phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Renata Kulisiewicz – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

  Renata Kulisiewicz – doradca Biura Nieruchomości SVERUM Częstochowa

  W swoim zawodzie pomagam w sprzedawaniu lub wynajmie mieszkań, domów i lokalów inwestycyjnych. Wiedza o współczesnym rynku nieruchomości jest mi bardzo bliska. Działam w nim od kilkunastu lat z wielkim zaangażowaniem. Podążam za bieżącymi trendami by jak najlepiej trafić z dobrymi rozwiązaniami na rosnące potrzeby klientów.

  Bezpieczne transakcje za pośrednictwem biura nieruchomości

  Nasza znajomość obowiązujących przepisów na rynku nieruchomości jest niezawodna. Szczegółowo sprawdzamy dokumenty i przejmujemy na siebie przygotowanie formalności związanych ze sprzedażą lokalu. Co najważniejsze – skracamy czas realizacji transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości. Jest to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko sprzedać mieszkanie czy działkę, ale nie mają czasu na perfekcyjne zaangażowanie się w tą sprawę.

  Zaangażowanie w sprzedaż nieruchomości

  Praca doradcy ds. nieruchomości to w znacznej mierze praca samodzielna także organizacja pracy, planowanie swoich zadań oraz spotkań z zainteresowanymi naszymi usługami klientami musi być opanowana przez nas do perfekcji. W imieniu klientów przygotowujemy ofertę, udostępniamy ją, nawiązujemy kontakty z zainteresowanym gronem potencjalnych kupców. Spotykamy się z klientami w biurze oraz w terenie, dlatego presja czasu i odporność na stres jest w naszym zawodzie czymś akceptowalnym.

  Wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne

  to podstawa w częstych kontaktach z ludźmi. Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej jest niezbędna w transakcjach kupna – sprzedaży nieruchomości. Trzeba być otwartym na nowe wyzwania, energicznym i spostrzegawczym. Uczciwość i sumienność również ma znaczenie. Przekazujemy jasne komunikaty, a najlepszym nauczycielem w pracy z klientem jest własne doświadczenie.

  20 letnie doświadczenie w pracy z klientem sprawia, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

  Prywatnie jestem miłośniczką wystrojów wnętrz i pasjonatką aranżacji ogrodów. Zainteresowania te okazują się bardzo przydatne podczas prezentowania nieruchomości zainteresowanym osobom. Wizja odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni często bywa pomocnym czynnikiem w podjęciu decyzji o zakupie nieruchomości.

  Doradca Nieruchomości w Częstochowie

  Największa w Częstochowie baza nieruchomości na sprzedaż

  jaką dysponuje biuro Sverum umożliwia dopasowanie oraz przedstawienie alternatywnej oferty np. z pożądanej lokalizacji czy konkretnego wymaganego metrażu. Wszystko po to, by umożliwić najlepszy wybór „tej jedynej i właściwej” oraz skrócić czas zakupu poszukującemu nieruchomości. Jeśli w Twoich planach ma miejsce zakup lub sprzedaż nieruchomości zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną,
  – Renata Kulisiewicz