phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Masz zamiar wziąć kredyt na zakup nieruchomości? Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję!

  Doskonale rozumiemy, że zewnętrzne kredytowanie może budzić u Ciebie pewne obawy. Ale czy powinno hamować proces zakupu wymarzonego domu czy mieszkania? Zdecydowanie nie!

  Nasi specjaliści znajdą dla Ciebie optymalny kredyt na zakup nieruchomości. Pomogą sprawnie przejść przez wszelkie procedury, wynegocjować korzystne warunki w banku i ominąć pułapki prawne. Wszystko dzięki długoletniej obecności na rynku, doskonałej znajomości przepisów oraz za sprawą dostępu do ofert kilkunastu największych banków.

  Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość po darmową konsultację z naszym ekspertem

   Skontaktuj się naszym specjalistą

   Maciej Skowron

   phone 512 380 349

   Skontaktuj się naszym specjalistą

   Krzysztof Fiuk

   phone 517 882 002

   Co zyskasz, decydując się na nasze doradztwo kredytowe?

   Stoimy murem za naszymi klientami. Dzięki świetnej znajomości rynku oraz mocnej pozycji negocjacyjnej możemy zaoferować Ci optymalne rozwiązania. Z nami zyskasz:


   Ikona oferty

   Korzystny kredyt bez prowizji

   Nasi eksperci dołożą starań, by znaleźć ofertę najlepszą z Twojego punktu widzenia. Co ważne, za doradztwo kredytowe nie zapłacisz ani złotówki. Honorarium naszych konsultantów sfinansuje bank, na którego usługi ostatecznie się zdecydujesz.

   Ikona oferty

   Bezcenny czas

   Wizja samodzielnego załatwiania bankowych formalności potrafi zniechęcić najbardziej cierpliwą osobę. My przechodziliśmy tę drogę wielokrotnie. Dzięki temu, że wiemy co gdzie i kiedy, z nami szybciej dotrzesz do celu.

   Ikona oferty

   Poczucie bezpieczeństwa

   Mówi się, że nie wszystko złoto, co się świeci. Dotyczy to także niektórych instytucji finansowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, potrafimy weryfikować wiarygodność takich podmiotów i wyłapywać ukryte w umowach kruczki prawne. Wszystko po to, by Twój kredyt był wolny od niespodzianek.

   Ikona oferty

   Wiele banków w jednym miejscu

   Przygotujemy jeden wniosek do wielu banków co zapewni najlepszy kredyt.

   Jakość usług to w Sverum fundament. Nasze doradztwo kredytowe też jest na najwyższym poziomie.

   Stawiamy na wiedzę i transparentność. O to byś otrzymał/-a kredyt na najkorzystniejszych warunkach, zadbają doświadczeni eksperci. Nasi pracownicy trzymają rękę na pulsie bankowości, regularnie biorąc udział w branżowych szkoleniach i stale monitorując oferty.

   Zależy nam na tym, by klienci Sverum mieli pełen ogląd sytuacji, bo rzetelna wiedza jest fundamentem racjonalnych decyzji. Dlatego zawsze przedstawiamy argumenty nie tylko za, ale także przeciw.

   Szukasz dobrego kredytu? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

   W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty lub umówić się na spotkanie.

   Skontaktuj się naszym specjalistą

   Maciej Skowron

   phone 512 380 349

   Skontaktuj się naszym specjalistą

   Krzysztof Fiuk

   phone 517 882 002

   Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość po darmową konsultację z naszym ekspertem