Wróć do listy doradców

Adrian Dąbrowski

Manager

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

„Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanej profesji to klucz do sukcesu zawodowego.”

Pełny życia, zaraża zespół pozytywną energią i zapałem do nowych wyzwań. Nie lubi nudy. Oprócz nieruchomości kocha podróże i dobrą muzykę. Uwielbia nawiązywać nowe kontakty i budować pozytywne relacje. Jest kreatywny. Wielką satysfakcję sprawia mu rozwiązywanie problemów i spełnianie marzeń klientów.

Od początku pracy zawodowej związany ze sprzedażą i pracą z ludźmi. Nabyte umiejętności skutecznie wykorzystuje jako doradca ds. nieruchomości, a dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalną obsługę. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Motywacją do działania jest dla niego zadowolenie klientów.

Ceni sobie uczciwość, odwagę i zaangażowanie. Uwielbia pozytywnie zaskakiwać i obalać schemat polskiego pośrednika. Jak sam powtarza: „pieniądz to efekt uboczny dobrze wykonanego zadania”.

Napisz do mnie

Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam?

Joanna Staniec , 13.11.2019

Polecam serdecznie! Pan Adrian Dąbrowski to profesjonalista. W ciągu 4 tygodni od pierwszego spotkania moja nieruchomość jest już sprzedana. Kontakt idealny. Jeżeli decydujecie się na współpracę z biurem nieruchomości to tylko SVERUM!!! ?

Urszula Kubat, 10.11.2016

Jestem bardzo zadowolona, zlecona przeze mnie sprzedaż odbyła się bardzo szybko, bezproblemowo z zadowoleniem obu stron. bardzo pomogła sesja zdjęciowa wykonana przez pana Adriana Dąbrowskiego. dla mnie ważny był stały kontakt z doradcą, który potrafił rozmawiać merytorycznie i prowadzić mediacje z potencjalnym nabywcą nieruchomości. polecam!

...

śląskie, Czarny Las

Powierzchnia241 m2
Pow. działki175 m2
rok budowy2000
pokoje 5
...

śląskie, Częstochowa, Stradom

Powierzchnia161.9 m2
Pow. działki161.9 m2
rok budowy2018
pokoje 4
...

śląskie, Częstochowa, Zawodzie

Powierzchnia54 m2
Pow. działki54 m2
pokoje 2
...

śląskie, Częstochowa, Zawodzie

Powierzchnia54 m2
Pow. działki54 m2
pokoje 2
...

śląskie, Częstochowa, Mirów

Powierzchnia180 m2
Pow. działki180 m2
rok budowy2009
pokoje 4
...

śląskie, Częstochowa, Śródmieście

Powierzchnia844 m2
Pow. działki844 m2
rok budowy1919
pokoje 17
...

śląskie, Żuraw

Powierzchnia133 m2
rok budowy2003
pokoje 4
...

śląskie, Częstochowa, Północ

Powierzchnia61 m2
rok budowy2009
pokoje 3