Zgrany zespół profesjonalistów

Nasz zespół tworzy 20 doświadczonych doradców. Oferujemy pełny zakres usług związanych z nieruchomościami, profesjonalne doradztwo i opiekę na każdym etapie procesu sprzedażowego.
Zaufanie, skuteczność i partnerstwo to cechy, na których budujemy naszą relację z klientem.

 • 13 Lat na rynku
 • 23 Doradców
 • 2890 Dokonanych transakcji

O firmie

Agencja nieruchomości Sverum działa od 11 lat na częstochowskim rynku nieruchomości. Powstała na bazie pasji jej założycieli. Atutem Sverum jest zespół wysoko wykwalifikowanych doradców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości.

 • profesjonalne doradztwo,
 • opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży i zakupu.

Renomę naszej agencji nieruchomości potwierdzają:

Wiemy, jak wyróżnić ofertę naszych klientów i jak ją zaprezentować, aby w jak najkrótszym czasie znaleźć nabywców na ich nieruchomość. Posiadamy szeroką bazę kupujących, którym pomagamy w znalezieniu tego, czego szukają. Prowadzimy współpracę z firmami z całej Polski.

Niekonwencjonalny marketing nieruchomości

Wiemy, jak ważne jest właściwe zaprezentowanie nieruchomości do sprzedaży. Przygotowując ofertę do publikacji w internecie, korzystamy z różnych narzędzi. Między innymi z:

 • profesjonalnej sesji fotograficznej nieruchomości,
 • videomarketingu na YouTubie z ujęciami z drona (w przypadku domów),
 • nowoczesnej prezentacji,
 • pozycjonowania w sieci.

Budujemy relacje z klientami, dzięki czemu możemy realnie doradzać im w zakresie kupna-sprzedaży nieruchomości, w ściśle określonych dzielnicach. Wszystkie umowy, jakie sporządzamy dla naszych klientów, są przygotowane zgodnie z dbałością o interesy obu stron transakcji.

Z naszą pomocą równie szybko kupisz odpowiednią nieruchomość, jak i sprzedasz ją po satysfakcjonującej Cię cenie.

  Wszystkie atuty w ręku

  Jesteśmy biurem nieruchomości, które stawia na nowoczesny marketing, skuteczne metody sprzedażowe i ludzi, którzy znają się na rzeczy. Do naszych najważniejszych wyróżników należy:

  • Współpraca z innymi
   biurami nieruchomości w
   całej Polsce

  • Wykorzystywanie
   nowoczesnych metod
   sprzedażowych

  • 22 osobowy zespół
   doświadczonych
   doradców

  • Szybkość
   i skuteczność
   działania

  • Największa sieć
   sprzedażowa w
   Częstochowie

  Referencje

  „Ciężko napisać w kilku zdaniach o tak dużym i dobrym zespole. Łukasza Żabickiego, który prowadzi biuro Sverum z Częstochowy znam od wielu lat. Większość osób z jego zespołu również, gdyż spotykaliśmy się na różnego rodzaju szkoleniach i spotkaniach firmowych. Wielokrotnie bywałem u nich w biurze i obserwowałem ich rozwój, który z roku na rok coraz bardziej przyspieszał. Mogę spokojnie powiedzieć, że jako zespół są wzorem do naśladowania i bez obaw polecam to biuro każdemu, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Doradcy z biura Sverum doskonale znają się na tym co robią, świetnie współpracują ze sobą i każdego obsługują na wysokim poziomie. Polecam, bo są naprawdę świetnym biurem nieruchomości.”

  Krzysztof Pelowski

  Dyrektor biur nieruchomości w Krakowie i Myślenicach

  „Sverum to najlepsze ze wszystkich nam znanych biur nieruchomości. Bardzo długo szukaliśmy biura dla naszej firmy. Ze Sverum krok po kroku udało się znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie nasze potrzeby.”

  Mariusz Laskowski

  Prezes – XERO Biznes sp. z o.o.

  „Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.”

  Iwona Sczelendż

  Mieszkanka Katowic

  „Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.”

  Iwona Sczelendż

  Mieszkanka Katowic

  Aktualności

  Na czym polega prawo pierwokupu nieruchomości ?

  25 stycznia 2022 Więcej

  Własność a spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu – na czym polega różnica?

  23 września 2021 Więcej

  Podatek od wynajmu mieszkania 2021 – wszystko co należy wiedzieć

  27 maja 2021 Więcej