Wróć do listy doradców

Agnieszka Motyl

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Motto: „Największą satysfakcją z mojej pracy jest zadowolenie moich klientów’’.

Ponad 10 lat pracy w sprzedaży, gdzie tak ważny jest kontakt z klientem, dało mi duże doświadczenie oraz solidny fundament do wykonywania zawodu agenta ds. nieruchomości.

Przełomem w moim życiu był zakup własnego mieszkania. Kiedy kilka lat temu zdecydowałam się na ten krok, poznałam branżę nieruchomości od strony klienta. Przeglądanie ofert, przedzieranie się przez wszystkie formalności i kontakt z doradcami doprowadziły mnie do wniosku, że to jest właśnie praca, o której zawsze marzyłam. Wyrwałam się więc z objęć korporacyjnych firm i podjęłam nowe wyzwanie – spełnianie ludzkich marzeń w znalezieniu upragnionego miejsca na ziemi. W pracy, którą wykonuję z pasją, zawsze dokładnie słucham klienta oraz biorę pod uwagę jego potrzeby, tak aby na koniec móc z uśmiechem uścisnąć mu dłoń i podziękować za współpracę.

Prywatnie jestem miłośniczką zwiedzania świata oraz wszelkiej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, szczególnie jazdy na rowerze, joggingu oraz pieszych wycieczek.

Napisz do mnie

Katarzyna Błaszczyk , 14.06.2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Agnieszką Motyl! Byłam pewna, że przy najmie/sprzedaży wszystko będzie zrobione poprawnie- tak abym ja skorzystała i jednocześnie nie straciła. Bardzo sobie cenię, że jeździła pokazywać nieruchomość zainteresowanym oraz odbierała od nich telefony- ja już nie musiałam być w to zaangażowana. Przy samej sprzedaży p. Agnieszka w moim imieniu wyciągnęła wiele dokumentów, tak abym nie musiała dojeżdżać z innego miasta. Dom, który miałam na sprzedaż od 4 latach, ze Sverum udało się sprzedać w pół roku!

Weronika Drężek , 09.06.2020

Polecam biuro Sverum. Profesjonalne podejście Pani Agnieszki Motyl sprawiło, że zakup domu to była czysta przyjemność! Pozdrawiam.

Przemek Drab, 27.03.2019

Serdecznie polecam biuro nieruchomości Sverum, a w szczególności Panią Agnieszkę Motyl. Rzetelnie i skrupulatnie wypełnia obowiązki agenta nieruchomości, co przekłada sie na poczucie bezpieczeństwa klienta. Jestem bardzo zadowolony z zakupu mieszkania, wszystko przebiegło sprawnie i szybko, na czym mi zależało. Pozdrawiam

Monika Desperak, 11.11.2018

Polecam firmę Sverum. Miałam przyjemność współpracy z Panią Agnieszką Motyl. Miła, profesjonalna obsługa. Zaangażowanie od momentu pierwszego kontaktu przez kolejne etapy finalizacji transakcji.Dziękuję Pani Agnieszko!Życzę dalszych sukcesów:)

Ewa Przeździecka, 12.10.2018

Polecam agencję Sverum a w szczególności panią Agnieszka Motyl.Bardzo sympatyczna , ciepła kobieta , konkretna i profesjonalna.Potrafi słuchać i stara się w pełni dopasować do wymagań klientów.Polecam serdecznie

Michał Chatys , 08.06.2018

Polecam biuro Sverum, łatwy kontakt, profesjonalna obsługa a co najważniejsze skuteczność, zarówno przy najmie jak i sprzedaży nieruchomości. Polecam szczególnie współprace z Panią Agnieszką Motyl. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jak tylko będzie okazja to skorzystam jeszcze raz.

...

śląskie, Wierzchowisko

Powierzchnia153 m2
rok budowy2019
pokoje 4
...

śląskie, Chmielarze

Powierzchnia55 m2
rok budowy1940
pokoje 1
...

śląskie, Częstochowa, Centrum

Powierzchnia48 m2
rok budowy1960
pokoje 2
...

śląskie, Julianów

Powierzchnia70 m2
rok budowy1950
pokoje 3
...

śląskie, Zabijak

Powierzchnia125 m2
rok budowy1988
pokoje 5
...

śląskie, Częstochowa, Centrum

Powierzchnia25 m2
rok budowy1910
pokoje 1