Małgorzata Majewska – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Małgorzata Majewska – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

Wieloletnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta. Ekonomiczne wykształcenie. Niezawodna komunikatywność. Otwartość na nowe relacje i kolejne wyzwania. Zachęcające, pogodne usposobienie. Sverum Częstochowa przedstawia doradcę ds. nieruchomości – Małgorzatę Majewską.

Doświadczenie zawodowe kształtuje człowieka

Nabywam je już od wielu lat. Sumienna i rzetelna praca w banku oraz firmie ubezpieczeniowej nauczyła mnie, że w obsłudze klienta powinno się być dokładnym i perfekcyjnym. Sytuacje z niedociągnięciami, pomyłkami czy błędami nie mają miejsca bytu. Gdyby nawet zdarzyły się to rzutują na obniżenie wizerunku firmy, a tego przecież nikt by sobie nie życzył. Jako doradca ds. nieruchomości w Sverum dokładam wszelkiej staranności i wykorzystuje maksymalnie moje pokłady doświadczenia i umiejętności, aby jakość obsługi klientów była na najwyższym poziomie.

Bezpośrednie i pozytywne relacje z klientem, którego interesują „nasze” nieruchomości

Praca doradcy ds. nieruchomości to nieustanne kontakty z ludźmi. Pozytywne podejście do sprawy może zdziałać na prawdę dużo. Pamiętajmy, że rozmawiając z drugim człowiekiem nasz uśmiech i otwartość są wyczuwalne – nawet na odległość. Podczas rozmowy telefonicznej również da się rozpoznać nastawienie naszego odbiorcy. Wyczuwalne oznaki zniechęcenia nie sprzyjają budowaniu dobrych relacji. Pozytywne nastawienie natomiast zdecydowanie w tym pomaga. Na nim się skupiam i ono towarzyszy mi niemal zawsze. Umiejętność „zarażania” innych pozytywnym nastawieniem jest niezastąpiona i nieoceniona nie tylko w pracy doradcy ds. nieruchomości. Przydaje się także w życiu prywatnym. Niesamowicie.

Nie mam lepszej recepty na pozytywne chwile niż to, że:

Otwartość, komunikatywność, kreatywność i uśmiech,

towarzyszą mi każdego dnia

Ważne jest otoczenie, w którym się obracasz. Im bardziej będzie ona sprzyjać dobrym relacjom – tym atmosfera dookoła będzie lepsza. Dla Ciebie i Twojego rozwoju. Wzajemne zaufanie i niezawodna współpraca z resztą doradców w biurze tworzy przyjazny klimat w Sverum Nieruchomości. Ten klimat przenosimy na zewnątrz – do ludzi z którymi się spotykamy.
Pośrednictwo w sprzedaży, kupnie czy najmie nieruchomości wymaga dobrego przedstawienia sprawy. Bez dobrej komunikatywności, zaangażowania i pozytywnego nastawienia pozytywna realizacja pośrednictwa byłaby nieosiągalna.

Biuro Nieruchomości w Częstochowie

Zaangażowanie w pracę jest niezwykle ważne w każdej sferze

Zarówno w pracę zawodową doradcy ds. nieruchomości, jak również w pracę nad swoją osobą. W życiu prywatnym gdy podejmuję nowe wyzwania, zawsze angażuję się całkowicie. Poświęcam czas na zgłębianie tajników, które lubię i które wzbudzają moje zainteresowanie. Zajęcia sportowe, podróżowanie czy słuchanie muzyki… wszystko robię na 100%. Z pracą zawodową jest tak samo.

W sytuacji zainteresowania kupnem lub sprzedażą nieruchomości w Częstochowie zapraszam Cię do pozytywnego spotkania w Biurze Sverum Nieruchomości.