phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Jakub Żabicki – agent Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

  Jakub Żabicki – agent Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

  Na co dzień w pracy zawodowej pomagam ludziom spełniać ich cele dotyczące poszukiwania wymarzonego mieszkania, domu, działki czy terenów pod inwestycję. Biuro Nieruchomości Sverum w Częstochowie jest miejscem, które zdecydowanie ułatwia sprawną realizację takich transakcji.

  Nieustannie towarzyszące mi motto to:

  „Nie ma rzeczy niemożliwych,
  a osiąganie postawionych celów jest wyłącznie kwestią wytrwałości.”

  Jako agent nieruchomości w Częstochowie pracuję już ponad 9 lat. Ten czas pozwolił mi na zdobycie szerokiej wiedzy, obserwowanie i reagowanie na zmiany zachodzące na rynku nieruchomości oraz sfinalizowanie mnóstwa pozytywnych transakcji kupna – sprzedaży. Wykształcenie kierunkowe na Wydziale Prawa i Administracji w Krakowie oraz umiejętności do rozwiązywania zawiłości prawnych zdecydowanie ułatwiają mi pracę. Czasem okazuje się, że trudna sytuacja prawna nieruchomości stanowi przeszkodę i nie małe utrudnienie dla jej szybkiej sprzedaży. Zawiłe sytuacje prawne związane z nieruchomościami, księgami wieczystymi, nieuregulowanymi gruntami nie stanowią dla mnie problemu.

  Wieloletnia sprzedaż mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości w ramach zawodowych obowiązków to również realizacja pasji jaką jest:

  • zgłębianie tajników skutecznej transakcji,
  • doradztwo sprzedażowe, które nie zawodzi i przynosi efekty,
  • budowanie relacji z klientem na satysfakcjonującym obie strony poziomie,
  • dbałość o odpowiednią komunikację, która znacznie ułatwia precyzowanie i zdobywanie celów.Biuro Nieruchomości Sverum Częstochowa - Jakub Żabicki

  Wciąż otwarcie pogłębiam swoją wiedzę, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i nabieram nowych doświadczeń. W tej branży nie ma stagnacji. Jest ciągły ruch. Pojawiają się nowe nieruchomości do sprzedaży, nowi klienci, indywidualne gusta i różne zainteresowania tematem.

  Aktywność nie jest mi również obca po godzinach pracy. Żyję z pasją, a pomaga mi w tym pozytywne nastawienie do świata. Inspirujące są dla mnie biografie ciekawych osób. To z nich czerpię motywację i dzięki nim ulepszam swoją pracę z klientem.

  Jeśli stoisz przed dylematem gdzie skierować swoje kroki w sprawie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, spotkajmy się – zapraszam Cię do Biura Nieruchomości SVERUM w Częstochowie

  Jakub Żabicki