Spotkanie liderów z Otodom

Spotkanie liderów z Otodom

W dniach 20-21 maja 2019 roku odbyło się ważne wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć. Było to czwarte Spotkanie Liderów Nieruchomości Otodom w Hotelu Narvil w Serocku. Wzięli w nim udział wybitni specjaliści z branży, a celem spotkania było odkrycie nowych perspektyw rynku nieruchomości, wraz z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi kreowania innowacyjnych produktów i usług. Hasłem tegorocznego wydarzenia były „Nowe perspektywy”.

Prelegenci na Spotkaniu Liderów Nieruchomości

Podczas spotkania w Serocku mieliśmy niepowtarzalną okazję posłuchać inspirujących wykładów prowadzonych przez prelegentów:

  • Oskara Ziętę – wynalazca, projektant, architekt i innowator, który otrzymał najważniejszą w świecie designu nagrodę za swój stołek Plopp, w przypadku którego prowadził badania nad cyfrową technologią obróbki metali; Oskar Zięta poprowadził wykład „Wyzwania czy problemy – czyli jak dostrzegać szanse tam, gdzie inni ich nie widzą”;
  • Monikę Rudnicką – general manager Otodom, z imponującym doświadczeniem zawodowym;
  • Marka Kondrata – aktor i biznesmen, reżyser; poprowadził wykład „Opowieść o życiu, pasji, zmianach oraz odkrywaniu nowych lądów”.

Podczas wykładu Moniki Rudnickiej zaproszono na scenę Adama Parzusińskiego z firmy Partner Nieruchomości. Podzielił się on z nami swoim nowym, stosowanym od niedawna modelem działania.

Debata

W pierwszy dzień wydarzenia odbyła się debata z udziałem wszystkich liderów Otodom pod hasłem „Czy portale przejmą rolę pośrednika”. Wśród gości znalazło się około 300 ważnych osobistości polskiego rynku nieruchomości. Debata stała się okazją do wymiany doświadczenia i opinii. Główne role odgrywali w niej:

  • szefowa Otodom Monika Rudnicka,
  • doktor nauk humanistycznych i futurolożka filozofka Aleksandra Przegalińska,
  • ekspert w dziedzinie emocji Rafał Ohme,
  • przedstawicielka Rady Doradczej Klientów Otodom Katarzyna Czerwiak z Grupy PRO.

Warsztaty

W trakcie imprezy z Otodom odbyły się warsztaty Design Thinking, prezentujące zupełnie nowy sposób myślenia o biznesie. Tłumaczono na nich, jak szukać kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań. Warsztaty networkingowe pozwoliły nam na naukę tworzenia nowoczesnych produktów i usług, zupełnie niesztampowych i wyjątkowych.

Część artystyczna

Na koniec imprezy odbył się koncert, a gwiazdą wieczoru był zespół Tworzywo Sztuczne stworzony przez Piotra „Emade” Waglewskiego, producenta muzycznego i instrumentalistę, oraz Bartosza „Fisza” Waglewskiego, rapera i wokalistę.