phone phone email

Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość

  Nowe inwestycje deweloperskie z rynku pierwotnego w Częstochowie

  Setki transakcji, dziesiątki adresów, jeden cel. Znaleźć lokal, który odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład z rynku pierwotnego. W Częstochowie nie ma drugiego takiego biura, jak my. Jesteśmy największą agencją nieruchomości na Śląsku i współpracujemy z kilkunastoma sprawdzonymi deweloperami. Oferujemy pełną pomoc w zakupie domu lub mieszkania – od wyboru oferty i pomocy w zakupie, przez obsługę prawną i kredytową. Nowe inwestycje czekają właśnie na Ciebie. Ze Sverum o nic nie musisz się martwić.

  Nowe domy i mieszkania deweloperskie 
  - okolice Częstochowy

  Brak zakończonych inwestycji

  Doświadczenie i wiedza największej agencji na Śląsku do Twojej dyspozycji


  Ikona oferty

  Wiemy, jak zadbać o Twoje bezpieczeństwo

  15 lat na rynku sprawia, że wiemy, na co zwrócić uwagę podczas rozmów z deweloperem. O co dopytać, jak zabezpieczyć transakcję, na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy deweloperskiej. Nasze doświadczenie to Twoja przewaga.

  Ikona oferty

  Wybór najlepszej oferty i ceny

  Skala i wielkość Sverum to karta przetargowa w negocjacjach z deweloperem. Możemy zrealizować Twoje potrzeby, bo mamy dostęp do ofert i rozeznanie rynku, którego nie ma nikt inny w Częstochowie.

  Ikona oferty

  Wiemy, jak zadbać o Twoje bezpieczeństwo

  Nasz zespół liczy ponad 20 doświadczonych agentów nieruchomości, a procedury obsługi są proste i dostosowane do Ciebie. Wszystko po to, byś jak najszybciej mógł/-a zamieszkać w swoim nowym domu lub mieszkaniu od dewelopera.

  Mieszkanie deweloperskie czy warto?
  Z nami warto!

  Zastanawiasz się nad nowym mieszkaniem w Częstochowie lub domem w tych okolicach w stanie deweloperskim? Oprzyj się na wiedzy i doświadczeniu specjalistów. Zapewniamy pełną obsługę procesu zakupowego i pomoc w otrzymaniu kredytu deweloperskiego.

  Kredyt na mieszkanie od dewelopera

  Koszty kredytu? Wymagania? Oprocentowanie? Kiedy bierzesz kredyt na mieszkanie lub dom od dewelopera pojawia się wiele znaków zapytania. Agenci Sverum pomogą Ci na nie odpowiedzieć. Nasz doradca przedstawi Ci bezpłatnie oferty kilkunastu największych banków i pomoże w uzyskaniu kredytu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.

  Obsługa zakupu nieruchomości

  Zakup domu lub mieszkania od dewelopera nie zawsze jest prosty. W Sverum możesz liczyć na pomoc specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Przeprowadzimy Cię przez gąszcz dokumentów, pomożemy wypełnić formularze, sfinalizujemy zakup w Twoim imieniu, a jeśli trzeba wynegocjujemy lepszą ofertę u dewelopera. Nasz doradca będzie z Tobą na każdym etapie zakupu nieruchomości deweloperskiej.

  Potrzebujesz wsparcia przy spzedaży swojej inwetycji deweloperskiej?

  Skontaktuj się z nami już dziś. Nasi agenci przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu nieruchomości od dewelopera i zadbają o wszystkie aspekty prawne. Gwarantujemy murowaną satysfakcję!

  Zadzwoń pod nr 512 380 349 lub napisz wiadomość po darmową konsultację z naszym ekspertem