Szczegóły oferty
Numer oferty:
CZE-479704Typ nieruchomości:
MieszkanieTyp oferty:
SprzedażCena:
399 000 PLNCena za m2:
7 528 PLNPowierzchnia:
53.00 m2Pow. użytkowa:
53 m2Liczba pokoi:
2Ilość pięter:
3Ilość Sypiali
1Ilość łazienek
1Opis
Układ pomieszczeń:
- przestronny salon z aneksem kuchennym,
- ustawna sypialnia,
- łazienka z WC,
- przedpokój.
Standard wykończenia:
Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o funkcjonalność i estetykę:
- podłogi: gres oraz panele,
- ściany: gładzie gipsowe,
- okna PCV,
- ekspozycja okien: wschód-zachód, zapewniająca dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.
- gaz.
Nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poraja. W pobliżu znajdują się:
- sklepy i punkty usługowe,
- przedszkole,
- przychodnia,
- kościół,
- centrum handlowe,
- tereny rekreacyjne i obiekty sportowe.
Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Iwona Roszyk
Sverum Nieruchomości