Kup z nami

Znajdź własną przestrzeń

Zakup nieruchomości to nie jest prosta sprawa. Lecz może być łatwiejsza! Nasi sprzedawcy co tydzień pomagają  wielu klientom w zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Dlaczego nie mieliby pomóc tobie? Wesprzyj się na ich doświadczeniu i wiedzy. To specjaliści do kwadratu!

Zróżnicowany katalog ofert

Szukasz nieruchomości, dopasowanej do swoich potrzeb? Właściwy metraż, cena i architektura? Trafiłeś pod właściwy adres! W jednym miejscu zgromadziliśmy dziesiątki ofert, w tym wiele ofert z rynku pierwotnego. Wybierz swój wymarzony lokal i zostaw formalności specjalistom.

Budujemy na doświadczeniu

Nasza oferta oparta jest na wieloletniej praktyce i znajomości rynku. Powiedzieć, że znamy rynek “od kuchni”, to nic nie powiedzieć. Znamy go od kuchni, salonu, biura, a nawet od ogrodu i poddasza. My po prostu wiemy co w mieście piszczy. Pozwól więc, że nadstawiamy ucho za ciebie i znajdziemy nieruchomość jakiej potrzebujesz. Przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży bezboleśnie. Dzięki nam nie tracisz czasu na wizyty w urzędach, sądach czy bankach. Doświadczony doradca jest z Tobą aż do momentu przekazania nieruchomości nowym właścicielom.

Profesjonalizm i efektywność

Nieruchomość nie zając, nie ucieknie – mogą rzec niektórzy. Nie ta, to inna – dodadzą drudzy. U nas takie rzeczy nie przejdą! Działamy sprawnie i skutecznie. Dbamy o profesjonalizm i wyjątkową obsługę, bo wiemy, że potrzebujesz oferty, która szybko rozwiąże twoje problemy tu i teraz. Mieszkanie to coś więcej, niż cztery ściany, dlatego dbamy o to byś mógł poczuć się w nich lepiej niż dobrze. To nasza zawodowa misja.

Bezpiecznie jak w domu

Bez ukrytych kruczków i dokumentów pisanych małym druczkiem. Wszystko czarno na białym w zgodzie z obowiązującymi przepisami i prawem. Właśnie tak przebiega u nas proces zakupowy. Możesz być pewien, że pomożemy ci przejść przez niego szybko i bez błądzenia w gąszczu przepisów. Nawet się nie spojrzysz, a już będziesz na swoim.

Kredyt? To ci się kalkuluje

Potrzebujesz wsparcia finansowego przy zakupie nieruchomości? Możesz na nas liczyć! Nasz doświadczony doradca przedstawi ci oferty kilkunastu największych banków i pomoże w uzyskaniu kredytu, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. To proste jak dwa plus dwa. A najlepsze jest to, że za taką usługę nie płacisz dodatkowej prowizji. Pomoc przy załatwieniu kredytu masz u nas za darmo!

Liczy się Twój czas

Czy wspominaliśmy już o szybkości? Nie? To zrobimy to dla formalności. Jak szybko znajdziemy dla ciebie nieruchomość? Szybko. A w zasadzie to błyskawicznie. Skąd takie przekonanie? Bo prawdopodobnie mamy ją już w naszej bazie ofert. W końcu jest jedną z największych w regionie.