Wróć do listy doradców

Jakub Żabicki

Doradca ds. nieruchomości

Częstochowa
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Wynajętych nieruchomości
0
Rekomendacji

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji w Krakowie.

Posiada doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu rynku nieruchomości, którą zdobył przez siedem lat pracy w tej branży.

Specjalizuje się w sprzedaży domów, działek i mieszkań. Dodatkowo w polu jego zainteresowań zawodowych znajdują się trudne stany prawne, prostowania oraz skomplikowane sprawy.

Pragnie pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, a osiąganie postawionych celów jest jedynie kwestią wytrwałości.

Interesuje się książkami o tematyce sprzedażowej oraz biografiami ciekawych osób. Pozytywnie nastawiony do świata. Aktywnie spędza wolny czas.

Napisz do mnie

  Dawid Skinder, 07.06.2018

  Bez dwóch zdań polecam doradcę Jakuba Żabicki jak i całe Sverum. Bardzo profesjonalna obsługa!

  Tomasz Joanna Bednarek, 30.01.2018

  Zważywszy na fakt owocnie zakończonej współpracy, której na celu był sprzedaż nieruchomości mamy ogromną przyjemność podziękować za wsparcie oraz profesjonalne podejście do sprawy, która z pozoru nie okazała się łatwą a zaangażowanie ze strony SVERUM NIERUCHOMOŚCI a szczególnie Pana Jakuba Żabickiego mogło doprowadzić do sfinalizowania transakcji. Dlatego możemy polecić biuro SVERUM NIERUCHOMOŚCI z czystym sumieniem. Życzymy dalszych sukcesów.

  Olga Staroń, 27.01.2018

  Polecam Pana Jakuba Żabickiego transakcja przebiegła szybko i skutecznie.

  Beata Dysiewicz, 22.01.2018

  Miałam okazję współpracować.Pan Jakub Żabicki -rzetelna i profesjonalna obsługa.Szczerze polecam:)

  Barbara Kowalczyk , 17.01.2018

  Sverum Nieruchomości szybko i skutecznie sprzedali mieszkanie mojej mamie w śródmieściu . Gorąco polecam pana Jakuba Żabickiego wszystkiego dopilnował do momentu wydania kluczy . Pełen profesjonalizm.