Jak nasze biuro sprzedaje mieszkania i pomaga je kupić – poznaj Nieruchomości Sverum

Jak nasze biuro sprzedaje mieszkania i pomaga je kupić – poznaj Nieruchomości Sverum

Wyspecjalizowane grono doradców do spraw nieruchomości, które pracuje z pasją i zaangażowaniem, posiada rozbudowaną bazę kupujących, ma setki ogłoszeń i spore zasięgi to My – zgrany zespół Sverum. Jesteśmy największym biurem nieruchomości w Częstochowie. Poznaj nas.

Naszymi klientami są ludzie, tacy jak Ty, którzy raz na jakiś czas:

  • poszukują mieszkania, domu, działki czy nieruchomości komercyjnej do kupna oraz
  • ludzie, którzy chcą sprzedać lub wynająć swoją dotychczasową nieruchomość.

Pomagamy i jednym i drugim dobrze zrealizować swój cel, drogą jasną i bez tajemnic. Nieruchomości na sprzedaż w Częstochowie - Biuro SverumZakup lub sprzedaż nieruchomości nie są codziennością dla każdego. Zdecydowana większość ludzi zaledwie 1-2 razy w życiu uczestniczy w transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości. Gdy trafiają się takie sytuacje wymagają one niezwykłej dokładności i precyzji w realizacji z jakże oczywistego powodu – zakup mieszkania czy domu wiąże się nie tylko z dużą wartością materialną ale również innymi wartościami – kupujemy miejsce, które ma nam służyć przez lata. Dobrze aby sprzyjało ono naszemu życiu rodzinnemu, odpoczynkowi, relaksowi oraz aby zadowolenie z niego było w 100 %.

Formalności przy zakupie i sprzedaży nieruchomości

Przeraża Cię świadomość jak wiele formalności jest do sprawdzenia i ile dokumentów do przygotowania? Zależy Ci jednocześnie na oszczędności czasu i skutecznym osiągnięciu celu jakim jest zakup lub sprzedaż nieruchomości? Nasz zespół pomaga w sprawnym ogarnięciu takich spraw:

  • Przygotowujemy profesjonalne ogłoszenia, które sprzedają. Ich widoczność urozmaicamy zdjęciami dobrej jakości i filmami z ujęciami nieruchomości z różnych perspektyw. W razie potrzeby dokonujemy właściwej aranżacji wnętrz.
  • Nasza znajomość bieżących przepisów jest sprawą kluczową, oferujemy umiejętną pomoc w sprostowaniu nieścisłości w księgach wieczystych (np. sprawdzenie czy jest czysta księga wieczysta, wykreślenie zbędnych wpisów), przygotowaniu wymaganych dokumentów, zaświadczeń (dotyczących uregulowanych płatności lub ewentualnego stanu zadłużenia), sprawdzenie lokalu pod względem meldunkowym (czy nastąpiło poprawne wymeldowanie osób), formalności z przepisaniem liczników na nowych nabywców, przygotowanie protokołu przekazania lokalu, obsługi notarialnej finalizującej transakcję. Wszystkie te sprawy podlegają naszej czujności na punkcie której jesteśmy uczuleni i dzięki której dajemy Ci nasze bezpieczeństwo podczas przeprowadzenia kupna-sprzedaży nieruchomości.
  • Posiadamy dużą bazę kontaktów co ułatwia dotarcie z ofertą do właściwej grupy docelowej.
  • Docieramy do klientów na różne sposoby. Ogłoszenia na portalu i na naszej stronie to nie wszystko. Nie zapominamy o reklamie zewnętrznej i korzystamy z tablic informacyjnych – reklamowych, zamieszczamy banery na elewacji nieruchomości na sprzedaż. Taka praktyka przyczynia się do wzrostu zainteresowania daną nieruchomością na sprzedaż i staje się opłacalna przede wszystkim w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu.
  • Obsługujemy telefoniczne i emailowo nurtujące zapytania dotyczące potencjalnego zakupu lub sprzedaży mieszkania czy innej nieruchomości. Umawiamy spotkania w dogodnych terminach. Wszystko po to, by zaoszczędzić Twój czas.
  • Oferujemy pomoc w wycenie nieruchomości i skuteczne pośrednictwo w negocjacjach cenowych, które są tematem wrażliwym ale bardzo ważnym. Każda ze stron chciałaby zawrzeć transakcję kupna-sprzedaży nieruchomości z jak najlepszą korzyścią dla siebie. Niektórzy się krępują negocjacji mimo, że chodzi tutaj o niemały interes i ich pieniądze. Doradca ds. nieruchomości może Cię w tym wyręczyć dążąc do dogodnego i sensownego porozumienia cenowego oraz satysfakcji dla obu stron.

Formalności – u nas są na porządku dziennym

Może Ci się wydawać, że jest dużo formalności do sprawdzenia i spory plik dokumentów do przygotowania, ale dla Biura Nieruchomości Sverum takie czynności są właśnie na porządku dziennym. Jeśli zatem będziesz stać przed dylematem typu kupić lub sprzedać nieruchomość samemu czy za pośrednictwem Biura Nieruchomości – my pozostajemy do Twojej dyspozycji i w gotowości do kolejnych wyzwań.
Przeprowadziliśmy już dużo pozytywnych transakcji – do końca kwietnia 2018 było ich aż 1121 – i jesteśmy w gotowości do kolejnych. Pozytywne referencje to potwierdzają i nas cieszą, wiemy, że to co robimy ma sens i pomaga naszym klientom.

Dni otwarte jako sposób prezentacji oferty nieruchomości na żywo

Organizujemy prezentacje oferty nieruchomości na sprzedaż w postaci tzw. „dni otwartych”. Często zdarzają się sytuacje gdy przeglądamy ogłoszenia powierzchownie nie wiedząc co dokładnie kryje się za ich zdjęciami i szablonowymi opisami, „dni otwarte” stwarzają dla Ciebie możliwość bezpośredniego zapoznania się na żywo z przedmiotem zakupu jakim w tym przypadku jest nieruchomość. Jest to na prawdę świetna okazja aby każdy zainteresowany ogłoszeniem zakupu mieszkania, domu czy działki, zapoznał się z nią na żywo. O takich wydarzeniach informujemy na naszym profilu na facebooku.

Biuro Nieruchomości w mediach społecznościowych

Zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę odgrywają dziś media społecznościowe. Nie zamykamy się tylko w biurze, docieramy do naszych klientów obecnych i potencjalnych również za pośrednictwem internetu. Dajemy się poznać od środka. Nasza firma to nie tylko biuro, ściany, pomieszczenie. To ludzie budujący autentyczne relacje. Wychodzimy do naszych klientów nie tylko na spotkania na żywo, ale również udostępniamy materiały na profilach społecznościowych.

Znajdziesz i poznasz nas na:

Na fanpage’u Sverum pokazujemy swoje oferty oraz siebie „w akcji”. Możesz zobaczyć ogłoszenia, wydarzenia typu „Dni otwarte” domu na sprzedaż, polecane ciekawe artykuły, tematyczne live z poradami. Pamiętamy o specjalnych okazjach i z myślą o nich przygotowujemy specjalne promocje.

Kanał Youtube Sverum Nieruchomości umożliwi Ci zobaczenie na żywo ciekawych ofert kupna i sprzedaży nieruchomości w których nasze Biuro Nieruchomości pośredniczy. Kręcone filmy ukazujące z różnej perspektywy nieruchomości na sprzedaż robią furorę.

Instagram @sverumnieruchomości pokaże Ci nas w akcji. W trakcie pracy, podczas szkoleń niezbędnych do pracy i po pracy. Rozwój, kariera, szkolenia i same przyjemności – oczywiście służbowe.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą sprzedaży mieszkań, domów i innych nieruchomości położonych na terenie Częstochowy i okolic. W razie zainteresowania pozostajemy do Twojej dyspozycji – spotkajmy się jak sobie życzysz – in live lub on-line.