phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  III Spotkanie Liderów Nieruchomości – Otodom

  III Spotkanie Liderów Nieruchomości – Otodom

  Najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy Otodom zaprosił nas na Trzecie Spotkanie Liderów Nieruchomości. W wydarzeniu tym uczestniczyło 300 najaktywniejszych i największych biur nieruchomości z całej Polski. Udział w nim to dla nas zaszczyt.

  Trzecie Spotkanie Liderów Nieruchomości

  „Poziom wyżej” tak brzmiało hasło przewodnie, które towarzyszyło Spotkaniu Liderów Nieruchomości. Żyjemy w czasach gdzie stawia się na rozwój. Każdy chce zrobić krok do przodu. Biura nieruchomości również – dlatego w spotkaniach biznesowych z naszej branży uczestniczymy z przyjemnością. Tak było i tym razem. Olivier Janiak świetnie sprawdził się w roli prowadzącego ale to żadna nowość.
  Monika Rudnicka z Otodom powitała nas ciekawym przemówieniem o motywacji i o zaangażowaniu, które powinno towarzyszyć każdemu człowiekowi. Jest ono ważne. Zarówno w pracy, w rozwoju swojej kariery, jak i w podążaniu za tym, co wybieramy w całym naszym życiu.

  Turkus w modzie, również w kwestii wyboru sposobu zarządzania firmą

  Prof. Andrzej Blikle wystąpił z prelekcją „Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu”. Bardzo ciekawa osobowość. Ceniony doradca biznesowy i dyplomowany mistrz cukiernictwa. Czy kojarzysz jakże popularną i „słodką” firmę „A. Blikle Sp. z o. o.”? To w jej rozkwicie dzięki skutecznemu zarządzaniu miał swój udział Andrzej Blikle. Jest on specjalistą zarządzania kompleksową jakością (TQM). Spotkanie z nim dało nam sporą dawkę wiedzy z zakresu „turkusowego” zarządzania i pochwałę partnerstwa jako budulca dobrze zorganizowanej pracy zespołowej.

   III Spotkanie Liderów Nieruchomości Otodom

  Pierwszy raz spotykasz się z turkusowym stylem zarządzaniem?

  Frederic Laloux jest twórcą teorii świadomego zarządzania organizacją. Głosi, że praca zespołowa powinna dawać spełnienie i satysfakcję, nadawać sens, rozwijać, być kreatywną i innowacyjną. Andrzej Blikle na konferencji opowiedział o budowaniu firmy gdzie zarządzanie organizacją jest oparte na zaufaniu, dobrej komunikacji, partnerstwie i odpowiedzialności. Tak zbudowana atmosfera pracy jest bardziej sprzyjająca i wydajniejsza. Zdarza się mniej błędów, a zmiany wyników finansowych przynoszą pozytywne efekty. Wszystko to w oparciu właśnie o turkusowy styl.
  Turkusowe zasady działania organizacji ukierunkowują na to, by:
  – robić to co potrafimy,
  – to co jest potrzebne oraz
  – to, za co jesteśmy odpowiedzialni.
  Oczywiście to co robimy, możemy zmienić, ale niezbędne jest zachowanie trzech powyższych zasad. Podejmowanie decyzji w tym modelu opiera się na zaufaniu, spoczywającej odpowiedzialności za realizację pracy, partnerstwie, możliwości podjęcia działań dla usunięcia niezadawalających skutków i ich przyczyn.

  Turkusowy model zarządzania może mieć swoje przedłożenie w biurach nieruchomości

  Dla biura Sverum znajomość rynku nieruchomości, umiejętność jej trafnej wyceny to nie wszystko. Podstawą są ludzie i skuteczna, dobra komunikacja. Stawiamy na szczere relacje międzyludzkie. Potrafimy mówić o sprawach trudnych. Jesteśmy profesjonalistami i robimy to, co jest potrzebne innym, biorąc za to odpowiedzialność. Tworzymy bezpieczne transakcje, które owocują zadowoleniem klientów i przebiegają w sposób przyjemny. Pomagamy w kupnie, sprzedaży czy wynajmie nieruchomości. Daje to nam poczucie spełnienia, że swoją pracą przyczyniamy się do zaspokojenia potrzeb klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku częstochowskim zapracowało na zaufanie licznego grona odbiorców.

  Zdobyć szczyt – wspólny cel alpinisty i biura nieruchomości

  Drugim gościem wydarzenia był Adam Bielecki. Niektórych może pewnie zastanawiać co wspólnego ma podróżnik, słynny himalaista z rynkiem nieruchomości. Już wyjaśniamy. Jest to pozycja lidera. To ona łączy zdobywcę K2 i Broad Peak z zarządzaniem biznesem. Tematem wystąpienia był „Szczyt marzeń, czyli moja droga na K2″. Każdy chciałby wzbijać się „poziom wyżej” i zdobywać szczyty swoich możliwości. Adam Bielecki będąc członkiem kadry narodowej wspinaczki wysokogórskiej oraz pełniąc rolę lidera podczas kilkudziesięciu wypraw swoją osobą pokazuje ile pokładów energii drzemie w człowieku. Daje niezłomną wiarę w to, że pozycja lidera jest osiągalna. Dla nas to żywa inspiracja. Wiemy, że:

  Impossible is possible

  III Spotkanie Liderów Nieruchomości otodom

  Co daje Spotkanie Liderów Nieruchomości?

  Otrzymujemy ekspercką wiedzę, rozmowy na branżowe tematy, wymianę doświadczeń i mnóstwo inspiracji. Sprawą oczywistą jest, że stawiamy na nasz rozwój. Po takich konferencjach wracamy do naszego biura nieruchomości Sverum bogatsi i napełnieni motywacją dlatego właśnie chętnie pojawimy się na kolejnej edycji Spotkania Liderów Nieruchomości. Za rok.Łukasz Żabicki Dyrektor Sverum Nieruchomości Częstochowa

  Poziom wyżej ma znaczenie..

  Branżowa debata, zacięta rywalizacja i współpraca zarazem w grze zespołowej, integracja z liderami innych biur. To wszystko towarzyszyło nam podczas tego ważnego wydarzenia dla branży nieruchomości.
  Ponadto mieliśmy okazję podziwiać uroki wyjątkowego miejsca – gospodarzem imprezy był hotel Narvil w Serocku. Stanowił on piękną i komfortową otoczkę całego wydarzenia. A to wszystko dzięki.. organizatorom portalu otodom.Spotkanie Liderów Nieruchomości