Sprzedaż premium

Oferta dla wymagających

Operacje finansowe na dużą skalę, stres, spora ilość dokumentów do podpisania i załatwienia. Sprzedaż i kupno nieruchomości to z pewnością jedne z najtrudniejszych operacji handlowych na rynku. Badania wskazują, że niektórzy z nas przeżywają je nawet bardziej niż rozstanie z najbliższymi czy rozwód. Ale wcale nie musi tak być! Czytaj dalej
Skomplikowany proces można znacznie uprościć. Właśnie po to przygotowaliśmy ofertę SPRZEDAŻY PREMIUM. To wyjątkowa usługa, która zaoszczędzi twój czas, nerwy i da ci satysfakcję z płynnie przeprowadzonej transakcji. Wszystko dzięki wiedzy i profesjonalizmowi naszych doradców, którzy korzystają z najnowszych zdobyczy marketingu i technologii.

Marketing 24/7

W skład naszej unikatowej oferty marketingu 24/7 wchodzą następujące usługi i narzędzia:

Profesjonalna sesja foto i video

Zaczynamy u podstaw. Czyli wizyty w twojej nieruchomości. Oglądamy, analizujemy, szacujemy. czytaj dalej Dzięki temu poznajemy wartość lokalu, jego mocne i słabe strony i możemy zwizualizować sobie potencjalnego kupca – osobę, która będzie skłonna nabyć twoją nieruchomość. To majętny biznesmen czy raczej student na początku kariery zawodowej?, kobieta czy mężczyzna?, rodzina czy singiel? Analiza daje nam wyobrażenie na podstawie, której możemy budować naszą przyszłą ofertę.

Przykład 1 Przykład 2

Zdjęcia i filmy z drona

Gdyby tego było mało, możesz skorzystać ze zdjęć lotniczych, które pokażą otoczenie posesji, jej unikatowy charakter i pozwolą wyróżnić się od setek innych ofert. Przygotowany materiał możemy dołączyć do twojego ogłoszenia w postaci zdjęć lub nawet filmu umieszczonego na YouTube.

Przykład 1 Przykład 2

Home staging

Ludzie kupują oczami. Dlatego warto dać im obraz, który przekona ich do zakupu. Home staging to technika, która przygotowuje mieszkanie do sesji fotograficznej lub wizyty zainteresowanych stron. czytaj dalej Narodziła się w Stanach Zjednoczonych i jak pokazują badania potrafi skrócić czas oczekiwania na sprzedaż aż o 40 %! Wszystko polega na właściwej prezentacji nieruchomości – umycie okien, ułożenie równo książek na regale, postawienie kwiatów w wazonie lub nowy plakat na ścianie naprawdę potrafią znacząco odmienić odbiór promowanego wnętrza. Nasi eksperci wiedzą jak robić to skutecznie i przyciągać spojrzenia potencjalnych kupujących.

Przykład 1 Przykład 2

Opieka dedykowanego doradcy

Nasze działania sprzedażowe opieramy o profesjonalną obsługę doświadczonych ekspertów – zawsze możesz liczyć na ich wiedzę i doświadczenie. Jednak w ofercie PREMIUM otrzymujesz swojego indywidualnego doradcę, taki sprzedawca nie tylko przez cały czas procesu jest z tobą w kontakcie i doradza w newralgicznych momentach, lecz posiada również specjalistyczną wiedzę w tej konkretnej sekcji nieruchomości, którą wystawiasz akurat na sprzedaż. Dzięki temu cały proces jest sprawniejszy a ty możesz liczyć na lepszą ofertę cenową i bezpieczeństwo transakcji z punktu widzenia formalno-prawnego. Eksperta nic nie zaskoczy!

Pozycjonowanie w sieci

Internet to bez wątpienia jedno z najważniejszych narzędzi dzisiejszej sprzedaży. Nie każdy orientuje się jednak, że nie wystarczy umieścić ofertę w sieci, by już zbudować wokół niej ruch. Potrzebna jest jeszcze specjalistyczna wiedza i umiejętności tzw. pozycjonowania, czyli takiego opisu i linkowania oferty, które zwiększą możliwości jej odnajdywania w wyszukiwarkach. W naszej ofercie premium możesz liczyć na takie usługi.

Copywriting - czyli sprzedaż słowem

O ile dobre zdjęcia naprawdę budują pozytywne wrażenie, to nie zawsze od razu sprzedają. Niektórzy kupujący potrzebują czasu i zaznajomienia się z ofertą. Albo dodatkowego impulsu. Na przykład w postaci przekonywującego opisu lub haseł, które łatwiej pozwolą im uzasadnić zakup i sprawnie podsumowują wyróżniki oferty. Dobrze napisana oferta prowadzi do kontaktu handlowego, a kontakt handlowy do sprzedaży. Oczywiście, jeśli stoją za nim prawdziwi profesjonaliści.

Raportowanie oferty

Dzwonienie, dopytywanie, ciągłe sprawdzanie maila. Sprzedaż nieruchomości to proces, z którym chcesz być przez cały czas na bieżąco. Nasz specjalny system monitorowania sprzedaży, ułatwi ci to zadanie i pozwoli trzymać rękę na pulsie.  Będziesz wiedział co, kiedy i gdzie dzieje się z twoją nieruchomością. Już nasza w tym głowa, byś był zadowolony.