phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Opinie naszych klientów

  Wcale nie musisz wierzyć w to, co piszemy o Sverum. Uwierz naszym zadowolonym klientom i opinii rynku. Jesteśmy najczęściej polecanym biurem nieruchomości w Częstochowie!

  ZOBACZ wszystkie OPINIE NA GOOGLE

  Bardzo dziękuję. To była bardzo szybka transakcja. Od pierwszego spotkania z niesamowicie empatyczną, energiczną i zarazem konkretną panią Aleksandrą Gawędą wiedziałam, że to jest to biuro ( i ta dziewczyna), które sprzeda nam mieszkanie. Pani Ola była z nami w kontakcie od samego początku aż do ostatniej kropeczki nad i. Każdy szczegół, niuansik, wszystko załatwiała Pani Ola, która jest na bieżąco z przepisami dot. nieruchomości. Doceniam też bezpośredni i łatwy kontakt, elastyczność. Jestem za to bardzo wdzięczna. No zaufałam po prostu i opłacało mi się to. Jeszcze raz bardzo dziękuję i z całego serca i pełną odpowiedzialnością polecam.

  Opinia pochodzi z Google Agnieszka Skubiszewska

  Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.

  Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż

  Sverum to najlepsze ze wszystkich nam znanych biur nieruchomości. Bardzo długo szukaliśmy biura dla naszej firmy. Ze Sverum krok po kroku udało się znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie nasze potrzeby.

  Prezes – XERO Biznes sp. z o.o. Mariusz Laskowski

  Ciężko napisać w kilku zdaniach o tak dużym i dobrym zespole. Łukasza Żabickiego, który prowadzi biuro Sverum z Częstochowy znam od wielu lat. Większość osób z jego zespołu również, gdyż spotykaliśmy się na różnego rodzaju szkoleniach i spotkaniach firmowych. Wielokrotnie bywałem u nich w biurze i obserwowałem ich rozwój, który z roku na rok coraz bardziej przyspieszał. Mogę spokojnie powiedzieć, że jako zespół są wzorem do naśladowania i bez obaw polecam to biuro każdemu, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Doradcy z biura Sverum doskonale znają się na tym co robią, świetnie współpracują ze sobą i każdego obsługują na wysokim poziomie. Polecam, bo są naprawdę świetnym biurem nieruchomości.

  Dyrektor biur nieruchomości w Krakowie i Myślenicach Krzysztof Pelowski