Wróć do listy doradców

Adrian Dąbrowski

Manager

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

„Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanej profesji to klucz do sukcesu zawodowego.”

Pełny życia, zaraża zespół pozytywną energią i zapałem do nowych wyzwań. Nie lubi nudy. Oprócz nieruchomości kocha podróże i dobrą muzykę. Uwielbia nawiązywać nowe kontakty i budować pozytywne relacje. Jest kreatywny. Wielką satysfakcję sprawia mu rozwiązywanie problemów i spełnianie marzeń klientów.

Od początku pracy zawodowej związany ze sprzedażą i pracą z ludźmi. Nabyte umiejętności skutecznie wykorzystuje jako doradca ds. nieruchomości, a dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalną obsługę. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Motywacją do działania jest dla niego zadowolenie klientów.

Ceni sobie uczciwość, odwagę i zaangażowanie. Uwielbia pozytywnie zaskakiwać i obalać schemat polskiego pośrednika. Jak sam powtarza: „pieniądz to efekt uboczny dobrze wykonanego zadania”.

Napisz do mnie

  Magdalena Czepaczyńska , 06.12.2019

  Polecam biuro nieruchomości Sverum, dzięki pomocy Pani Moniki Trzepizur i Pana Adriana Dąbrowskiego udało mi się znaleść wymarzone mieszkanie. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, uśmiechnięci i pomocni, od momentu zobaczenia mieszkania po odbiór kluczy zawsze obecni, również jeżeli chodzi o dopasowanie swojego czasu do grafiku kupującego. Pozdrawiam?

  Joanna Staniec , 13.11.2019

  Polecam serdecznie! Pan Adrian Dąbrowski to profesjonalista. W ciągu 4 tygodni od pierwszego spotkania moja nieruchomość jest już sprzedana. Kontakt idealny. Jeżeli decydujecie się na współpracę z biurem nieruchomości to tylko SVERUM!!! ?

  Urszula Kubat, 10.11.2016

  Jestem bardzo zadowolona, zlecona przeze mnie sprzedaż odbyła się bardzo szybko, bezproblemowo z zadowoleniem obu stron. bardzo pomogła sesja zdjęciowa wykonana przez pana Adriana Dąbrowskiego. dla mnie ważny był stały kontakt z doradcą, który potrafił rozmawiać merytorycznie i prowadzić mediacje z potencjalnym nabywcą nieruchomości. polecam!

  Ania Dzięciołowska, 06.04.2021

  Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi biura nieruchomości. Profesjonalne podejście do klienta, wysoka empatia i chęć pomocy z formalnościami. Bardzo dobry kontakt z Panią Martą i panem Adrianem. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie:)

  Jacek Caban, 2021

  Cóż mogę napisać Panie Adrianie. Wspaniała współpraca!! Profesjonalizm przez duże P. Zakup mieszkania naprawdę przebiegł bez problemowo i szybko. Spotkanie z tak pełnym energii i pozytywnym doradcą to naprawdę klucz do doskonałego mieszkania. Na pierwszym spotkaniu ustalenie priorytetów lokalizacja, piętro, wielkość mieszkania i oczywiście cena. Następnie Pan Adrian pokazał nam kilka propozycji. Każda spełniała nasze oczekiwania. I nagle zobaczyliśmy na zdjęciach nasze mieszkanie! Pojechaliśmy obejrzeć i tak to było właśnie nasze nowe mieszkanko :) Każde następne nie mogło się równać temu pierwszemu :) Wszystkie formalności załatwione w mgnieniu oka i tak już mieszkamy od 2 tygodni ;) Polecam każdemu współpracę z Adrianem Dąbrowskim z biura Sverum nieruchomości! :)

  ,

  ...

  śląskie, Częstochowa, Liszka Dolna

  Powierzchnia93 m2
  Pow. użytkowa72 m2
  Pow. działki1565 m2
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa, Zawodzie

  Powierzchnia1752 m2
  Pow. działki1752 m2
  rok budowy2023
  ...

  śląskie, Ostrowy nad Okszą

  Powierzchnia100 m2
  Pow. działki1371 m2
  rok budowy1970
  pokoje 3
  ...

  śląskie, Częstochowa

  Powierzchnia50 m2
  Pow. użytkowa50 m2
  Pow. działki391 m2
  rok budowy1950
  pokoje 1
  ...

  śląskie, Lubojenka

  Powierzchnia108.34 m2
  Pow. użytkowa108.34 m2
  Pow. działki3740 m2
  rok budowy2022
  pokoje 4
  ...

  śląskie, Biskupice

  Powierzchnia106.68 m2
  Pow. działki950 m2
  rok budowy2023
  pokoje 4
  ...

  śląskie, Wrzosowa

  Powierzchnia1115 m2
  Pow. działki11700 m2