Nasz zespół tworzy 20 doświadczonych doradców. Oferujemy pełny zakres usług związanych z nieruchomościami, profesjonalne doradztwo i opiekę na każdym etapie procesu sprzedażowego.
  Zaufanie, skuteczność i partnerstwo to cechy, na których budujemy naszą relację z klientem.

  • 15 Lat na rynku
  • 22 Doradców
  • 3239 Dokonanych transakcji

  O firmie

  Agencja nieruchomości Sverum działa od 15 lat na częstochowskim rynku nieruchomości. Powstała na bazie pasji jej założycieli. Atutem Sverum jest zespół wysoko wykwalifikowanych doradców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości.

  • profesjonalne doradztwo,
  • opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży i zakupu.

  Renomę naszej agencji nieruchomości potwierdzają:

  Wiemy, jak wyróżnić ofertę naszych klientów i jak ją zaprezentować, aby w jak najkrótszym czasie znaleźć nabywców na ich nieruchomość. Posiadamy szeroką bazę kupujących, którym pomagamy w znalezieniu tego, czego szukają. Prowadzimy współpracę z firmami z całej Polski.

  Niekonwencjonalny marketing nieruchomości

  Wiemy, jak ważne jest właściwe zaprezentowanie nieruchomości do sprzedaży. Przygotowując ofertę do publikacji w internecie, korzystamy z różnych narzędzi. Między innymi z:

  • profesjonalnej sesji fotograficznej nieruchomości,
  • videomarketingu na YouTubie z ujęciami z drona (w przypadku domów),
  • nowoczesnej prezentacji,
  • pozycjonowania w sieci.

  Budujemy relacje z klientami, dzięki czemu możemy realnie doradzać im w zakresie kupna-sprzedaży nieruchomości, w ściśle określonych dzielnicach. Wszystkie umowy, jakie sporządzamy dla naszych klientów, są przygotowane zgodnie z dbałością o interesy obu stron transakcji.

  Z naszą pomocą równie szybko kupisz odpowiednią nieruchomość, jak i sprzedasz ją po satysfakcjonującej Cię cenie.

  Wszystkie atuty w ręku

  Jesteśmy biurem nieruchomości, które stawia na nowoczesny marketing, skuteczne metody sprzedażowe i ludzi, którzy znają się na rzeczy. Do naszych najważniejszych wyróżników należy:

  • Współpraca z innymi
   biurami nieruchomości w
   całej Polsce

  • Wykorzystywanie
   nowoczesnych metod
   sprzedażowych

  • 22 osobowy zespół
   doświadczonych
   doradców

  • Szybkość
   i skuteczność
   działania

  • Największa sieć
   sprzedażowa w
   Częstochowie

  Najwięcej poleceń klientów w Częstochowie!

  Klienci wybierają Sverum

  Ciężko napisać w kilku zdaniach o tak dużym i dobrym zespole. Łukasza Żabickiego, który prowadzi biuro Sverum z Częstochowy znam od wielu lat. Większość osób z jego zespołu również, gdyż spotykaliśmy się na różnego rodzaju szkoleniach i spotkaniach firmowych. Wielokrotnie bywałem u nich w biurze i obserwowałem ich rozwój, który z roku na rok coraz bardziej przyspieszał. Mogę spokojnie powiedzieć, że jako zespół są wzorem do naśladowania i bez obaw polecam to biuro każdemu, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Doradcy z biura Sverum doskonale znają się na tym co robią, świetnie współpracują ze sobą i każdego obsługują na wysokim poziomie. Polecam, bo są naprawdę świetnym biurem nieruchomości.
  Dyrektor biur nieruchomości w Krakowie i Myślenicach Krzysztof Pelowski
  Sverum to najlepsze ze wszystkich nam znanych biur nieruchomości. Bardzo długo szukaliśmy biura dla naszej firmy. Ze Sverum krok po kroku udało się znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie nasze potrzeby.
  Prezes – XERO Biznes sp. z o.o. Mariusz Laskowski
  Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.
  Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż
  Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.
  Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż
  ZOBACZ wszystkie OPINIE NA GOOGLE

  Aktualności

  Co to jest WIBOR i co należy o nim wiedzieć?

  21 lipca 2023 Więcej

  Czym jest najem okazjonalny i co należy o nim wiedzieć?

  Kredyt hipoteczny – jakie dokumenty są niezbędne dla uzyskania kredytu?