phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Szukasz

  Mieszkanie samo się nie znajdzie

  Dlatego warto powierzyć sprawy w ręce specjalistów. Każdego dnia pomagamy dziesiątkom klientów w znalezieniu ich wymarzonej nieruchomości. Szukasz biura pod działalność handlową? Niewielkiego mieszkanka dla singla? A może dużego domu z ogródkiem? Dla nas to żaden problem, nasza oferta obejmuje setki atrakcyjnych lokalizacji, wśród, których znajdzie się także coś dla ciebie. Pozwól sobie pomóc i zyskaj (s)pokój jakiego pragniesz.

  “M” na miarę marzeń

  Sverum posiada rozległą sieć handlową i bazę ofert, która obejmuje lokale o różnej powierzchni użytkowej i o różnym przeznaczeniu. Skontaktuj się z nami, powiedz o swoich potrzebach, a my wyselekcjonujemy nieruchomości, które najlepiej odpowiedzą twoim oczekiwaniom i budżetowi. Nie szukaj w ciemno, w świetle naszej wiedzy szybko znajdziemy lokal dla ciebie!

  Zostaw formalności specjalistom

  Nikt nie lubi formalności. Niestety przy wynajmie mieszkania nie sposób ich uniknąć. Dzięki Sverum masz pewność, że najem nieruchomości, którego potrzebujesz przebiegnie w bezpieczny i pewny sposób. Tobie pozostaje tylko wprowadzić się do wymarzonego lokalu.

  Fachowe doradztwo

  Kwestie mieszkaniowo-prawne nie należą do najprostszych. Warto zdać się na opinie kogoś, kto niejeden lokal oglądał. Nasi eksperci znają rynek jak mało kto i wiedzą na co należy zwrócić uwagę podczas finalizowania umowy. Możesz liczyć, że wybiorą lokal, który najlepiej pasuje do twoich potrzeb i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące nieruchomości.