phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Kup wymarzoną nieruchomość w Częstochowie lub okolicy

  Szukasz wymarzonego domu lub mieszkania? Zależy Ci na korzystnej cenie i szybkim zakupie? Jesteś w domu! Sverum to największa agencja nieruchomości na Śląsku. Nikt, tak jak my nie zna częstochowskiego rynku i realiów. Opowiedz nam o swoich marzeniach, a my znajdziemy lokal, w którym je spełnisz. Z nami zakup nieruchomości jest łatwy i przyjemny.

  Kup wymarzoną nieruchomość. Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

   Dlaczego Sverum? W Częstochowie nie uchowa się przed nami żaden lokal!

   Częstochowski rynek nieruchomości ma swoją specyfikę i wielkość. Działamy na nim od 15 lat. Poznaliśmy go w każdym metrze. Doskonale wiemy, jakie kroki podjąć, by kupno nieruchomości było dla Ciebie miłym doświadczeniem. Chcemy znaleźć mieszkanie lub dom, o którym marzysz. I wynegocjować za niego najlepszą możliwą cenę!

   Kup dom lub mieszkanie w Częstochowie
   szybko, pewnie i bezpiecznie

   Tło kafla

   23

   lokalnych ekspertów od nieruchomości

   – do Twojej dyspozycji

   2890

   sfinalizowanych transakcji

   15 lat

   na rynku

   Największe biuro nieruchomości na Śląsku

   Najczęściej polecane biuro nieruchomości w Częstochowie

   (ponad 330 opinii w wizytówce Google)

   67 dni

   uśredniony czas sprzedaż mieszkania

   123 dni

   uśredniony czas sprzedaży domu

   Sprzedaj nieruchomość ze Sverum.

   To się opłaca


   Ikona oferty

   15 lat doświadczenia pracuje na Twoją korzyść

   Nasza oferta oparta jest na wieloletniej praktyce i doświadczeniu. Powiedzieć, że znamy częstochowski rynek “od kuchni”, to nic nie powiedzieć. Znamy go od kuchni, salonu, biura, a nawet od ogrodu i poddasza. My po prostu wiemy co w Częstochowie piszczy. Pozwól, że nadstawiamy ucho za Ciebie i znajdziemy dom lub mieszkanie, o jakim marzysz.

   Ikona oferty

   Oszczędność czasu i pieniędzy

   Jak szybko znajdziemy dla Ciebie nieruchomość? Szybko. A w zasadzie to błyskawicznie. Skąd takie przekonanie? Bo prawdopodobnie mamy ją już w naszej bazie ofert – jest jedną z największych w regionie! W jednym miejscu zgromadziliśmy dziesiątki propozycji, w tym wiele z rynku pierwotnego. Wybierz swój wymarzony lokal i zostaw formalności specjalistom.

   Ikona oferty

   Gwarancja bezpieczeństwa i oszczędność czasu

   Bez ukrytych kruczków i dokumentów pisanych małym druczkiem. Wszystko czarno na białym w zgodzie z obowiązującymi przepisami i prawem. Właśnie tak przebiega u nas proces zakupowy. Pomożemy Ci przejść przez niego szybko i bez błądzenia w gąszczu przepisów. Nawet się nie obejrzysz, a już będziesz na swoim.

   Ikona oferty

   Najczęściej polecane biuro nieruchomości w Częstochowie

   W nieruchomościach dużo mówi się o liczbach – metraż, cena, podatki… Ale my zwracamy uwagę na jeszcze jedną rzecz – dialog. Słuchamy naszych klientów, budujemy długotrwałe relacje, dbamy o ich interes. Efekt? W Częstochowie nie ma drugiego biura nieruchomości, które ma tyle poleceń, co Sverum.


   Największe biuro nieruchomości na Śląsku to więcej ofert dla Ciebie!

   Centrum, Wyczerpy, Lisiniec, Parkitka, Raków… - nie ważne, gdzie szukasz mieszkania w Częstochowie. Ważne, że z naszą pomocą znajdziesz takie, na które będziesz sobie mógł /- a pozwolić i pokochasz je całym sercem. Zakup domu (Częstochowa i okolice) Zakup mieszkania (Częstochowa i okolice)


   Krok 1:

   Przeanalizujemy Twoje potrzeby

   Krok 2:

   Ustalimy optymalny czas zakupu

   Krok 3:

   Przeprowadzimy prezentację ofert spełniających Twoje kryteria

   Krok 4:

   Złożymy ofertę zakupu

   Krok 5:

   Akt notarialny

   Krok 6:

   Przekażemy Ci nieruchomość

   Żebyś miał/-a jeszcze większy wybór, poszukamy także ofert spoza rynku nieruchomości.


   Co mówią o nas na mieście

   Wcale nie musisz wierzyć w to, co piszemy o Sverum. Uwierz naszym zadowolonym klientom i opinii rynku. Jesteśmy najczęściej polecanym biurem nieruchomości w Częstochowie!

   Ciężko napisać w kilku zdaniach o tak dużym i dobrym zespole. Łukasza Żabickiego, który prowadzi biuro Sverum z Częstochowy znam od wielu lat. Większość osób z jego zespołu również, gdyż spotykaliśmy się na różnego rodzaju szkoleniach i spotkaniach firmowych. Wielokrotnie bywałem u nich w biurze i obserwowałem ich rozwój, który z roku na rok coraz bardziej przyspieszał. Mogę spokojnie powiedzieć, że jako zespół są wzorem do naśladowania i bez obaw polecam to biuro każdemu, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Doradcy z biura Sverum doskonale znają się na tym co robią, świetnie współpracują ze sobą i każdego obsługują na wysokim poziomie. Polecam, bo są naprawdę świetnym biurem nieruchomości.
   Dyrektor biur nieruchomości w Krakowie i Myślenicach Krzysztof Pelowski
   Sverum to najlepsze ze wszystkich nam znanych biur nieruchomości. Bardzo długo szukaliśmy biura dla naszej firmy. Ze Sverum krok po kroku udało się znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie nasze potrzeby.
   Prezes – XERO Biznes sp. z o.o. Mariusz Laskowski
   Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.
   Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż
   Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.
   Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż
   ZOBACZ wszystkie OPINIE NA GOOGLE

   Historia PEWNEGO zakupu

   Aby znaleźć idealną ofertę dla naszego klienta musieliśmy wyjść poza schematy i wykorzystać każdą możliwość. Właśnie tak pracujemy i z tego powodu jesteśmy najczęściej polecaną agencją nieruchomości w Częstochowie w zakładce GOOGLE.

   Klient inwestycyjny  zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu obiektu komercyjnego na terenie śląska. Jego założenie było następujące. Szukamy nieruchomości inwestycyjnej z uregulowanym stanem prawnym . Obszar zainteresowania został zawężony Katowice, Chorzów, Tychy, Częstochowa.

   Bardzo ważnym czynnikiem była również forma własności 100% udziałów w rękach jednego właściciela

   PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

   Metraż: 3000 – 8000 m2
   Miasto: Katowice, Chorzów, Tychy, Częstochowa
   Cena: do 40 000 000 PLN

   PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ CASE STUDY

   Klient, który znalazł Sverum w Internecie i zapoznał się z opiniami  zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu mieszkania typu M-3  dla swojej córki, która wracała do Częstochowy po studiach i niebawem rozpoczynała pracę w jednej z częstochowskich firm. Jej marzeniem było zamieszkać w centrum Częstochowy w mieszkaniu z balkonem nieopodal Alei Najświętszej Maryi Panny.

   Obszar zainteresowania został zawężony do ulicy Jasnogórskiej, Racławickiej, Tuwima i Waszyngtona Bardzo ważnym czynnikiem była również cisza oraz widok na zieleń.

   PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

   Metraż: 48 – 56 m2
   Dzielnica: Śródmieście
   Cena: do 350 000 PLN

   PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ CASE STUDY

   Klient z polecenia zgłosił się do naszego biura z prośbą o pomoc w znalezieniu domu dla swojej rodziny, która niebawem spodziewała się przyszłego potomka. Ich  marzeniem było zamieszkać w domu  z ogrodem, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum Częstochowy. Obszar zainteresowania został zawężony do dzielnic Lisiniec, Grabówka oraz Parkitka. Bardzo ważnym czynnikiem był przystanek komunikacji miejskiej, ponieważ starsze dziecko samodzielnie uczęszczało po szkole na zajęcia sportowe.

   PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

   Metraż: 110 – 180 m2
   Działka: 650 – 1100m2
   Dzielnica: Lisiniec
   Cena: do 900 000 PLN

   PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ CASE STUDY

   POZNAJ KULISY ZAKUPU

   ROZPOZNANIE RYNKU

   Przedstawiliśmy klientowi 3 oferty z rynku wtórnego oraz 2 oferty z rynku pierwotnego . Wszystkie spełniały  wstępne kryteria . Po prezentacjach jedna z nich została wybrana przez klienta jako nieruchomość TOP.  Jednak nie doszło do transakcji gdyż sprzedający się wycofał . Żadna z ofert nie spełniała jednak wszystkich potrzeb klienta.

   ROZWIĄZANIE SVERUM NIERUCHOMOŚCI

   Po prezentacji wszystkich dostępnych ofert zrozumieliśmy, że poszukiwana przez klienta oferta aktualnie nie istnieje na rynku. Największym wyzwaniem było znalezienie nieruchomości, która w 100% była w rękach jednego właściciela.

   Postanowiliśmy skorzystać z naszych zasobów: największej w Częstochowie  bazy klientów inwestujących w podobne nieruchomości. Korzystając z naszych sieci kontaktów pozyskaliśmy ofertę off market w Częstochowie.  Rozpoczęliśmy rozmowy  kontaktując się z właścicielami, składając ofertę naszego  klienta. Po kilkunastu telefonach i sześciu spotkaniach udało nam się dojść do porozumienia z właścicielem, który zgodził się na sprzedaż swojej nieruchomości . Była to nowo wybudowana kamienica zlokalizowana w III Alei w Częstochowie. To była oferta, której szukał nasz klient.

   POZNAJ KULISY ZAKUPU

   ROZPOZNANIE RYNKU

   Przedstawiliśmy klientowi dwie z naszych ofert z rynku wtórnego oraz dwie oferty z rynku pierwotnego (Osiedle Santo oraz Stacja Kopernik). Wszystkie spełniały większość oczekiwań klienta. Po prezentacjach dwie z nich zostały umieszczone na liście rezerwowej. Korzystając z naszych sieci kontaktów pozyskaliśmy kolejne dwa mieszkania. Jedno z nich zostało dodane do listy rezerwowej. Żadna z ofert nie spełniała jednak wszystkich potrzeb klienta.

   ROZWIĄZANIE SVERUM NIERUCHOMOŚCI

   Po prezentacji wszystkich dostępnych ofert zrozumieliśmy, że poszukiwana przez klienta oferta aktualnie nie istnieje na rynku. Największym wyzywaniem było znalezienie mieszkania w tak zawężonej lokalizacji w ścisłym centrum Częstochowy, które spełniałby jednocześnie warunki dotyczące cichej okolicy oraz posiadania balkonu.

   Postanowiliśmy skorzystać z naszych zasobów: największej w Częstochowie bazy ofert, które nie są oficjalnie wystawione do sprzedaży . Rozpoczęliśmy poszukiwania kontaktując się ze spółdzielniami i  właścicielami, proponując sprzedaż ich mieszkań. Po kilkunastu telefonach udało nam się znaleźć właściciela, który zgodził się na sprzedaż swojego lokum. Było to nowocześnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze przy Racławickiej 43. Okna wychodziły wprost na zielone drzewa! To była oferta, której szukał nasz klient.

    

   POZNAJ KULISY ZAKUPU

   ROZPOZNANIE RYNKU

   Przedstawiliśmy klientowi 5 naszych ofert z rynku wtórnego oraz 2 oferty  z rynku pierwotnego (budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej). Wszystkie domy spełniały większość oczekiwań klienta. Po prezentacjach dwie z nich zostały umieszczone na liście rezerwowej. Żadna z ofert nie spełniała jednak wszystkich potrzeb klienta brakowało przystanku komunikacji miejskiej.

   ROZWIĄZANIE SVERUM NIERUCHOMOŚCI

   Po prezentacji wszystkich dostępnych domów zrozumieliśmy, że poszukiwana przez klienta oferta aktualnie nie istnieje na rynku. Największym wyzwaniem było znalezienie domu wolnostojącego w ograniczonym budżecie z łatwym dostępem do przystanku MPK.

   Postanowiliśmy skorzystać z naszych zasobów i kontaktów. Rozpoczęliśmy poszukiwania kontaktując się z właścicielami w wybranych lokalizacjach, proponując sprzedaż ich domów. Po pięciu tygodniach udało nam się znaleźć właściciela, który zgodził się na sprzedaż swojego domu. Był to starannie wybudowany dom z 2005 r. Składający się z salonu, kuchni, dwóch łazienek i trzech sypialni . Taras z wystawą na południe wychodził wprost na ogród  To była oferta, której szukała rodzina  naszego  klienta.

    

    

   Kup wymarzony dom lub mieszkanie po atrakcyjnej cenie

   Zakup nieruchomości bywa wyzwaniem. Pozwól, że ułatwimy Ci zadanie. Skontaktuj się z nami już dziś i opowiedz o lokalu, którego szukasz. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie, doradzimy, przeprowadzimy Cię przez cały proces aż do wygodnego zakupu.

   Kup wymarzoną nieruchomość. Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość