phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  0
  Sprzedanych nieruchomości
  0
  Wynajętych nieruchomości
  0
  Rekomendacji

  „Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanej profesji to klucz do sukcesu zawodowego.”

  Pełny życia, zaraża zespół pozytywną energią i zapałem do nowych wyzwań. Nie lubi nudy. Oprócz nieruchomości kocha podróże i dobrą muzykę. Uwielbia nawiązywać nowe kontakty i budować pozytywne relacje. Jest kreatywny. Wielką satysfakcję sprawia mu rozwiązywanie problemów i spełnianie marzeń klientów.

  Od początku pracy zawodowej związany ze sprzedażą i pracą z ludźmi. Nabyte umiejętności skutecznie wykorzystuje jako doradca ds. nieruchomości, a dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalną obsługę. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Motywacją do działania jest dla niego zadowolenie klientów.

  Ceni sobie uczciwość, odwagę i zaangażowanie. Uwielbia pozytywnie zaskakiwać i obalać schemat polskiego pośrednika. Jak sam powtarza: „pieniądz to efekt uboczny dobrze wykonanego zadania”.

  Napisz do mnie

   Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

   Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam?

   Joanna Staniec , 13.11.2019

   Polecam serdecznie! Pan Adrian Dąbrowski to profesjonalista. W ciągu 4 tygodni od pierwszego spotkania moja nieruchomość jest już sprzedana. Kontakt idealny. Jeżeli decydujecie się na współpracę z biurem nieruchomości to tylko SVERUM!!! ?

   Urszula Kubat, 10.11.2016

   Jestem bardzo zadowolona, zlecona przeze mnie sprzedaż odbyła się bardzo szybko, bezproblemowo z zadowoleniem obu stron. bardzo pomogła sesja zdjęciowa wykonana przez pana Adriana Dąbrowskiego. dla mnie ważny był stały kontakt z doradcą, który potrafił rozmawiać merytorycznie i prowadzić mediacje z potencjalnym nabywcą nieruchomości. polecam!

   Ania Dzięciołowska, 06.04.2021

   Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi biura nieruchomości. Profesjonalne podejście do klienta, wysoka empatia i chęć pomocy z formalnościami. Bardzo dobry kontakt z Panią Martą i panem Adrianem. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie:)

   Jacek Caban, 2021

   Cóż mogę napisać Panie Adrianie. Wspaniała współpraca!! Profesjonalizm przez duże P. Zakup mieszkania naprawdę przebiegł bez problemowo i szybko. Spotkanie z tak pełnym energii i pozytywnym doradcą to naprawdę klucz do doskonałego mieszkania. Na pierwszym spotkaniu ustalenie priorytetów lokalizacja, piętro, wielkość mieszkania i oczywiście cena. Następnie Pan Adrian pokazał nam kilka propozycji. Każda spełniała nasze oczekiwania. I nagle zobaczyliśmy na zdjęciach nasze mieszkanie! Pojechaliśmy obejrzeć i tak to było właśnie nasze nowe mieszkanko :) Każde następne nie mogło się równać temu pierwszemu :) Wszystkie formalności załatwione w mgnieniu oka i tak już mieszkamy od 2 tygodni ;) Polecam każdemu współpracę z Adrianem Dąbrowskim z biura Sverum nieruchomości! :)

   Barbara Grzegorczyk,

   Transakcja zakupu działki za pośrednictwem Pana Adriana Dąbrowskiego odbyła się sprawnie i szybko,a wszystkie formalności były dopięte na czas. Zatem polecam.

   Piotr Bereza,

   Gorąco polecam - naprawdę najwyższa jakość obsługi. Profesjonalizm i wiedza Pana Adriana na tle pracowników z innych agencji robi wrażenie.

   Sylwia Rogaczewska,

   Serdecznie polecam biuro Sverum, a w szczególności pana Adriana Dąbrowskiego. Dzięki jego pomocy szybko sprzedaliśmy mieszkanie, a cała transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo

   Jarek R.,

   Wszystko szybko i sprawnie, Pan Adrian załatwił wszystkie niezbędne dokumenty, Polecam

   Malgorzata Machob,

   Polecam biuro nieruchomości. Profesjonalna ,szybka i sprawna obsługa. Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Biuro reprezentował Pan Adrian Dąbrowski.

   Bartek Bilzerian,

   Serdecznie polecam współpracę z tym biurem, a szczególnie z Panem Adrianem Dąbrowskim. Profesjonalna sprzedaż domu!

   martyna michoń,

   polecam serdecznie biuro, a w szczególnosci doradce Adriana Dąbrowskiego :) bardzo profesjonalne doradztwo podczas kupna działki! Pełen profesjonalizm.

   Kamila Kowalik,

   Polecamy Sverum i doradztwo Adriana Dąbrowskiego. Zadanie było podwójne- sprzedaż i kupno mieszkania w taki sposób, aby uzyskać dobre ceny, uwzględnić wymagania odnośnie nowego mieszkania oraz zgrać terminy przekazania mieszkań. Kupilismy pierwsze mieszkanie pokazane przez Adriana Dąbrowskiego za rozsądną cenę. Ponadto, sprzedał naszą nieruchomość w 9 dni, w dodatku w sezonie zimowym. Świetny kontakt i duża wiedza. Doskonały wybór:)

   Angelika Wilk,

   Bardzo polecam współprace z Panem Adrianem Dąbrowskim, mistrz pod każdym względem! Szybko pomógł nam z mężem sprzedać gospodarstwo po rodzicach!

   Jarosław Armatys,

   Polecam współpracę z Panem Adrianem, wszystko sprawnie i szybko dopięte.

   Michał Woźniak,

   Ogromne doświadczenie, wiedza, profesjonalizm, elastyczność i skuteczność w działaniu !!! Tylko tyle i aż tyle moge powiedzieć o współpracy z Biurem Nieruchomości Sverum Częstochowa w szczególności z Panem Adrianem Dąbrowskim ! :)

   Paulina Sobstyl,

   Polecam biuro nieruchomosci Sverum. Pan Adrian Dąbrowski jest bardzo pomocny w załatwianiu wszelkich formalności. Mieszkanie sprzedane szybko i bezproblemowo.

   Kacper Gopoń,

   Dziękujemy, za tak szybką pomoc przy sprzedaży nieruchomości, Pan Adrian wykazał się profesjonalizmem pod każdym względem, polecam!

   Wojtek WS,

   Polecam p. Adriana Dąbrowskiego, przeprowadził nas przez sprzedaż mieszkania z sukcesem, dziękuję.

   Karina Sz-a,

   Serdecznie polecam ! Mam doświadczenia w transakcjach z Panem Adrianem Dąbrowskim. Profesjonalna obsługa i wsparcie na każdym etapie współpracy. Super kontakt i co najważniejsze bezproblemowa, uczciwa finalizacja wszelkich procedur. Sprzedając nieruchomość kieruję się tylko do Biura Nieruchomości Sverum.

   Wojciech Stasiak,

   Współpraca z Panem Adrianem przebiegła bez żadnych komplikacji, bardzo pomocny doradca. Polecam!

   Michał Melich,

   Dziękujemy za szybką pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Pan Adrian jest najlepszy! Polecam

   Michał Odrobina,

   Serdecznie polecam współpracę z Panem Adrianem Dąbrowskim, który pomógł nam znaleźć bardzo ładne mieszkanie, prowadził nas przez cały proces, aż do przekazania kluczy. Pan Adrian jest specjalistą godnym polecenia :)

   Pasiasty PL,

   Serdecznie polecam współpracę z Panem Adrianem Dąbrowskim, pomógł nam sprzedać nieruchomość po rodzicach bez żadnych problemów!

   ,

   ...

   śląskie, Aleksandria Pierwsza

   Dolna

   Powierzchnia117.45 m2
   Pow. użytkowa94.47 m2
   Pow. działki468 m2
   rok budowy2021
   pokoje 4
   ...

   śląskie, Aleksandria

   Dolna

   Powierzchnia117.43 m2
   Pow. użytkowa94.47 m2
   Pow. działki507 m2
   rok budowy2021
   pokoje 3
   ...

   śląskie, Aleksandria

   Dolna

   Powierzchnia238.15 m2
   Pow. użytkowa135.5 m2
   Pow. działki1044 m2
   rok budowy2021
   pokoje 5
   ...

   śląskie, Kusięta

   Powierzchnia280 m2
   Pow. użytkowa222 m2
   Pow. działki2400 m2
   rok budowy2012
   pokoje 5
   ...

   śląskie, Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza

   Powierzchnia86 m2
   Pow. użytkowa63.21 m2
   Pow. działki123 m2
   rok budowy2024
   pokoje 3
   ...

   śląskie, Wierzchowisko

   Powierzchnia235.6 m2
   Pow. użytkowa131.6 m2
   Pow. działki611 m2
   pokoje 6
   ...

   śląskie, Wierzchowisko

   Powierzchnia235.6 m2
   Pow. użytkowa131.6 m2
   Pow. działki611 m2
   pokoje 6
   ...

   śląskie, Częstochowa, Lisiniec

   Powierzchnia179.99 m2
   Pow. użytkowa107.7 m2
   Pow. działki279 m2
   rok budowy1991
   pokoje 4
   ...

   śląskie, Wrzosowa

   Powierzchnia235 m2
   Pow. użytkowa200 m2
   Pow. działki1506 m2
   rok budowy2004
   pokoje 6
   ...

   śląskie, Częstochowa, Wrzosowiak

   Powierzchnia374.71 m2
   Pow. użytkowa234.22 m2
   Pow. działki847 m2
   rok budowy1985
   pokoje 6
   ...

   śląskie, Częstochowa, Kiedrzyn

   Powierzchnia116 m2
   Pow. użytkowa112 m2
   Pow. działki443 m2
   rok budowy2024
   pokoje 4
   ... Sprzedane

   śląskie, Częstochowa, Stradom

   Powierzchnia297.71 m2
   Pow. użytkowa277 m2
   Pow. działki2200 m2
   pokoje 6