Wróć do listy doradców

Anna Sikora

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku organizacja i zarządzanie. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na warszawskiej uczelni ze specjalizacją pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

Rynek nieruchomości nie jest jej obcy – pracuje jako doradca ds. nieruchomości od 2009 roku. Jej kreatywność, ambicja i zaangażowanie gwarantują najwyższą skuteczność. Każda nieruchomość jest przez nią profesjonalnie przygotowana do sprzedaży, a każde powierzone jej przez kupującego zadanie – doprowadzone do końca.

 

Pogłębia swoją wiedzę na liczących się, ogólnopolskich szkoleniach branży nieruchomości, uczy się od najlepszych. Jako osoba z dużym poczuciem humoru potrafi przełamać lody i zjednać sobie niezdecydowanego klienta.

 

W wolnym czasie uwielbia jazdę na rowerze oraz dobre kino, zimą szusuje na nartach.

Napisz do mnie

  Magdalena Mędrzyk, 31.05.2018

  Polecam biuro sverum nieruchomości. Moja współpraca z Anną Sikora przebiegła bezproblemowo świetna obsługa pełen profesjonalizm w każdym temacie . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko

  Michał Kondrowski, 24.10.2017

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.Szczególne podziękowania dla Pani Ani Sikory oraz dla Pana Adriana Dąbrowskiego.

  Beta, 2019

  Polecam Sverum, a szczególnie Panią Anne Sikore, która pomogła przy sprzedaży nieruchomości- szybko i profesjonalnie.

  Rafał Kostoń, 2021

  Ogromne podziękowania dla Pani Anny Sikory za zaangażowanie, pełen profesjonalizm, kompetencje oraz ekspresowe załatwienie wszystkich spraw (a nie było tego mało). W ostatnim czasie spotkałem się kilkoma biurami nieruchomości i śmiało mogę powiedzieć, że nigdzie nie byliśmy tak miło przyjęci - Tutaj klient jest klientem, Z czystym sumieniem POLECAM ! Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!

  Iwona Ch, 2021

  Z czystym sumieniem polecam....Pani Anna Sikora, to kompetentny pracownik tego biura, pracujący z zangażowaniem na dobre imię własne i całej firmy...życzyłabym każdemu przedsiębiorcy takiego pracownika, a każdemu klientowi takiej profesjonalnej pomocy i wsparcia...zwłaszcza jak jest się zielonym w tym temacie, tak jak ja :-) pozdrawiam i życzę sukcesów na dalszej drodze zawodowej i prywatnej...Iwona

  Maciek Walczewski, 2021

  Polecam Panią Anię Sikora za profesjonalne podejście i szybki najem mieszkania.