phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Anna Imiołczyk – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

  Anna Imiołczyk – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

  Doświadczenie w pracy jako doradca ds. nieruchomości zdobywam od 2011 r., a moje zainteresowanie tą branżą rozpoczęło się już na studiach. Z fascynacją i wielkimi chęciami podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności. W Biurze Nieruchomości Sverum wzbogacam standardowe usługi o home staging, którego ideą jest wykazanie atrakcyjności sprzedawanego lokalu oraz przygotowanie odpowiednich zdjęć.

  Każdy, kto choć raz stanął przed dylematem czy kupić akurat to mieszkanie? Ten dom? Tą działkę? Wie, że są to decyzje niełatwe i wymagające znacznego zaangażowania. Pierwsze wrażenie przy prezentowaniu nieruchomości jest ważne. Wchodzimy do potencjalnego przyszłego domu i pierwsze chwile w nim mogą sprawić, że ujrzymy swoją wizję jego zagospodarowania. Momenty te mogą wzbudzić w nas pozytywne odczucia lub wręcz przeciwnie – może okazać się, że dane pomieszczenie wpłynie na nas zniechęcająco i męcząco.
  Pamiętając o tym, że:

  Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie…

  pomagam odkryć potencjał danej nieruchomości już na samym wstępie jej prezentowania. Sprawiam, aby klient zainteresowany zakupem nieruchomości poczuł przyjazny klimat w pomieszczeniach, którego ściany mają nie stanowić wyłącznie standardowej powierzchni metrów kwadratowych. Mają one przecież tworzyć miejsce sprzyjające przeżywaniu miłych chwil rodzinnych, przyjemnego odpoczynku lub efektywnej pracy i dlatego właśnie..

  Home staging w nieruchomościach to moja specjalność

  Często okazuje się, że nieruchomość na sprzedaż ma pożądany metraż, dogodne położenie, atrakcyjną cenę jednak brakuje jej czegoś co dodatkowo by przekonało klienta do zakupu. Do prezentowania nieruchomości przygotowuję się wcześniej. Wykonuję profesjonalne fotograficzne sesje nieruchomości uchwycając w kadrach szczegóły, które mogą przyciągnąć oko odbiorcy. Wnętrza nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu potrafię tak zaaranżować aby wzbudzały większe zainteresowanie i zachęcały swoim widokiem klientów do bliższego zapoznania się z oferowanym lokalem. W działaniach takich wykorzystuję moje spore pokłady kreatywności, pomysłowości, umiejętnego spojrzenia na daną przestrzeń. W każdym pomieszczeniu mogę wprowadzić korzystną atmosferę i dostrzec pozytywy – jak na wrodzoną optymistkę przystało.Doradca nieruchomości Częstochowa Anna Imiołczyk

  Rola doradcy ds. nieruchomości

  Doskonale sobie zdaję sprawę, że na pierwsze wrażenie przy oglądaniu nieruchomości i dalsze decyzje dotyczące jej zakupu może wpływać również osoba w postaci doradcy nieruchomości. Moja komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów oraz niezawodna szczerość sprawdzają się w tym miejscu idealnie. Na co dzień w Biurze Nieruchomości Sverum doradzam, umiejętnie wychwycam walory lokalu, nie pomijam jego mankamentów i przekazuję zainteresowanym rzetelne informacje. Praca z klientem to dla mnie czysta przyjemność, a pozytywne nastawienie z którym śmiało i odważnie kroczę przez życie bardzo mi w tym pomaga.

  Energia doradcy ds. nieruchomości

  to nie tylko bieganie od spotkania do spotkania z klientami i prezentowanie nieruchomości. Prywatnie sportowe aktywności też są mi bliskie. Nawet czas odpoczynku jest u mnie aktywny, a na nudę miejsca najzwyczajniej w świecie brak. Lubię spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół tak samo jak lubię moją pracę z klientami. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona moich klientów, zapraszam Cię do Biura Nieruchomości Sverum w Częstochowie.

  – Anna Imiołczyk