Oferujesz

Szybki wynajem

Nie masz czasu? Nie masz głowy do formalności? Za to masz lokal do wynajęcia?  Zaufaj specjalistom, którzy znajdą dla ciebie zaufanego najemcę i załatwią wszystkie formalności. Dzięki ekspertom ze Sverum lokal sam zacznie zarabiać na siebie, a ty  będziesz mógł się zająć swoimi sprawami.

Co zyskujesz powierzając nam kwestię wynajmu:

Zaufanie i bezpieczeństwo

Z większością naszych klientów łączy nas partnerska relacja. Dbamy o ich lokale, jak o swoją własność. Klient nie musi obawiać się, że nieruchomość, którą ma pod wynajem, stoi pusta. Gdy tylko najemca zrezygnuje z jej wynajmu, znajdujemy na jego miejsce nową osobę. W większości przypadków klient, nie musi nawet przyjeżdżać na przekazanie lokalu najemcy. Wszystkim zajmie się nasz doradca, dedykowany do kontaktu z klientem.

Oszczędność czasu

Tylko pomyśl ile dzięki naszej usłudze zyskujesz czasu, wygody i spokoju ducha. To my rozmawiamy z potencjalnym najemcom, to my pokazujemy mu lokal, to my załatwiamy sprawy związane z formalnościami urzędowymi, no i szukamy nowego najemcy. Tobie pozostaje tylko podpisać dokumenty i odebrać kwotę z najmu.

Skuteczność i szybkość

Wielu doradców, wiele miejsc umieszczania oferty a do tego znajomość rynku, cen i przepisów. Zamiast szukać najemcy samemu pozwól działać specjalistom. Mamy klucz do właściwych drzwi.

Elastyczność i swoboda działania

Nasza oferta skierowana do osób dysponujących nieruchomościami na wynajem nie ogranicza się wyłącznie do znalezienia potencjalnego najemcy, może także zostać rozszerzona o zarządzanie nieruchomością i załatwianie spraw formalno-prawnych. Wszystko zależy do ciebie. My dostarczamy ci ekspercką poradę.