phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Sverum Nieruchomości i Klub Biznesu Raków w Częstochowie

  Sverum Nieruchomości i Klub Biznesu Raków w Częstochowie

  Cenimy prężne działania nie tylko w sferze nieruchomości. Tym razem urzekła nas inicjatywa zarazem sportowa i przedsiębiorcza. Oficjalnie możemy się pochwalić, że firma Sverum Nieruchomości dołączyła do częstochowskiego Klubu Biznesu Raków.

  Zacznijmy od tego, co wyróżnia RKS Raków?

  RKS Raków Częstochowa S.A. to drużyna, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Aktualnym jest imponujący nie tylko wiernym lokalnemu klubowi Częstochowianom szczebel rozgrywek RKS Rakowa: Fortuna 1 Liga. Sukces i duma drużyny oczywiście kryje za sobą ogrom długookresowych przygotowań, niemałego wysiłku i pracy. Popularność klubu o barwach czerwono niebieskich, który został założony w 1921 r. wzrasta wraz z upływającym czasem i nieustannie przyciąga szerokie gorno fanów.

  Wyrożnikiem jest ciekawa strategia, koncentrująca się na awansie sportowym, jak również ekonomicznym i społecznym. Liczą się nie tylko postępy zawodników drużyn Rakowa. Ważne są również profesjonalne działania rozwojowe oraz zrzeszanie i przyciąganie do siebie wartościowych ludzi. Nie zapominajmy, że…

  …to w ludziach właśnie tkwi cały sprawczy potencjał wielkich inicjatyw.

  Sverum Nieruchomości chętnie do takich inicjatyw przystępuje.

  Zdjęcie: Łukasz Żabicki Sverum Nieruchomości i podpisanie umowy z Klubem Biznesu Raków

  Business klub Raków Częstochowa jest platformą, która zrzesza firmy oraz ochotników pragnących wesprzeć regionalne działania sportowe, szkolenia oraz inicjatywy odkrywania młodych talentów mających szanse na osiagnięcie piłkarskich sukcesów. W myśl zasady, że warto pomagać – pomoc klubowi za pośrednictwem sprzyjających działań reklamowych dąży do osiągnięcia celów obranej strategii awansu.

  Każde wydarzenie biznesowe niesie ze sobą szanse

  Są to szanse na zwiększanie sieci przydatnych i wspierających kontaktów z ludźmi różnych branż. Wymiana doświadczeń „face to face” bywa nieoceniona. Często samoczynnie pojawiają się nowe możliwości własnego rozwoju lub rozwoju swojej firmy. Taka biznesowa aktywność,
  przedsiębiorczość i chęć rozwoju nie tylko łączy ludzi, ale owocuje i sprawia, że kontakty stają się niezwykle cenne (niekoniecznie tylko w ramach prowadzonej branży). Z ogromną przyjemnością skorzystaliśmy z szansy dołączenia do Klubu Biznesu Raków i zachęcamy innych do zasilenia jego szeregów.

  Grudniowe śniadanie Klubu Biznesu Raków

  Grudzień jest miesiącem wyjątkowym. Już na początku miesiąca jest wyczuwalna magia świąt. Im bliżej Mikołajek tym myśli o pozostaniu dobrym darczyńcą stają się intensywniejsze. Pomaganie nigdy nie wychodzi z mody, a my jesteśmy wierni inicjatywom o wielkim celu. I tak oto 5 grudnia 2018 Sverum uczestniczyło w Śniadaniu Klubu Biznesu Raków. Było to już 21 cykliczne spotkanie miłośników i sponsorów Klubu Biznesu Raków. Sverum Nieruchomości uczestniczy w nich z przyjemnością.

  Spotkania Biznesowe Klubu Raków w Częstochowie

  Na ostatnim z nich największy Miś z akcji „Pluszowa Częstochowa” trafił w nasze ręce. Mowa o takim gigantycznym misiu

  Zdjęcie

  Sverum Nieruchomości wylicytowało tą niezwykłą maskotkę, a działanie to kryje za sobą oczywiście szczytny cel – charytatywny. Ofiarowane przez nas pieniądze pomogą w zafundowaniu wyjazdu na zimowe ferie dla 20 dzieci z Częstochowskiego Hospicjum (tego z ulicy Krakowskiej
  45A). Warto pomagać. Aby lepiej wyobrazić klimat tego wydarzenia, musimy koniecznie wspomnieć, że licytację prowadził konferansjer z powołania – Irek Bieleninik. Jego zasługą są uśmiechy zgromadzonych ludzi, których łączą wspólne wartości, wiara w powracające dobro i chęć niesienia wsparcia potrzebujących.

  (zdjęcie)

  Grudniowe spotkanie Klubu Biznesu Raków było ostatnim w tym roku. Kolejne niebawem – może również dołączysz do sponsorów Klubu RKS w Nowym Roku?