phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

    Działka na Sprzedaż, 826.00m2, Rybno

      Wyślij znajomemu

       

      Szczegóły oferty

      Numer oferty:

      CZE-714915

      Typ nieruchomości:

      Budowlana

      Typ oferty:

      Sprzedaż

      Cena:

      85 000 PLN

      Cena za m2:

      103 PLN

      Powierzchnia:

      826.00 m2

      Opis

      Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Rybno koło Kłobucka. To doskonała propozycja dla osób marzących o budowie nowoczesnego domu w spokojnym otoczeniu natury, z jednoczesnym szybkim dostępem do miasta.

      Nieruchomość o powierzchni 826 m² posiada wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego według gotowego projektu o powierzchni około 100 m². To ogromny atut dla przyszłego właściciela — możliwość szybkiego rozpoczęcia inwestycji bez konieczności przechodzenia przez czasochłonne formalności. Dodatkowo sprzedający oferuje możliwość wybudowania domu w stanie surowym.

      PARAMETRY DZIAŁKI:
      • powierzchnia: 826 m²
      • szerokość: ok. 29 m
      • długość: ok. 28 m

      MEDIA:
      • prąd w granicy działki
      • woda w granicy działki

      Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego przewiduje funkcjonalny układ pomieszczeń:

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
      • gotowy projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę
      • możliwość realizacji domu przez sprzedającego
      • spokojna i zielona okolica
      • bliskość lasów oraz terenów rekreacyjnych
      • niedaleka odległość od rzeki i Zalewu Zakrzew
      • szybki dojazd do Kłobucka

      To idealna oferta dla osób poszukujących miejsca pod realizację wymarzonego domu w kameralnej i prestiżowej lokalizacji.

      Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
      Beata Maciejewska

      Lokalizacja oferty

      85 000 PLN

      103 PLN /m2