Wróć do listy doradców

Adam Patryjak – Wójcik

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy bezpośredniej z klientami. Jest otwarty i łatwo nawiązuje znajomości. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi owocuje umiejętnością rozpoznawania oczekiwań klientów, dzięki czemu potrafi sprostać potrzebom nawet tych najbardziej wymagających. Lubi wyzwania i radzi sobie z największymi trudnościami, w każdym przypadku znajdując optymalne rozwiązanie. Uważa, że zadowolenie i usatysfakcjonowanie klienta jest najważniejsze przy wyborze domu czy mieszkania, w którym przeżyje się znaczną część życia.

Prywatnie czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Najbardziej lubi czytać książki i podróżować.

 

Napisz do mnie

  ES Piotr, 03.05.2021

  Gorąco polecam biuro sverum a w szczególności pana Adama Patryjak Wójcik . Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta

  Grzegorz Zimny, 25.02.2020

  Goraco polecam Pana Adama Patryjak-Wójcik przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z kupnem domu czy mieszkania. Profesjonalne podejście, spokój, opanowanie, kultura osobista. Ja już dziś siedzę przy kominku w swoim nowym domu :) polecam

  Kasia Pułkownik, 20.02.2020

  Miałam okazję współpracować z Panem Adamem Patryjak-Wójcik. Super podejście, dobry kontakt, minimum formalności. Osoba godna polecenia!

  Zbigniew Wypych, 24.11.2019

  Dziękujemy Panu Adamowi Adam Patryjak-Wójcik za profesjonalną oraz miłą obsługę. Dzięki Panu Adamowi sprzedaliśmy dom w dość krótkim czasie. Polecamy serdecznie współpracę z Panem Adamem.

  Mikołaj Zieliński, 31.08.2019

  Polecam Pana Adama Patryjaka-Wójcika. Pomógł mi sprzedać mieszkanie. Profesjonalnie i rzeczowo. Zdecydowanie Polecam.

  Konrad Mlynczak, 16.09.2018

  Szybka i fachowa obsługa!Szczególnie polecam.Pan Adam Patryjak-Wójcik wykazał sie wielkim profesjonalizmem podczas zlecenia wynajmu mieszkania.Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.Z przyjemnościa ponownie skorzystam z Państwa usług

  Ilona Ryś, 31.08.2018

  Pan Adam Patryjak-Wójcik bardzo rzetelnie podszedł do sprzedaży naszego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie. Polecam.

  Marcin Stempor, 31.08.2018

  Dziękuję za współpracę, a szczególnie polecam pana Adama Patryjaka. Zaprezentował nam sporo domów z których zakupiliśmy jeden. Pan Adam ma pojęcie o swojej pracy, jest bardzo spokojny i cierpliwy co się ceni przy tak ważnych zakupach.

  Wadim Wieczorek , 30.06.2018

  Nie ma co się rozpisywać. Obsługa Sverum pierwsza klasa. Pan Adam Patryjak-Wójcik poprowadził wszystko bezproblemowo. Po prostu - Polecam -

  Tomasz Krawczyk, 30.05.2018

  Polecam. Mnie pomógł Pan Adam Patryjak-Wójcik.

  Joanna Panna, 22.05.2018

  Do biura nieruchomości "Sverum" trafiłam przez Pana Adama Patryjaka-Wójcika, który skontaktował się ze mną i zaoferował pomoc w sprzedaży mieszkania. Samodzielnie i przy współpracy innych biur próbowałam dokonać tego przez pół roku. Pan Adam podszedł do tematu rzeczowo i zaproponował konkretne rozwiązania marketingowe, które skłoniły mnie do zgody na współpracę na zasadach wyłączności. Jestem bardzo zadowolona z podejścia i realizacji kwestii technicznych takich jak marketing i sesja zdjęciowa oraz z poziomu obsługi. Cały czas czułam, że moje mieszkanie jest w centrum zainteresowania. Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Konkretny, kompetentny, elokwentny i profesjonalny - oto najlepsze podsumowanie mojej opinii na temat pana Adama Patryjaka-Wójcika i biura nieruchomości "Sverum".

  Wiola Ly , 21.05.2018

  Biuro Sverum polecili mi znajomi. Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Zdecydowanie polecam! Pan Adam Patryjak - Wójcik poprowadził moją transakcję zakupu mieszkania wzorowo. Wykazał się opanowaniem i profesjonalizmem, co było ważne dla mnie jako osoby, która nigdy wcześniej nie kupowała mieszkania. Serdecznie polecam Pana Adama!