Wróć do listy doradców

Anna Sikora

Doradca ds nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku organizacja i zarządzanie. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na warszawskiej uczelni ze specjalizacją pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

Rynek nieruchomości nie jest jej obcy – pracuje jako doradca ds. nieruchomości od 2009 roku. Jej kreatywność, ambicja i zaangażowanie gwarantują najwyższą skuteczność. Każda nieruchomość jest przez nią profesjonalnie przygotowana do sprzedaży, a każde powierzone jej przez kupującego zadanie – doprowadzone do końca.

 

Pogłębia swoją wiedzę na liczących się, ogólnopolskich szkoleniach branży nieruchomości, uczy się od najlepszych. Jako osoba z dużym poczuciem humoru potrafi przełamać lody i zjednać sobie niezdecydowanego klienta.

 

W wolnym czasie uwielbia jazdę na rowerze oraz dobre kino, zimą szusuje na nartach.

Napisz do mnie

  Magdalena Mędrzyk, 31.05.2018

  Polecam biuro sverum nieruchomości. Moja współpraca z Anną Sikora przebiegła bezproblemowo świetna obsługa pełen profesjonalizm w każdym temacie . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko

  Michał Kondrowski, 24.10.2017

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.Szczególne podziękowania dla Pani Ani Sikory oraz dla Pana Adriana Dąbrowskiego.

  ...

  śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie

  Powierzchnia39.2 m2
  rok budowy1980
  pokoje 2
  ...

  śląskie, Częstochowa, Kiedrzyn

  Ludowa

  Powierzchnia260 m2
  Pow. użytkowa260 m2
  Pow. działki2113 m2
  rok budowy1970
  pokoje 8
  ...

  śląskie, Konopiska

  Powierzchnia85 m2
  Pow. działki690 m2
  rok budowy1950
  pokoje 3