phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Sprzedaj nieruchomość ze specjalistami

  Zastanawiasz się nad tym, jak sprzedać nieruchomość, a zależy Ci na dobrej cenie i błyskawicznej transakcji? Opieraj się na kimś, kto doskonale zna częstochowski rynek i realia. Sverum to największa agencja nieruchomości na Śląsku. Opowiedz nam o Twojej nieruchomości, a my znajdziemy na nią pewnego kupca.

  Sprzedaj nieruchomość. Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

   Sprzedaj dom lub mieszkanie szybko i skutecznie

   Częstochowski rynek nieruchomości ma swoją specyfikę i wymagania. Działamy na nim od 15 lat.

   Poznaliśmy go w każdym metrze. Doskonale wiemy, jakie kroki podjąć, by sprzedać Twoją nieruchomość po najkorzystniejszej cenie.

   W sprzedaży nieruchomości liczą się fakty.

   Sprawimy, że przemówią na Twoją korzyść

   Tło kafla

   23

   lokalnych ekspertów od nieruchomości

   – do Twojej dyspozycji

   2890

   sfinalizowanych transakcji

   15 lat

   na rynku

   Największe biuro nieruchomości na Śląsku

   Najczęściej polecane biuro nieruchomości w Częstochowie

   (ponad 330 opinii w wizytówce Google)

   67 dni

   uśredniony czas sprzedaż mieszkania

   123 dni

   uśredniony czas sprzedaży domu

   Sprzedaj nieruchomość ze Sverum.

   To się opłaca


   Ikona oferty

   Błyskawiczna sprzedaż i zysk

   Na Śląsku jesteśmy najwięksi. A wraz z rozległą siecią kontaktów biznesowych i dużą liczbą agentów łączy się nasza skuteczność. Wiemy, jak dobrać odpowiedni profil kupca. Wiemy, jak wypromować i zaprezentować lokal w atrakcyjny sposób. Wiemy, jak podkreślić jego kluczowe walory. Działamy skutecznie i profesjonalnie. Tak, żebyś Ty mógł/-a szybko ZYSKAĆ na naszej relacji.

   Ikona oferty

   15 lat doświadczeń pracuje na Twoją korzyść

   Rynek nieruchomości ciągle się zmienia – a wraz z nim wymagania kupców. Nowe przepisy, uwarunkowania i zmienność cen, sprawiają, że osobom, które myślą o tym, jak sprzedać nieruchomość, trudno nadążyć za zmianami. W Sverum nieustannie trzymamy rękę na pulsie. Odbywamy specjalistyczne szkolenia, poznajemy nowe metody sprzedaży, specjalizujemy się w wybranych sektorach rynku. Wszystko po to, byś Ty otrzymał/-a usługę, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej w Częstochowie.

   Ikona oferty

   Obsługa klasy premium

   Sverum to nie tylko topowa sprzedaż, to także topowa obsługa. Nasi agenci potrafią słuchać i zadawać pytania, a to w branży nieruchomości jest najważniejsze. Ich profesjonalizm i etyka pracy pozwalają budować szczere i długoterminowe relacje, co przekłada się na bezproblemowy proces sprzedaży oraz skuteczność i precyzję działań.

   Ikona oferty

   Bezpieczeństwo transakcji i zaufanie

   W Sverum profesjonalizm nie jest pustym słowem, lecz konkretnymi działaniami, które podejmujemy, by dbać o interesy klienta i ciągle podnosić kwalifikacje. Przez cały proces sprzedaży towarzyszymy klientom, wspieramy ich i doradzamy. Traktujemy ich jak partnerów i to procentuje!


   Krok 1:

   Zorganizujemy spotkanie, by poznać Twoje oczekiwania i określić optymalny czas sprzedaży

   Krok 2:

   Ustalimy najlepszą strategię sprzedaży

   Krok 3:

   Przygotujemy Twoją nieruchomość do sprzedaży

   Krok 4:

   Zajmiemy się prezentacją nieruchomości i promocją oferty

   Krok 5:

   Sfinalizujemy sprzedaż

   Krok 6:

   Przekażemy nieruchomość nowym właścicielom


   Przekonaj się, co mówią o nas na mieście

   Wcale nie musisz wierzyć w to, co piszemy o Sverum. Uwierz naszym zadowolonym klientom i opinii rynku. Jesteśmy najczęściej polecanym biurem nieruchomości w Częstochowie!

   Ciężko napisać w kilku zdaniach o tak dużym i dobrym zespole. Łukasza Żabickiego, który prowadzi biuro Sverum z Częstochowy znam od wielu lat. Większość osób z jego zespołu również, gdyż spotykaliśmy się na różnego rodzaju szkoleniach i spotkaniach firmowych. Wielokrotnie bywałem u nich w biurze i obserwowałem ich rozwój, który z roku na rok coraz bardziej przyspieszał. Mogę spokojnie powiedzieć, że jako zespół są wzorem do naśladowania i bez obaw polecam to biuro każdemu, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Doradcy z biura Sverum doskonale znają się na tym co robią, świetnie współpracują ze sobą i każdego obsługują na wysokim poziomie. Polecam, bo są naprawdę świetnym biurem nieruchomości.
   Dyrektor biur nieruchomości w Krakowie i Myślenicach Krzysztof Pelowski
   Sverum to najlepsze ze wszystkich nam znanych biur nieruchomości. Bardzo długo szukaliśmy biura dla naszej firmy. Ze Sverum krok po kroku udało się znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie nasze potrzeby.
   Prezes – XERO Biznes sp. z o.o. Mariusz Laskowski
   Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.
   Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż
   Dzięki Sverum nie musiałam się martwić formalnościami związanymi z zakupem mieszkania. Cały proces był szybki, dzięki czemu już po miesiącu mogłam zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu! Polecam każdemu.
   Mieszkanka Katowic Iwona Sczelendż
   ZOBACZ wszystkie OPINIE NA GOOGLE

   Historia PEWNEJ sprzedaży

   Sprzedaż nieruchomości nie zawsze jest prosta. Ale może być szybka i skuteczna! Zobacz jak pomogliśmy naszym klientom znaleźć kupców na ich nieruchomości i zrealizować ich finansowe oczekiwania.

   Klient z polecenia zlecił nam sprzedaż interesującej nieruchomości. Był to gustownie urządzony budynek jednorodzinny na Parkitce w Częstochowie. Domy w tej dzielnicy są unikalnym i pożądanym przez klientów typem nieruchomości, ze względu na prestiż i bardzo dobrą komunikację z centrum Częstochowy

   PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

   Metraż: 252 m2
   Działka: 926 m2
   Dzielnica: Parkitka
   Cena: 1 870 000 PLN

   POZNAJ KULISY SPRZEDAŻY

   Klient z polecenia zlecił nam sprzedaż interesującej nieruchomości. Był to gustownie urządzony budynek jednorodzinny na Parkitce w Częstochowie. Domy w tej dzielnicy są unikalnym i pożądanym przez klientów typem nieruchomości, ze względu na prestiż i bardzo dobrą komunikację z centrum Częstochowy

   PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

   Metraż: 156 m2
   Działka: 1115 m2
   Dzielnica: Stradom
   Cena: 687 000 PLN

   POZNAJ KULISY SPRZEDAŻY DOMU

   Klient przeglądając Internet znalazł nasze biuro w wyszukiwarce Google. Zadzwonił i zlecił nam sprzedaż swojego mieszkania  typu M-4  zaznaczając jednocześnie, że zależy mu na szybkiej sprzedaży ponieważ wyjeżdża na stałe z kraju. Lokal mieszkalny po remoncie trzy pokoje z kuchnią i łazienką położony na 3 piętrze w wieżowcu zlokalizowany w dzielnicy Północ  w Częstochowie. Mieszkania  w tej dzielnicy są poszukiwane przez klientów ze względu na bardzo dobrą infrastrukturę i dobre połączenie z centrum miasta.

   PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

   Metraż: 61,5 m2
   Dzielnica: Północ
   Cena: 432 000 PLN

   POZNAJ HISTORIĘ SPRZEDAŻY

   POZNAJ KULISY SPRZEDAŻY KLIMATYCZNEGO DOMU NA PARKITCE

   OPRACOWANIE STRATEGII

   Analizując potencjał oferty doszliśmy do wniosku, że jest to nieruchomość, która wymaga odpowiedniej oprawy i której promocja powinna być na bardzo wysokim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji.

   ROZWIĄZANIE sverum

   Zdecydowaliśmy się na zdjęcia i film z drona , sesję fotograficzną z home staging’iem. Opublikowaliśmy ofertę na naszej stronie, promując ją na naszych social mediach i na portalach zewnętrznych . Dzięki takiej strategii szybko wzbudziliśmy zainteresowanie pierwszych klientów. Jedną z największych wartości marki Sverum Nieruchomości jest zgromadzenie wokół siebie bardzo dużej grupy klientów, którzy to właśnie u nas w pierwszej kolejności szukają najciekawszych ofert sprzedażowych w stolicy. Aby dodatkowo zmaksymalizować szanse na korzystną sprzedaż skierowaliśmy bezpośrednie zaproszenia do wyselekcjonowanych klientów z naszej bazy. Efekt był natychmiastowy. W ciągu miesiąca mieliśmy trzech zdecydowanych klientów, którzy ostatecznie licytowali się między sobą.

   POZNAJ KULISY SPRZEDAŻY DOMU ,KTÓRY MIAŁ BYĆ SPRZEDANY NA LICYTACJI KOMORNICZEJ

   OPRACOWANIE STRATEGII

   Analizując dokumentację  i potencjał oferty doszliśmy do wniosku, że nieruchomość ma obciążenia w Księdze Wieczystej , które wykluczają klientów chcących dokonać zakupu na kredyt. Każda z  nieruchomości zadłużonych  może zostać sprzedana tylko za gotówkę.  Jednocześnie ze względu na stan prawny cena musi być na tyle atrakcyjna, aby klient gotówkowy zainteresował się ofertą.

   ROZWIĄZANIE sverum

   Zdecydowaliśmy się wystawić ofertę w atrakcyjnej cenie  12 % poniżej wartości rynkowej ze względu na skomplikowany stan prawny. Zrobiliśmy sesję fotograficzną i zdjęcia z drona . Opublikowaliśmy ofertę  na naszej stronie i innych portalach zajmujących się prezentacją nieruchomości jednocześnie  promując ją na naszych social mediach. Dzięki takiej strategii szybko wzbudziliśmy zainteresowanie pierwszych klientów. Jedną z największych wartości Sverum Nieruchomości  jest zgromadzenie wokół siebie bardzo dużej grupy lokalnych klientów, którzy to właśnie u nas w pierwszej kolejności szukają najciekawszych ofert sprzedażowych w Częstochowie i okolicach.

   Aby dodatkowo zmaksymalizować szanse na  szybką i korzystną sprzedaż skierowaliśmy bezpośrednie oferty mailowe do klientów z naszej bazy. Efekt był natychmiastowy. W krótkim czasie mieliśmy dwóch  zdecydowanych klientów, z których ostatecznie jeden kupił nieruchomość .

   Sprzedającemu pomogliśmy uniknąć licytacji komorniczej i uzyskać większą kwotę ze sprzedaży nieruchomości za co był nam bardzo wdzięczny.

   POZNAJ HISTORIĘ SPRZEDAŻY MIESZTKANIA M-4

   OPRACOWANIE STRATEGII

   Analizując lokalizację i stan wykończenia  lokalu doszliśmy do wniosku, że nieruchomość ma duży potencjał i chętnie kupi to rodzina z jednym dzieckiem. Każda z tego typu nieruchomości w większości przypadków jest kupowana na kredyt co może wydłużyć sprzedaż o kolejnych 6 tygodni.  Sverum Nieruchomości analizując oczekiwania klient sprzedającego podjęło decyzję, że trzeba zrobić marketing, który trafi bezpośrednio  do potencjalnych klientów czyli rodzin z dziećmi co skutecznie powinno przyśpieszyć sprzedaż.

   ROZWIĄZANIE sverum

   Zdecydowaliśmy się wystawić ofertę w  cenie  rynkowej  pokazując przy tym najlepsze atuty dla rodzin z dziećmi. Zrobiliśmy sesję fotograficzną, która obejmowała infrastrukturę dla dzieci. Opublikowaliśmy ofertę  na naszej stronie i innych portalach zajmujących się prezentacją nieruchomości, dodatkowo zrobiliśmy kampanię  na FB i Instagramie jednocześnie reklamując nieruchomość w lokalnych grupach na FB. Dzięki takiej strategii szybko wzbudziliśmy zainteresowanie pierwszych klientów. Jedną z największych wartości Sverum Nieruchomości  jest zgromadzenie wokół siebie bardzo dużej grupy lokalnych klientów.

   Aby dodatkowo zmaksymalizować szanse na  szybką i korzystną sprzedaż skierowaliśmy bezpośrednie oferty mailowe do klientów z naszej bazy. W krótkim czasie mieliśmy trzech  zdecydowanych klientów. Jeden z nich podjął decyzję o zakupie ,skierowaliśmy go do naszego doradcy kredytowego , który w zaledwie dwa tygodnie doprowadził do podpisania umowy kredytowej naszych klientów z wybranym bankiem. Cały proces sprzedaży trwał 23 dni z czego  klient sprzedający był bardzo zadowolony dając nam kolejne polecenie.

    

   Dołącz do klientów, którzy sprzedali nieruchomość ze Sverum

   Sprzedaż nieruchomości bywa wyzwaniem. Pozwól, że zamienimy ją w przyjemność. Skontaktuj się z nami już dziś i opowiedz o nieruchomości, którą planujesz sprzedać. Wycenimy Twój, doradzimy najlepsze rozwiązania i przeprowadzimy Cię przez cały proces, aż do udanej sprzedaży.

   Sprzedaj nieruchomość. Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość