Aleksandra Gawęda – manager Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Aleksandra Gawęda – manager Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Osoba z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży mieszkań, domów, działek na terenie Częstochowy i jej pięknych okolic. Kobieta ambitna, sumienna, wrażliwa. Chętnie pomagająca innym. Manager Biura Nieruchomości Sverum, który kocha, to co robi.

Bycie profesjonalistą i specjalistą w dziedzinie nieruchomości

nie jest łatwą sprawa. Ważne są umiejętności wrodzone, nabyte i niegasnący zapał do pracy. Musi znaleźć się czas na rozwój i dokształcanie. Cenne i niezastąpione jest doświadczenie. W sprzedaży nieruchomości nabywam je już od wielu lat. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomości oraz wyceny nieruchomości. Znajomość prawa, które jest niezbędne przy przeprowadzaniu transakcji kupna sprzedaży jest mi bliska i uaktualniana wraz ze zmianami zachodzącymi w prawie na rynku nieruchomości. Orientuję się w wycenie nieruchomości, która nie jest łatwa dla każdego. Potrafię zaprezentować nieruchomość i wskazać jej pozytywy. Nie ukrywam przed klientem ewentualnych uniedogodnień ponieważ…

Podstawa owocnej współpracy doradcy nieruchomości z klientem

to nic innego jak dobre i uczciwe relacje. Otwartość i szczerość pomaga mi je budować. Wtedy są one trwałe. Niezawodne. Bez problemu nawiązuję kontakty. Praca z klientem zainteresowanym nieruchomością jest dla mnie czystą przyjemnością. Jestem osobą empatyczną, wsłuchuję się w oczekiwania klienta i poszukuję właściwego rozwiązania dla niego.

Pomoc innym jest ważna

Z natury jestem osobą, która lubi pomagać ludziom. Praca managera i doradcy ds. nieruchomości również jest pewnego rodzaju pomocą. Doradzam w zakupie, wynajmie lub sprzedaży nieruchomości. Ogarniam sprawy papierkowe. Taki rodzaj pomocy innym ludziom również daje mi radość i spełnienie. W swoim zawodzie odniosłam już dużo sukcesów. Efektywna sprzedaż domów, mieszkań, działek to coś co mnie cieszy. Fakt, że pomogłam klientowi odnaleźć spełniającą oczekiwania nieruchomość często stoi przecież na równi ze spełnieniem jego marzenia o posiadaniu wymarzonego „M”. Ważny jest zatem efekt mojej pracy. Pozytywna realizacja transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości zawsze mnie cieszy. Jakby nie patrzeć jest to jedno z założeń jakie posiadają biura nieruchomości. Uczestniczę w transakcjach kupna sprzedaży nieruchomości zarówno dotyczących rynku pierwotnego i wtórnego.

W życiu kieruje się zasadą

Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Wierzę, że dobro wraca i dlatego każdego człowieka, który staje na mojej drodze zawodowej czy prywatnej traktuję tak jak sama bym chciała być traktowana przez innych. Jestem z natury osobą wrażliwą, sumienną i ambitną. Bardzo angażuję się w sprawy, które mam do wykonania. Nie ma u mnie miejsca na lekceważenie czegokolwiek. Moje zaangażowanie nie jest pustym słowem.

Nieruchomości Częstochowa i okolice

Nowe miejsca i nowe nieruchomości

Dosłownie uwielbiam poznawać to co „nowe”. Lubię nowe wyzwania, nowe spotkania z klientami. Zawsze jestem otwarta na kontakty z ludźmi. Uwielbiam poznawać nowe miejsca,. Prywatnie również – wynajduję nowe sposoby na spędzanie czasu z kochaną rodziną, często podróżuję. A to wszystko… z uśmiechem na twarzy.

Zdarzają się trudności i problemy, których ani w życiu zawodowym, ani prywatnym nie da się uniknąć. Z zapałem podejmuję wyzwania pokonania ich. Zawsze znajduję skuteczne rozwiązania dla nich. Pomaga mi w tym wytrwałość i kurczowe trzymanie się postawionego celu.

Jeśli Twoim celem jest odnalezienie wymarzonej nieruchomości, zgłoś się do nas. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by odnaleźć tą właściwą dla Ciebie. Zapraszam Cię do biura nieruchomości SVERUM

– Aleksandra Gawęda