Szczegóły oferty
Numer oferty:
CZE-869745Typ nieruchomości:
MieszkanieTyp oferty:
SprzedażCena:
499 000 PLNCena za m2:
9 926 PLNPowierzchnia:
50.27 m2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2019Piętro:
1Ilość pięter:
2Ilość łazienek
1Ilość toalet:
1Opis
Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie i jest gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W cenie mieszkania pozostają meble oraz sprzęt AGD.
- monitoring,
- ogrzewanie gazowe sterowane indywidualnie.
- prąd,
- woda.
- Możliwość zakupu miejsca postojowego zewnętrznego w cenie 25 000 zł.
Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Częstochowy - dzielnicy Podjasnogórska. W pobliżu znajdują się:
- meble i sprzęt AGD w cenie
- 1 piętro
- kameralny blok
- komórka lokatorska
- monitoring i teren zamknięty
- świetna lokalizacja blisko centrum
- mieszkanie gotowe do zamieszkania
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
Iwona Roszyk
Sverum Nieruchomości