phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

    Mieszkanie na Sprzedaż, 62.40m2, Częstochowa-Parkitka

      Wyślij znajomemu

       

      Szczegóły oferty

      Numer oferty:

      CZE-592974

      Typ nieruchomości:

      Blok mieszkalny

      Typ oferty:

      Sprzedaż

      Cena:

      749 000 PLN

      Cena za m2:

      12 003 PLN

      Powierzchnia:

      62.40 m2

      Liczba pokoi:

      3

      Rok budowy:

      2025

      Piętro:

      3

      Ilość pięter:

      4

      Ilość Sypiali

      2

      Ilość łazienek

      1

      Opis

      Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 62,4 m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Parkitka.

      Mieszkanie zostało urządzone z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, z naciskiem na każdy detal oraz harmonijny charakter aranżacji. Jasne, eleganckie i przytulne pomieszczenia zapewniają wyjątkowy komfort oraz przyjemną atmosferę do codziennego życia.

      STANDARD WYKOŃCZENIA:
      • Podłogi - spieki,
      • Ściany - gładź gipsowa, tapeta dekoracyjna, lamele
      • Okna - PCV
      • Klimatyzacja
      Budynek:
      • Nowy blok z windą
      • Do lokalu przynależy:  komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne).
      • Zabezpieczenia: domofon, 
      • Ogrzewanie: CO miejskie, podłogowe
      • Dostępne media: prąd, woda
      LOKALIZACJA:
      • Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie
      • Tereny rekreacyjne: plac zabaw, rower miejski, obiekty sportowe, Aleja Brzozowa
      • Punkty usługowe: Biedronka, Kaufland, Bankomat
      • Instytucje: Przedszkole, Przychodnia, Kościół,

      Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.

      Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.

      Aleksandra Gawęda

      Lokalizacja oferty

      749 000 PLN

      12 003 PLN /m2