phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

    Działka na Sprzedaż, 1192.00m2, Wancerzów

      Wyślij znajomemu

       

      Szczegóły oferty

      Numer oferty:

      CZE-341807

      Typ nieruchomości:

      Budowlana

      Typ oferty:

      Sprzedaż

      Cena:

      150 000 PLN

      Cena za m2:

      126 PLN

      Powierzchnia:

      1192.00 m2

      Opis

      Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mstów miejscowości Wancerzów przy ul. Księżycowej o powierzchni 1192 m2

      DZIAŁKA : o pow. ok 1192 m2
      WYMIARY : licząc od drogi dojazdowej szer. 35 m i dł. ok 31,5 m
      MEDIA : woda, prąd, gaz w drodze dojazdowej 
      ATUTY : działka położona w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna,

      Nieruchomość gruntowa niezabudowana jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu  8MN -   Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 

      Cała treść Uchwały dostępna na stronie Urzędu Gminy Mstów: UCHWAŁA NR XXXIII/260/2017 RADY GMINY MSTÓW z dnia 16 maja 2017 r

      Oferta wyłącznie u mnie
      Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
      Adrian Dąbrowski

      Lokalizacja oferty

      150 000 PLN

      126 PLN /m2