Szczegóły oferty
Numer oferty:
CZE-811151Typ nieruchomości:
MieszkanieTyp oferty:
WynajemCena:
2 200 PLNCena za m2:
59 PLNPowierzchnia:
37.60 m2Pow. użytkowa:
37.6 m2Liczba pokoi:
2Ilość pięter:
2Ilość Sypiali
1Ilość łazienek
1Opis
STANDARD WYKOŃCZENIA:
- Podłogi: gres, panele
- Ściany: gładzie gipsowe
- Okna: PCV (ekspozycja wschód-zachód)
Salon z aneksem kuchennym:
- rozkładana kanapa, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor, dywan, półki
- kuchnia w zabudowie na wymiar + mini wyspa i hokery
- lodówka z zamrażarką, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, okap
- czajnik i podstawowe wyposażenie kuchenne
- łóżko dwuosobowe z materacem
- 2 pojemne szafy w zabudowie
- brama wjazdowa na pilota
Mieszkanie położone w dzielnicy Ostatni Grosz - ul. Spadzista (Częstochowa), w otoczeniu nowych inwestycji. W pobliżu:
- sklepy i punkty usługowe
- apteka
- kościół
- przystanki autobusowe i tramwajowe
FINANSE:
- Czynsz najmu: 2100 zł
- Opłaty administracyjne: 260 zł
- Media: według zużycia (prąd, woda, gaz)
- Ogrzewanie: CO miejskie
- Kaucja: 2500 zł
- Dostępne od: 15.04.2024
- Nowe budownictwo (2023)
- Wysoki standard wykończenia i wyposażenia
- W pełni umeblowane - gotowe do wprowadzenia
- Balkon + komórka lokatorska
- Parking zamykany na pilota (teren ogrodzony i monitorowany)
- Świetna komunikacja (tramwaj, autobus, szybki wyjazd na E75)
- Cicha, zielona i bezpieczna okolica