phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Oferujesz

  Szybki wynajem

  Nie masz czasu? Nie masz głowy do formalności? Za to masz lokal do wynajęcia?  Zaufaj specjalistom, którzy znajdą dla ciebie zaufanego najemcę i załatwią wszystkie formalności. Dzięki ekspertom ze Sverum lokal sam zacznie zarabiać na siebie, a ty  będziesz mógł się zająć swoimi sprawami.

  Co zyskujesz powierzając nam kwestię wynajmu:

  Zaufanie i bezpieczeństwo

  Z większością naszych klientów łączy nas partnerska relacja. Dbamy o ich lokale, jak o swoją własność. Klient nie musi obawiać się, że nieruchomość, którą ma pod wynajem, stoi pusta. Gdy tylko najemca zrezygnuje z jej wynajmu, znajdujemy na jego miejsce nową osobę. W większości przypadków klient, nie musi nawet przyjeżdżać na przekazanie lokalu najemcy. Wszystkim zajmie się nasz doradca, dedykowany do kontaktu z klientem.

  Oszczędność czasu

  Tylko pomyśl ile dzięki naszej usłudze zyskujesz czasu, wygody i spokoju ducha. To my rozmawiamy z potencjalnym najemcom, to my pokazujemy mu lokal, to my załatwiamy sprawy związane z formalnościami urzędowymi, no i szukamy nowego najemcy. Tobie pozostaje tylko podpisać dokumenty i odebrać kwotę z najmu.

  Skuteczność i szybkość

  Wielu doradców, wiele miejsc umieszczania oferty a do tego znajomość rynku, cen i przepisów. Zamiast szukać najemcy samemu pozwól działać specjalistom. Mamy klucz do właściwych drzwi.

  Elastyczność i swoboda działania

  Nasza oferta skierowana do osób dysponujących nieruchomościami na wynajem nie ogranicza się wyłącznie do znalezienia potencjalnego najemcy, może także zostać rozszerzona o zarządzanie nieruchomością i załatwianie spraw formalno-prawnych. Wszystko zależy do ciebie. My dostarczamy ci ekspercką poradę.