Wróć do listy doradców

Adrian Dąbrowski

Manager

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

„Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanej profesji to klucz do sukcesu zawodowego.”

Pełny życia, zaraża zespół pozytywną energią i zapałem do nowych wyzwań. Nie lubi nudy. Oprócz nieruchomości kocha podróże i dobrą muzykę. Uwielbia nawiązywać nowe kontakty i budować pozytywne relacje. Jest kreatywny. Wielką satysfakcję sprawia mu rozwiązywanie problemów i spełnianie marzeń klientów.

Od początku pracy zawodowej związany ze sprzedażą i pracą z ludźmi. Nabyte umiejętności skutecznie wykorzystuje jako doradca ds. nieruchomości, a dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalną obsługę. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Motywacją do działania jest dla niego zadowolenie klientów.

Ceni sobie uczciwość, odwagę i zaangażowanie. Uwielbia pozytywnie zaskakiwać i obalać schemat polskiego pośrednika. Jak sam powtarza: „pieniądz to efekt uboczny dobrze wykonanego zadania”.

Napisz do mnie

  Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

  Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam?

  Joanna Staniec , 13.11.2019

  Polecam serdecznie! Pan Adrian Dąbrowski to profesjonalista. W ciągu 4 tygodni od pierwszego spotkania moja nieruchomość jest już sprzedana. Kontakt idealny. Jeżeli decydujecie się na współpracę z biurem nieruchomości to tylko SVERUM!!! ?

  Urszula Kubat, 10.11.2016

  Jestem bardzo zadowolona, zlecona przeze mnie sprzedaż odbyła się bardzo szybko, bezproblemowo z zadowoleniem obu stron. bardzo pomogła sesja zdjęciowa wykonana przez pana Adriana Dąbrowskiego. dla mnie ważny był stały kontakt z doradcą, który potrafił rozmawiać merytorycznie i prowadzić mediacje z potencjalnym nabywcą nieruchomości. polecam!

  ...

  śląskie, Częstochowa, Parkitka

  Powierzchnia72.86 m2
  rok budowy2023
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa, Parkitka

  Powierzchnia64.37 m2
  rok budowy2023
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa, Parkitka

  Powierzchnia72.86 m2
  rok budowy2023
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa, Parkitka

  Powierzchnia72.86 m2
  rok budowy2023
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa, Parkitka

  Powierzchnia63.57 m2
  rok budowy2023
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa, Kiedrzyn

  Powierzchnia200 m2
  Pow. działki2500 m2
  pokoje 4
  ...

  śląskie, Żarki-Letnisko

  Powierzchnia75 m2
  Pow. działki2170 m2
  pokoje 2
  ...

  śląskie, Częstochowa, Lisiniec

  Powierzchnia269.8 m2
  Pow. użytkowa187.5 m2
  Pow. działki1330 m2
  pokoje 8
  ...

  śląskie, Częstochowa, Dźbów

  Leśna

  Powierzchnia90 m2
  Pow. działki1100 m2
  pokoje 2