phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  0
  Sprzedanych nieruchomości
  0
  Wynajętych nieruchomości
  0
  Rekomendacji

  „Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanej profesji to klucz do sukcesu zawodowego.”

  Pełny życia, zaraża zespół pozytywną energią i zapałem do nowych wyzwań. Nie lubi nudy. Oprócz nieruchomości kocha podróże i dobrą muzykę. Uwielbia nawiązywać nowe kontakty i budować pozytywne relacje. Jest kreatywny. Wielką satysfakcję sprawia mu rozwiązywanie problemów i spełnianie marzeń klientów.

  Od początku pracy zawodowej związany ze sprzedażą i pracą z ludźmi. Nabyte umiejętności skutecznie wykorzystuje jako doradca ds. nieruchomości, a dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalną obsługę. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Motywacją do działania jest dla niego zadowolenie klientów.

  Ceni sobie uczciwość, odwagę i zaangażowanie. Uwielbia pozytywnie zaskakiwać i obalać schemat polskiego pośrednika. Jak sam powtarza: „pieniądz to efekt uboczny dobrze wykonanego zadania”.

  Napisz do mnie

   Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

   Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam?

   Joanna Staniec , 13.11.2019

   Polecam serdecznie! Pan Adrian Dąbrowski to profesjonalista. W ciągu 4 tygodni od pierwszego spotkania moja nieruchomość jest już sprzedana. Kontakt idealny. Jeżeli decydujecie się na współpracę z biurem nieruchomości to tylko SVERUM!!! ?

   Urszula Kubat, 10.11.2016

   Jestem bardzo zadowolona, zlecona przeze mnie sprzedaż odbyła się bardzo szybko, bezproblemowo z zadowoleniem obu stron. bardzo pomogła sesja zdjęciowa wykonana przez pana Adriana Dąbrowskiego. dla mnie ważny był stały kontakt z doradcą, który potrafił rozmawiać merytorycznie i prowadzić mediacje z potencjalnym nabywcą nieruchomości. polecam!

   Ania Dzięciołowska, 06.04.2021

   Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi biura nieruchomości. Profesjonalne podejście do klienta, wysoka empatia i chęć pomocy z formalnościami. Bardzo dobry kontakt z Panią Martą i panem Adrianem. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie:)

   Jacek Caban, 2021

   Cóż mogę napisać Panie Adrianie. Wspaniała współpraca!! Profesjonalizm przez duże P. Zakup mieszkania naprawdę przebiegł bez problemowo i szybko. Spotkanie z tak pełnym energii i pozytywnym doradcą to naprawdę klucz do doskonałego mieszkania. Na pierwszym spotkaniu ustalenie priorytetów lokalizacja, piętro, wielkość mieszkania i oczywiście cena. Następnie Pan Adrian pokazał nam kilka propozycji. Każda spełniała nasze oczekiwania. I nagle zobaczyliśmy na zdjęciach nasze mieszkanie! Pojechaliśmy obejrzeć i tak to było właśnie nasze nowe mieszkanko :) Każde następne nie mogło się równać temu pierwszemu :) Wszystkie formalności załatwione w mgnieniu oka i tak już mieszkamy od 2 tygodni ;) Polecam każdemu współpracę z Adrianem Dąbrowskim z biura Sverum nieruchomości! :)

   ,

   ...

   śląskie, Częstochowa, Wrzosowiak

   Powierzchnia374.71 m2
   Pow. użytkowa234.22 m2
   Pow. działki847 m2
   pokoje 6
   ...

   śląskie, Częstochowa, Parkitka

   Powierzchnia213.07 m2
   Pow. użytkowa145.65 m2
   Pow. działki392.4 m2
   pokoje 4
   ...

   śląskie, Częstochowa, Stare Miasto

   Powierzchnia289.2 m2
   Pow. użytkowa1805 m2
   Pow. działki1805 m2
   pokoje 14
   ...

   śląskie, Częstochowa, Brzeziny Wielkie

   Powierzchnia1721.3 m2
   Pow. użytkowa1481.13 m2
   Pow. działki10000 m2
   ...

   śląskie, Wancerzów

   Powierzchnia121.29 m2
   Pow. działki357 m2
   pokoje 5
   ...

   śląskie, Olbrachcice

   Powierzchnia76 m2
   Pow. działki1600 m2
   rok budowy1953
   pokoje 2
   ... Sprzedane

   śląskie, Częstochowa, Stradom

   Powierzchnia297.71 m2
   Pow. użytkowa277 m2
   Pow. działki2200 m2
   pokoje 6