Iwona Roszyk – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Iwona Roszyk – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Jako doradca nieruchomości w SVERUM Częstochowa zajmuję się przede wszystkim obrotem nieruchomościami komercyjnymi. Branża ta jest mi bliska od 2008 roku, a dwukrotne zdobycie wyróżnienia Pośrednika Roku sprawiło, że to co robię dla innych zostało zauważone i ma sens.

W jakich transakcjach pośredniczę jako doradca do spraw nieruchomości?

Kupno, sprzedaż, najem czy wynajem nieruchomości, zwłaszcza komercyjnych to moja specjalizacja. Sprawnie pośredniczę w sprzedaży hali, magazynów, działek inwestycyjnych, lokali użytkowych, gruntów, domów i mieszkań. Jestem osobą aktywną, ambitną i jeśli już się w coś angażuję – to czynię to na maksymalnym poziomie. Zdarza się, że nabieram ekspresowego (w dosłownym znaczeniu tego słowa) tempa w moich działaniach, przykładem czego może być ostatnie osiągniecie w postaci pozytywnego uskutecznienia transakcji sprzedaży mieszkania w Częstochowie w ciągu zaledwie 3 dni.

Praca jako doradca nieruchomości w Częstochowie

Otwarcie przeprowadzam wywiad z klientem aby poznać jego konkretne potrzeby i oczekiwania względem potencjalnego zakupu nieruchomości. Wspólnie oglądamy dedykowane oferty. Udzielam informacji i wskazówek, doradzam, rozwiewam wątpliwości, analizuję stan prawny i formalny nieruchomości. Potrafię umiejętnie wskazać jej zalety oraz zwrócić uwagę na ewentualne mankamenty. Lata doświadczeń pozwoliły mi opanować techniki negocjacyjne do perfekcji. Co więcej, moja praca i moje działania pomagają zaoszczędzić czas, być może – również Twój czas – jeśli tylko był byś zainteresowany kupnem lub sprzedażą nieruchomości zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

Doradca Nieruchomości w Częstochowie

Poznawanie nowego czyli nowe miejsca i nowe nieruchomości

Uwielbiam podróżować prywatnie i poznawanie nowych miejsc mam we krwi. Podobnie jest u mnie z pracą. Zafascynowanie poznawaniem kolejnych nieruchomości i poszukiwanie dla nich nowych właścicieli daje mi satysfakcję i sprawia, że z jeszcze większą przyjemnością poświęcam swój czas na doszkalanie się i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Wszystko po to, aby mój fach w dziedzinie nieruchomości był w pełni skuteczny, niezawodny i perfekcyjny.

Komunikatywność jako niezbędna cecha dobrego doradcy do spraw nieruchomości

Bezpośrednie relacje z klientem to główne ogniwo mojego zawodu. Wiem jak ważna jest łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność na właściwym poziomie oraz budowanie pozytywnych relacji w zawodzie doradcy nieruchomości. Te cechy wraz z wrodzonym optymizmem, życzliwością do ludzi, otwartością i chęcią niesienia pomocy towarzyszą mi odkąd pracuję z klientami, a robię to już od 2000 roku. Informacje, które przekazuję zainteresowanym sprzedażą lub zakupem nieruchomości są konkretne i rzeczowe, dają zrozumiałą i jasną wartość, a współpraca z klientem dzięki temu staje się owocna.
Dbam o swoich klientów i chętnie pomogę Ci w transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości. Do tej pory dorobiłam się szerokiego grona zadowolonych klientów, do których możesz dołączyć i Ty. Spotkajmy się w SVERUM Nieruchomości Częstochowa..

– Iwona Roszyk