Anna Sikora – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Anna Sikora – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Tryskający pozytywnym nastawieniem doradca ds. nieruchomości. Zaangażowana w swoją pracę od wielu lat. Zawsze chętna do pogłębiania wiedzy i tajników branży nieruchomości. Na co dzień towarzyszy jej solidna dawka optymizmu, którym potrafi zarażać ludzi spotkanych na swojej drodze. Poznajcie kolejnego doradcę Biura Nieruchomości Sverum w Częstochowie.

Ambicja i zaangażowanie w zawodzie doradcy ds. nieruchomości

Organizacja i Zarządzanie to moje kierunkowe wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim. Moje zaangażowanie w branżę nieruchomości rozpoczęło się 10 lat temu. Jako studia podyplomowe obrałam specjalizację Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Od tamtej pory zawsze z przyjemnością pogłębiam swoją wiedzę, nie tylko w Częstochowie. Żądna nowych wieści z branży nieruchomości z ogromnym zapałem uczestniczę w ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach.

Ciekawe podejście do zawodu doradcy ds. nieruchomości

Poznawanie nowych osób, nowych miejsc, przedstawianie nieruchomości potencjalnym kupcom to niemałe wyzwanie dla każdego. Każdą nieruchomość przygotowuję do sprzedaży w taki sposób, żeby sprawić wrażenie że jest jedyna w swoim rodzaju i niezastąpiona. Wymiana doświadczeń z ludźmi z tej samej branży i poznawanie nowego podejścia do zawodu ds. nieruchomości to z kolei to, co również lubię na wszelkich spotkaniach i wydarzeniach z tematyki nieruchomości.

Poczucie humoru i pozytywne nastawienie w zawodzie doradcy ds. nieruchomości

Optymistyczne podejście do życia pomaga mi zjednać ludzi, którzy pojawiają się w moim otoczeniu. Moje mocne cechy bywają niezwykle pomocne gdy trzeba rozładować spiętą sytuację w pracy z klientem. Angażuję się mocno w relacje międzyludzkie i w sprawy, którym poświęcam swój czas.

Moje przewodnie hasło nie bez znaczenia brzmi:

Kreatywność, ambicja i zaangażowanie gwarantują najwyższą skuteczność.

Doradca Nieruchomości w Częstochowie

Wolny czas doradcy ds. nieruchomości to… aktywność

Większości osób praca doradcy kojarzy się z licznymi spotkaniami z klientami, którzy są zainteresowani nieruchomościami. Czas naszej pracy to nie tylko dbałość o profesjonalizm w naszych ogłoszeniach dotyczących sprzedaży nieruchomości i dopełnianie formalności. Ten czas wypełnia również poznawanie nowych osób i kolejnych nieruchomości. Umawiamy się w różnych lokalizacjach na terenie Częstochowy i okolic. Chodzimy, jeździmy i nawet biegamy. Pokonując odległości od spotkania do spotkania wciąż odkrywam niepoznane dotąd nowe zakamarki częstochowskich dzielnic.
Prywatnie również uwielbiam aktywność i ruch, zwłaszcza jazdę na rowerze, a zimą szosowanie na nartach. Czasem zdarza mi się oczywiście spokojnie usiąść i obejrzeć dobry film w zaciszu domowym lub na sali kinowej. Potem wypoczęta i pełna zapału wracam do pracy, do częstochowskiego Biura Nieruchomości Sverum, w którym – w razie potrzeby zakupu lub sprzedaży nieruchomości – mogę spotkać się z Tobą…

– Anna Sikora