phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Jak skutecznie napisać ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości? Poradnik.

  Jak skutecznie napisać ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości? Poradnik.

  Szukasz nieruchomości? Przeglądasz mnóstwo ofert i nie możesz znaleźć tej właściwej? Irytujesz się, niecierpliwisz, ponieważ trafiasz na ogłoszenia, w których brakuje informacji o podstawowych parametrach? Marnujesz swój cenny czas, który mógłbyś spędzić efektywniej i przyjemniej? Chciałbyś kupić nieruchomość, mieć formalności z głowy i skupić pokłady swojej energii na urządzaniu jej, a tymczasem Twoje poszukiwania stoją w miejscu i nie dają pożądanego efektu? Jeśli bliskie są Tobie takie rozterki to dobrze trafiłeś.

  Największe w Częstochowie Biuro Nieruchomości Sverum w tym wpisie podpowie Ci co powinno uwzględniać dobre ogłoszenie dotyczące sprzedaży nieruchomości. Tworzymy takie oferty na co dzień. Jakość ogłoszenia to u nas podstawa, a ciekawy sposób zaprezentowania nieruchomości to magnes, który przyciąga do nas licznych klientów i przyśpiesza proces sprzedaży.

  Pierwsze wrażenie jest ważne

  Brzmi jak frazes? Nie jest nim. Zdecydowana większość ludzi to wzrokowcy. Lubimy patrzeć na to co nas otacza, dlatego aby jak najlepiej przedstawić ofertę i dotrzeć do Ciebie jako do potencjalnego nabywcy nieruchomości stosujemy nowoczesne rozwiązania. Jako jedyne biuro nieruchomości w Częstochowie wychodzimy przed szeregi i wykorzystujemy możliwości jakie dają drony do prezentacji naszych ofert. Ujęcia z lotu ptaka są niesamowite, a dodawanie zdjęć „lotniczych” i filmów do naszych ofert premium ma działanie jeszcze bardziej przyciągające. Prezentacja nieruchomości w ten sposób jest o wiele atrakcyjniejsza, wzbudza większe zainteresowanie i wpływa na rosnącą szansę sprzedaży obiektu.

  Profesjonalna promocja oferty nieruchomości

  Oferty sprzedaży nieruchomości, udostępniamy na stronie firmowej, dedykowanych portalach ogłoszeniowych oraz w mediach społecznościowych. Jednak, aby nie zginęły w gąszczu innych ogłoszeń i zostały zauważone, muszą się wyróżniać. Czy wiesz, że cztery pierwsze oferty na stronie portalu ogłoszeniowego cieszą się aż 7 razy większym zainteresowaniem w porównaniu do pozostałych? Czy zatem nie warto zadbać o atrakcyjność ogłoszenia by dzięki swoim wyróżnikom trafiło ono do jak najszerszego grona odbiorców?

  Ciekawa prezentacja oferty nieruchomości na sprzedaż ma na celu przyciągnąć oko poszukującego, zatrzymać go i zachęcić, musi dawać jasne i przydatne odpowiedzi na nurtujące pytania oraz ukazać wizualną stronę przedmiotu zakupu. Przeglądając nasze ogłoszenia poszukiwacz nieruchomości angażuje swoje zmysły, pobudza wyobraźnię i widzi pewien obraz w głowie. Ułatwiamy to dzięki dokładnym opisom oferty, konkretnym hasłom, profesjonalnym zdjęciom i udostępnionym filmom.

  Tytuł i opis ogłoszenia nieruchomości ma znaczenie

  Czasem celowo zaznaczamy, do kogo kierowana jest oferta, np. „idealna dla singla” w przypadku mieszkania o małym metrażu powierzchni, „Dom w pobliżu miasta gdzie dookoła jest cisza, spokój i zostaje zachowana cenna prywatność” dedykowany jest dla ludzi ceniących przebywanie na łonie natury, a „oaza spokoju w centrum miasta” to dom rodzinny z ogrodem pełnym zieleni. Szczegóły są ważne, a my dokładnie o nich informujemy. Cena za m2, powierzchnia użytkowa, liczba pokoi, pięter, stan budynku, rok budowy, lokalizacja, informacje o przeprowadzonym remoncie czy stylu wnętrza, dostępność mediów, balkon, piwnica, garaż.. te wszystkie parametry są przydatne dla zainteresowanego i mogą być kluczowe przy wyborze nieruchomości dlatego fachowa obsługa Sverum bacznie zwraca na nie uwagę.

  Przykładowy podgląd na ogłoszenia z dostępnej bazy ofert Biura Nieruchomości Sverum w Częstochowie:

  Przykładowy podgląd na ogłoszenia z oferty Biura Nieruchomości Sverum w Częstochowie
  Biuro Nieruchomości Sverum – oferty nieruchomości na sprzedaż

  Plany mieszkania, domu, działki zawsze są mile widziane

  Planowanie pracy, życia ważne jest chyba dla każdego. Kupując nieruchomość pamiętaj, że ona też ma swój plan. Warto go poznać, zwłaszcza gdy ktoś z góry zakłada bardziej burzliwe modyfikacje nieruchomości pod swoje wymagania. Dobre planowanie zawsze niesie korzyści – obrazowe plany pozwolą Ci lepiej wykreować zmiany i dokładniej urządzić przyszłe cztery kąty.

  Profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości

  Nieruchomość ujęta w kadrach zdjęć da Ci jasny obraz i sprawi, że od razu będziesz wiedzieć z czym masz do czynienia. W ofertach nie wstawiamy zdjęć za ciemnych, prześwietlonych, takich, na których nic nie widać albo widać za dużo. Ujęcia kiepskiej jakości rozpraszają uwagę klienta. Stawiamy na profesjonalne sesje fotograficzne pokazując oświetlone wnętrza mieszkania, domu czy biura, pokazujemy budynki z zewnątrz i dajemy widok na okolice. Zdjęcia działek i terenów pod inwestycje uwzględniają zakreślenie granic i zwymiarowanie, a rozległe panoramy – zdjęcia 360 stopni dają możliwości zobaczenia terenów otaczających nieruchomość.

  Oferty nieruchomości
  Biuro Nieruchomości Sverum – Oferty Nieruchomości na sprzedaż

  Poszerzamy horyzonty, czyli zdjęcia i filmy z drona

  Chciałbyś zobaczyć widoki, które są niemożliwe z pozycji człowieka twardo stąpającego po ziemi? Ciekawi Cię jak wyglądałby dom z ogródkiem, który zamierzasz kupić widziany z góry? Nie wiesz jak są zagospodarowane pobliskie tereny otaczające Twoją potencjalną nieruchomość? Dzięki udostępnionym przez nas filmom ujrzysz swój wymarzony dom, działkę, teren pod inwestycję czy inną nieruchomość „na żywo”. Poznasz sąsiedztwo i okolicę zanim się tam wprowadzisz. Ocenisz atrakcyjność i dogodność położenia obiektu. Sprawdzisz przebieg pobliskiej komunikacji, zagospodarowanie terenu, ocenisz kondycję nieruchomości, a przede wszystkim zaoszczędzisz czas, który w przypadku niedopracowanych i ubogich w treści ogłoszeń często jest marnowany na dojazd „w ciemno”. Spokojnie – u nas takie ogłoszenia miejsca nie mają.

  Funkcjonalnie, przytulnie i jeszcze bardziej domowo dzięki technikom Home staging

  Pewnie zauważyłeś, że w internecie jest mnóstwo ogłoszeń z ofertami nieruchomości? Niektóre z nich na pierwszy rzut oka dają się poznać jako nieprzygotowane do prezentacji. Odstraszają pustymi pomieszczeniami albo przesadnym „zagraceniem” wnętrz. Home staging to technika, która pomaga dobrze przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, a taka szybciej znajduje nowego właściciela. Miło się patrzy, gdy nieruchomość jest wysprzątana, odświeżona, dopasowana do gustów większości ludzi, utrzymana w neutralnym stylu. Czasem wystarczy zmiana oświetlenia, przemalowanie ściany na inny kolor, przestawienie mebli, ustawienie gadżetów takich jak kwiaty na stole, kosz z owocami czy miękki koc. Takie aranżacje sprawiają, że pomieszczenie nabiera nowego charakteru, promieniuje jasnością, ciepłem, harmonią. Śmiało można stwierdzić, że są to zmiany, które potrafią zaczarować każde wnętrze i.. my takich dokonujemy.