phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Usługi

  Znajdź własną przestrzeń

  Sverum to więcej niż sprzedaż domów i mieszkań. Zajmujemy się nieruchomościami w pełnym wymiarze, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, oferując kompleksową pomoc i szeroką ofertę usług związanych z aspektami finansowymi, prawnymi i remontowymi.

  Kredyty

  Finanse to często newralgiczny aspekt związany z nieruchomościami. Wieloletnie zobowiązania wobec banku, proces zaciągania kredytu, aspekty prawne – wszystkie te elementy sprawiają, że sięgnięcie po zewnętrzne kredytowanie może budzić obawy i zastopować proces zakupu wymarzonej nieruchomości. Specjaliści Sverum pomagają sprawnie przejść przez cały proces kredytowy, wynegocjować korzystne warunki w banku i ominąć pułapki prawne. Wszystko dzięki długoletniej obecności na rynku, doskonałej znajomości przepisów i dostępu do oferty kilkunastu największych banków.

  Remonty

  Branża budowlana i wykończeniowa cechuje się specyficznymi zasadami. Znalezienie dobrej i zaufanej ekipy remontowej nie zawsze jest proste. Tymczasem terminy gonią. Chciałoby się mieszkać, wprowadzać, już, teraz, prędzej, tymczasem najbliższe terminy za miesiąc, albo trzy… Prawie jak w naszej służbie zdrowia… I co w takie jsytuacji? W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z nami. Bazując na szerokich kontaktach handlowych i znajomości rynku szybko znajdziemy zespół remontowy, który sprawnie podejmie się remontu na wskazanej nieruchomości, doradzi lub opracuje plan przyszłych działań. Nawet się nie obejrzysz kiedy twoja nieruchomość nabierze nowego blasku.

  Doradztwo profesjonalnych projektantów

  Potrzebujesz przearanżować zakupioną nieruchomość? Wprowadzić w niej odrobinę świeżości lub przygotować ją pod działalność biznesową? Nasi doradcy polecą zaufanego projektanta wnętrz, który przygotuje projekt pod twoje wymagania lub doradzi co zrobić, by wnętrza nabrały charakteru, jaki ci odpowiada.

  Załatwianie formalności prawnych i doradztwo

  Nieruchomości rządzą się swoimi prawami. Proces zbywania własności na innego właściciela, dziedziczenie, darowizna, kupno czy wynajem – to wszystko skomplikowane czynności formalne. Duża liczba przepisów i ich zagmatwanie nie ułatwiają sprawnego zawierania umów, pochłaniają czas i wymagają wertowania stosu dokumentów. Na szczęście nasi eksperci robią to od lat. Doskonale poznali wszystkie przepisy i urzędnicze mielizny, na których można osiąść, gdy dochodzi do transakcji. Umożliwiamy ci skorzystanie z ich wiedzy i zaczerpnięcie porady w dowolnym temacie związaną z tą kwestią. Pomagamy w przygotowaniu papierów, ekspertyzach i załatwianiu formalności. Zapraszamy do kontaktu!

  Wycena nieruchomości

  Nasze biuro współpracuje z profesjonalnymi rzeczoznawcami, którzy wycenią dla ciebie dom, mieszkanie lub posesję. Możesz liczyć na fachową usługę, która da ci podstawy do stworzenia przyszłej oferty lub podjęcia decyzji zakupowej. Jeśli nie jesteś pewien czy proponowana cena domu jest właściwa, to zwróć się do specjalistów!